06 января в 18:03

Чому зуби не дешевшають?

Закон ринку - всі послуги, товари, які у широкому вжитку, дешевшають.
Пам´ятаєте ознаку розкоші мобілку?
А вже в середині нульових - у кожної дворняжки.
Коли з зубами буде так само?
Нирку продати і то часто мало буде все в роті поробити.
А бувають складні ортодонтологічні операції потрібні.
Мама сказала, що це тому, що стоматологів мало.
Якби були на кожному кроці...
Але їх хіба мало?
Результат:
вже голосів: 24
14 (58.33%) Свій варіант
7 (29.17%) Штучно як болить то будь які г
2 (8.33%) Мало стоматологів
1 (4.17%) Мало заводів матеріалів
Natalie 37 06 января в 18:05
Вони як червона ікра, такі маленькі, а такі ,зараза, дорогі
автор 40ка 06 января в 18:06
Ответ дляNatalie 37
Вони як червона ікра, такі маленькі, а такі ,зараза, дорогі
То штучний ажіотаж.
Ікра мойви, щука набагато дешевше і така ж користь
Daria0000 06 января в 18:07
Все дешевшає? 😄
Ми точно з Вами з однієї країни? 😄
По темі, стоматологія прив´-зана до курсу валют, тому що всі матеріали теж прив´язані до курсу )) ніколи не була дешевою і не стане )
Але є за адекватні гроші в держ лікарнях, іноді і в приватних але то треба шукати ))
Елена 2016 06 января в 18:09
Ответ для40ка
То штучний ажіотаж.
Ікра мойви, щука набагато дешевше і така ж користь
я в начале декабря закончила историю с ’зубами’, переделывала то, что я хотела сделать подешевле)) хороших специалистов мало....
автор 40ка 06 января в 18:09
Ответ дляDaria0000
Все дешевшає? 😄
Ми точно з Вами з однієї країни? 😄
По темі, стоматологія прив´-зана до курсу валют, тому що всі матеріали теж прив´язані до курсу )) ніколи не була дешевою і не стане )
Але є за адекватні гроші в держ лікарнях, іноді і в приватних але то треба шукати ))
Так, загалом багато тиражованого дешевшає.
Телефони лише один приклад.
В державних теж дорого
автор 40ка 06 января в 18:10
Ответ дляЕлена 2016
я в начале декабря закончила историю с ’зубами’, переделывала то, что я хотела сделать подешевле)) хороших специалистов мало....
Сподіваюся, ви нирку не продали, щоб зуби зробити?
Alex_Kri 06 января в 18:10
цены на все материалы и оборудование привязаны к валюте, технологии все дорожают, идиоты в министерстве с больной фантазией - считают, что у стоматологов сильно много денег
Елена 2016 06 января в 18:10
Ответ для40ка
Сподіваюся, ви нирку не продали, щоб зуби зробити?
ну к чему сарказм, нет.
автор 40ка 06 января в 18:12
Ответ дляAlex_Kri
цены на все материалы и оборудование привязаны к валюте, технологии все дорожают, идиоты в министерстве с больной фантазией - считают, что у стоматологов сильно много денег
Я розумію, але, повертаючи до тих же телефонів, там теж матеріали і технології, але вони з предметів розкоші прийшли просто до засобів зв´язку
Alex_Kri 06 января в 18:13
Ответ для40ка
Я розумію, але, повертаючи до тих же телефонів, там теж матеріали і технології, але вони з предметів розкоші прийшли просто до засобів зв´язку
Так то штамповка, массовая. А здесь ручная работа, индивидуальная
Rocka Rolla 06 января в 18:14
Ряд факторів починаючи від дорогого обладнання і наявності спеціалістів, + це операція яку мабуть неможливо автоматизувати, тобто робить її жива людина своїми руками
автор 40ка 06 января в 18:14
Ответ дляAlex_Kri
Так то штамповка, массовая. А здесь ручная работа, индивидуальная
Може бути, це аргумент
CatyK 06 января в 18:15
Дорого? Я сейчас интенсивно спасаю зубы и думаю, что очень дешево за ту работу, которую проворачивает мой стоматолог. Вот импланты позже будут реально дорого по сравнению с каналами и пломбами.
автор 40ка 06 января в 18:16
Ответ дляRocka Rolla
Ряд факторів починаючи від дорогого обладнання і наявності спеціалістів, + це операція яку мабуть неможливо автоматизувати, тобто робить її жива людина своїми руками
Ну обладнання вони щороку нове не купляють.
Видно навіть у приватних.
А стосовно мало спеціалістів, згідна, є дефіцит.
Хоч училища щороку випускають
Alex_Kri 06 января в 18:16
Ответ для40ка
Ну обладнання вони щороку нове не купляють.
Видно навіть у приватних.
А стосовно мало спеціалістів, згідна, є дефіцит.
Хоч училища щороку випускають
в училищах стоматологи не учатся
автор 40ка 06 января в 18:18
Ответ дляCatyK
Дорого? Я сейчас интенсивно спасаю зубы и думаю, что очень дешево за ту работу, которую проворачивает мой стоматолог. Вот импланты позже будут реально дорого по сравнению с каналами и пломбами.
Я знаю про імпланти, коронки, ортодонтів.

Того й тут запитую, крик душі.
Звичайно, просто пломби на цьому фоні ще виглядають дешево
автор 40ка 06 января в 18:19
Ответ дляAlex_Kri
в училищах стоматологи не учатся
Учатся.
В училищах, технікумах, коледжах.
Alex_Kri 06 января в 18:20
Ответ для40ка
Учатся.
В училищах, технікумах, коледжах.
только университеты
juliankoste 06 января в 18:25
Я сейчас лечу зубы, нормальных стоматологов, таки да, мало и они работают на пределе просто, запись на 2 недели вперед.
Daria0000 06 января в 18:26
Ответ для40ка
Так, загалом багато тиражованого дешевшає.
Телефони лише один приклад.
В державних теж дорого
Телефони не дешевшають ))) вони дешевшають, коли модель вже стара. Як приклад, в 21му році я купляла самсунг s21 plus за 20 з чимось тисяч, в 23му вже s23 plus за майже 40 ))) звичайно с21 вже коштує набагато дешевше,ніж я купляла навіть в гривні, я вже про долар не кажу, тому що моделі вже 2 роки ))
Daria0000 06 января в 18:28
Ответ для40ка
Учатся.
В училищах, технікумах, коледжах.
🙈🙈🙈 ну максимум зубний техник будет или медсестра. Стоматологи учатся не у училищах и не в коледжах )))
ПЛЮС-МИНУС 06 января в 18:34
Стоматологи ставят дичайшие наценки. Без совести и стыда
Qney 06 января в 18:35
Ответ для40ка
Так, загалом багато тиражованого дешевшає.
Телефони лише один приклад.
В державних теж дорого
Якщо ви лікування/протезування зубів вважаєте ’тиражованим’ товаром, прирівнюєте до телефонів (новинки, доречі, й зараз не одну ЗП коштують) то купіть собі наштамповані й повставляйте.
автор 40ка 06 января в 18:39
Ответ дляQney
Якщо ви лікування/протезування зубів вважаєте ’тиражованим’ товаром, прирівнюєте до телефонів (новинки, доречі, й зараз не одну ЗП коштують) то купіть собі наштамповані й повставляйте.
Є багато хороших мобілок українського виробника.
З кнопками і смартфонів.
З супер батареями.

Ну і Китай.
автор 40ка 06 января в 18:41
Ответ дляDaria0000
🙈🙈🙈 ну максимум зубний техник будет или медсестра. Стоматологи учатся не у училищах и не в коледжах )))
автор 40ка 06 января в 18:42
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Стоматологи ставят дичайшие наценки. Без совести и стыда
Ну трохи таке є.
Враховуючи, що їх таки маловато і з пульпітом ніхто торгуватися не буде
автор 40ка 06 января в 18:43
Ответ дляQney
Якщо ви лікування/протезування зубів вважаєте ’тиражованим’ товаром, прирівнюєте до телефонів (новинки, доречі, й зараз не одну ЗП коштують) то купіть собі наштамповані й повставляйте.
Матеріали, розчини, пасти і багато чого там справді штампований товар.
Alex_Kri 06 января в 18:44
Ответ для40ка
фото
это не врачебные специальности, хоть и название такое
автор 40ка 06 января в 18:45
Ответ дляAlex_Kri
это не врачебные специальности, хоть и название такое
Ну так, звичайно, приймальна комісія сама не знає, що пише
Alex_Kri 06 января в 18:46
Ответ для40ка
Ну так, звичайно, приймальна комісія сама не знає, що пише
написано все правильно, но это не врачебные специальности