Фрекен бок• 06 января 2024
цикл в 45 років
Різко зменшився цикл в 45 років. вперше 23 дні, а звичайно 28-30 днів. Це початок пременопаузи?
Колишня муза• 06 января 2024
1 раз ни о чем не говорит. У меня в 38 было такое. Резко сократился, и не один раз. Месяца 3-4 цикл был 23-24 дня. Потом снова все наладилось и вернулся 28-30.
Коник-стрибунець• 06 января 2024
Цілком можливо. У мене скорочення теж десь в 45 почалось. Але від цього до повного припинення ще далеко. Мені лікар сказав - в нормі біля 5 років ще пройде, поки місячні зовсім припиняться.
Міні-бікіні• 06 января 2024
У меня тоже в 45 был сбой, сначала началось через 20 дней, потом 4 мес вообще не было, пила регулон. Менопауза с 52. И просто прекратились и навсегда.
Мадам Подлинник• 06 января 2024
Скорее да, это начало. . Предменопауза может длиться несколько лет. Менопауза - когда уже нет месячных больше 1 года подряд
Мадам Подлинник• 06 января 2024
Ответ дляКолишня муза
Ну вы сравнили 38 и 45...
Колишня муза• 06 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Ну вы сравнили 38 и 45...
Мне тоже тогда тут писали, что это возрастное )))
Фрекен бок
• 06 января 2024
Ответ дляВесела пiсенька
У вас вже давно періменопауза. Це один з проявів.
звідки ви знаєте, що давно?
Весела пiсенька• 06 января 2024
Ответ дляФрекен бок
звідки ви знаєте, що давно?
За віком. Вона ж роками триває.
Фрекен бок
• 06 января 2024
Ответ дляВесела пiсенька
За віком. Вона ж роками триває.
У мене все нормально - по Узд і обстеженням - це перший цикл з проблемами
Весела пiсенька• 06 января 2024
Ответ дляФрекен бок
Воно і має бути нормальним. Процес тихо планомірно йде.
Глубоководная селедка• 06 января 2024
Ответ дляФрекен бок
45. у меня тоже вроде как до менопаузы время есть анализы более-менее. но вот бац - и короткий цикл вдруг - два раза получается за месяц были. Штош, потихоньку предклимакс идет, но надеюсь все же лет в 55 бахнет климакс
Умничка-помощничка• 06 января 2024
Мені 44 і місячні пропали зовсім. Лікар хоче призначити гормональний препарат щоб подовжити місячні. Але я щось боюся цих гормонів. Може хтось приймає фемостан здається, як ви почувається? Мені наче і без місячних нормально, взагалі не знаю чи варто щось з цим робити. Ще й не дешеві ці ліки, і приймати потрібно постійно