Губи з філером• 06 января 2024
Навіщо старі народжують дітей від молодиць
При цьому вже маючи купу дітей від попереднього шлюбу?
БлинчикБезСметанки• 06 января 2024
Ответ дляviter33
Його 255 млн.дол. трохи підсолоджують страждання рідні
Отвечайте! Сколько ещё вы будете питаться нашей энергией на этом форуме)?
Alice_Sherman• 06 января 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Моя коллега ,ей сейчас 28 ,была с 18 лет в отношениях с нашим директором , сейчас ему 78 , рассказывала ,что от него таким затхлым тхнуло ,засмеялся письнул, пукнул гамно выпало ,сфинктер никулышний, зубы хоть вставные ,но воняло гнилью ,и слюна вонючая была , и обсирался часто ночью и обсыкплся , вечно мочей перло. Но он ей и квартиру купил и салон красоты.
Какие ужасы на ночь глядя вы рассказываете.
Alice_Sherman• 06 января 2024
Ответ дляПрацівниця року
Я якраз від пердуна? 52 роки збираюсь народжувати 🤣🤣 але це буде перший для нас обох. Я майже на 20 років молодша
Що вас цікавить? Грошей у нього небагато. Декілька років вже живемо. Кохання? Ні не чули?
Вы рисковая барышня.
А раньше он детей не хотел ни с кем заводить ?
Alice_Sherman• 06 января 2024
Ответ дляПрацівниця року
Ми зараз лише плануємо.
Він моя і підтримка і опора. Коли почалась війна, він зірвався і приїхав 2000 км забирати мене. Він не має супер статків, але я також зі звичайної родини.
Це ж порадниця)) немає пари мільйонів євро - ти жебрак 😆
Ну если хороший человек такой и все для вас делает, дай бог чтоб все у вас получилось 🙏
БлинчикБезСметанки• 06 января 2024
Ответ дляAlice_Sherman
А чого не получится ? Получится . Только через 10 лет кавалеру будет 62 .
БлинчикБезСметанки• 06 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Затем шо молодухи хотят застолбить мужика таким образом
А почему бы им не застолбить одногодку?
Працівниця року• 06 января 2024
Ответ дляAlice_Sherman
Дякую!)
І вам бажаю всього найкращого!
А_мій_самий_самий• 06 января 2024
Ответ дляПрацівниця року
Дякую! Сподіваюсь піти навчатись пізніше.
Я розумію, що легко не буде.
І проблеми і хвороби. Але я також думаю, що ми не знаємо про наші долі нічого.
Зараз у нашій країні війна забирає багато молодих і здорових чоловіків. Хто має малих дітей… хіба це справедливо? Або ті батьки, хто кидає своїх дітей і не цікавиться як мати виживає з ними.
Сподіваюсь з вами зараз все добре!
Я розумію, що легко не буде.
Сподіваюсь з вами зараз все добре!
Дякую, зараз краще у всіх сферах. Моя дитина вже підліток. З минулого року зустрічаюся з чоловіком з розумною різницею у віці (+3 роки), хоче спільну дитину, але моя відповідь категорична -Ні, ні і ще раз ні
AmazingLady• 06 января 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А почему бы им не застолбить одногодку?
Хотят все и сразу
Ну що ви, мамо!• 06 января 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ваша коллега как шлюха в третьеразрядном борделе, выбирать не приходится))
АяВсёЗнаю• 06 января 2024
Мій батько одружився 4й раз, дружина за мене молодша на 4 роки. Народили дитину. Я б собі такого не хотіла. Але то їхній вибір
Ну що ви, мамо!• 06 января 2024
Моя знакомая сошлась с мужчиной на 20 лет старше, когда ей было 28. Он в разводе, дочь уже взрослая, она ’старая дева’. Не предохранялись, но забеременела она только спустя 10 лет, когда уже и не ждала. В 39 лет родила здоровую дочку от пердуна 59-летнего))) Сейчас девочке 16 лет. А его дочери от первого брака уже 50, она замужем, но детей нет. То есть он себе родил сразу внучку))
БлинчикБезСметанки• 06 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
А батя ваш с виду няшка? Бабло есть ?
АяВсёЗнаю• 06 января 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А батя ваш с виду няшка? Бабло есть ?
Саме так