Хтось користувався кредитним лімітом у монобанк? Які там відсотки? Зараз дуже б допоміг цей ліміт, але кредити ніколи не брала. Закрити не знаю поки-що, коли зможу, хочу взяти невелику суму. Але боюся, що потім нарахують дуже великий відсоток, або будуть дзвонити постійно з банку ітп
Зубожиння• 06 января 2024
3,1% в месяц. 37,2 в год. Дофига
Я пользуюсь только в рамках текущего месяца, чтоб не платить проценты. И то в крайнем случае
AmazingLady• 06 января 2024
Почитайте. Я пользуюсь, но всегда досрочно погашаю. Просто лень деньги перекидывать бывает
Конфет04ка• 06 января 2024
Ответ дляЗубожиння
3,1% в месяц. 37,2 в год. Дофига
3,1% в месяц = 44,2% в год. дофига или нет - смотря с чем сравнивать. в мфо десятки тысяч процентов реальной годовой ставки, а народ ходит.
миссДавеча• 06 января 2024
Я теж почала користуватися півроку назад. Насправді, комфортно і зручно. Головне - це погасити вчасно ( льготний період). До цього теж ніколи не мала справу з кредитними грошима. Зараз склалася така ситуація, що так зручніше мені. Заначку свою в валюті не чіпаю. Оплачую покупки кредитною картою Моно і завжди плачу вчасно. В грудні була покупка на 50 000 грн. 10 000 грн. було за рахунок кредитних коштів. До кінця цього місяця я маю віддати всі 10 000 грн., або ж оплатити відсоток - більше 400 грн. Я оплачу без питань. Якщо оплачувати %, то, звичайно, що дуже дорого. Так що брати треба лише ту суму, що точно готовий повернути до кінця наступного місяця в повному обсязі.
НетЕщеНаверное• 06 января 2024
Ответ дляЗубожиння
3,1% в месяц. 37,2 в год. Дофига
Если начать пользоваться 5 января, до какого числа нужно погасить чтоб без %?
ША! я прийшла!• 07 января 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
До останнього дня наступного місяця, тобто до 29.02.2023р
Там ДО 60днів