Закон ринку - всі послуги, товари, які у широкому вжитку, дешевшають.
Пам´ятаєте ознаку розкоші мобілку?
А вже в середині нульових - у кожної дворняжки.
Коли з зубами буде так само?
Нирку продати і то часто мало буде все в роті поробити.
А бувають складні ортодонтологічні операції потрібні.
Мама сказала, що це тому, що стоматологів мало.
Якби були на кожному кроці...
Але їх хіба мало?
Пам´ятаєте ознаку розкоші мобілку?
Коли з зубами буде так само?
Якби були на кожному кроці...
Але їх хіба мало?
Результат:
вже голосів:
14 (58.33%)
Свій варіант
7 (29.17%)
Штучно як болить то будь які г
2 (8.33%)
Мало стоматологів
1 (4.17%)
Мало заводів матеріалів
Ответ дляDaria0000
Телефони не дешевшають ))) вони дешевшають, коли модель вже стара. Як приклад, в 21му році я купляла самсунг s21 plus за 20 з чимось тисяч, в 23му вже s23 plus за майже 40 ))) звичайно с21 вже коштує набагато дешевше,ніж я купляла навіть в гривні, я вже про долар не кажу, тому що моделі вже 2 роки ))
Ну вам нове чи хороше?
З хорошою камерою, батареєю?
ОС можна нову і в майстерні прошити.
Тим більше, в нових ті ж самі слабкі місця, що і в старих
І виробники бувають менш розкручені і кращі.
Ну якщо вам важлива саме ця фірма і щороку нове брати то так дорожче
З хорошою камерою, батареєю?
ОС можна нову і в майстерні прошити.
а за счет чего оно может дешеветь? глобально стоимость состоит из таких составляющих:
1) материалы.
2) другие расходы. аренда офиса, закупка дорогого оборудования. электроэнергия
3) зарплата
1) не может быть дешевым, так как изготавлявпется на высокоточном оборудовании из дорогого сырья. за границей. значит в их стоимость закладываются сырье и материалы, зарплаты и стоимость ресурсрв страны производителя. цены на все это рпстут. значит п. 1 дорожает
2) ээ тариф для юрлиц. дорого. аренду никто не уменьшает. новое оборудование по новому курсу с учетом новых цен доставки. дороже.
3) зп. хороший специалист востребовпн и имеет полное право перебирать местами работы. в интересах работодателя таких специалистов удерживать. лучше мотивпции чем зп придумать нельзя.
4) прибыль. она не заоблачная. помним еще о том, что надо платить кучу налогов
за счет ЧЕГО уменьшить стоимость?
1) материалы.
3) зарплата
за счет ЧЕГО уменьшить стоимость?
Ответ дляTaFo
1) материалы.
3) зарплата
за счет ЧЕГО уменьшить стоимость?
1) материалы.
3) зарплата
за счет ЧЕГО уменьшить стоимость?
Мобілки ж змогли.
За рахунок збільшення кількості проданих товарів.
Наприклад, є мережі магазинів, де все дешевше і нормальне, але за рахунок збільшення кількості продаж вони продають дешево і при цьому багатіють.
Аналогічно телефон.
Коли виробляли мало, було дорого.
А коли почали виробляти багато, стало дешево
Аналогічно телефон.
Коли виробляли мало, було дорого.
Ответ для40ка
Мобілки ж змогли.
Аналогічно телефон.
Коли виробляли мало, було дорого.
Аналогічно телефон.
Коли виробляли мало, було дорого.
это очень неграмотно сравнивать несравнимое)
первые мобилки были дорогими за счет уникалтности технологий. именно она была их составляющей, а не железо. с развитием технологий оптимизировалось все. от чипов до корпусов.
вы как отот житель села, который никак не сообразит, как оно из телевизора голосом разговаривает
Ответ для40ка
Ну вам нове чи хороше?
З хорошою камерою, батареєю?
ОС можна нову і в майстерні прошити.
З хорошою камерою, батареєю?
ОС можна нову і в майстерні прошити.
До чого цей коментар? Я вам написала,що вони не дешевшають, а старі моделі то вже минуле. Батарея? ) ок, 21й не тримає навіть день. 23 тримає 2 дні активного використання )). камера і поруч не стояла 21го з 23м . Мені не треба брати щороку нове. Я б і з 21м ходила ще, але довелось ремонтувати. Питання в іншому )) Якщо Ви вже порівнюєте стоматологію з телефонами, то в державних дешевше через те,що матеріалами не заморочуються,а в сучасних приватних лікарі і навчаються постійно, і постійні оновлення знають, і сучасні технології використовують, звідти і ціна )) в закупці всі матеріали в доларі, курс виріс, вони ж не благодійний фонд. Я в державній в Києві робила пломбу за 400 грн, в приватній в Харкові робила за 1100. Операція з резекції кореня зуба обійшлася мені 7000 в приватній, я вважаю це достатньо адекватним цінами.
За 2 роки китайці вже літаючу машину створили, а Ви мені кажете,що телефони такі самі і нічого не міняється ))
Ответ для40ка
Мобілки ж змогли.
Аналогічно телефон.
Коли виробляли мало, було дорого.
Аналогічно телефон.
Коли виробляли мало, було дорого.
Мобілки? Це ви порівнюєте світові компанії зі своїм виробництвом зі стоматологом біля будинку? 😅
Ответ дляDaria0000
Але в китайців воно і дешеве, і якісне
Ответ дляTaFo
Розумію, нема чого відповісти, переходите на образи.
Ви з Росії?
Ответ для40ка
Але в китайців воно і дешеве, і якісне
😄 ну то купуйте, хто ж Вам заважає. Якщо для Вас принципова тільки ціна. А я, наприклад, за якість, тому стримаюсь, бо для мене найважливіше співвідношення ціна-якість ))
Знаю я ці покупки з Алі, з 3х чохлів на телефон для дитини 2 було викинуто )
Ответ для40ка
Ви з Росії?
ні, але мені дивно, що це може бути комусь не зрозуміло. І де ви побачили образу? в тому, що не здолали економічне пояснення? не переймайтесь. не всі економісти. але ж ваші висновки надто... самі розумієте з коментарів