Неновая почта• 06 января 2024
Хтось розбирається в аліекспресс? Що це означає?
Дівчата посилку чекати чи ні? Що означає верхній запис? Чого посилка повернулась в Естонію? В додатку пише не удалось выполнить доставку.
Неновая почта
• 06 января 2024
Ответ дляШвабристка
Странный трек. Вы на сайте УП смотрели?
Так це укр почта
Швидкоруч• 06 января 2024
А вам смс пришло, что вашу посылку отправят назад и вы по их ссылке смотрите?
Неновая почта
• 06 января 2024
Ответ дляШвидкоруч
Ніякого смс не було. Я в додатку алі нашла номер і забила його в укрпочту
Неновая почта
• 06 января 2024
Ответ дляШвидкоруч
На самом алиэкспрессе в статусе доставки тоже такое написано?
Написано не удалось выполнить доставку, пише, на таможне і так вже пару днів
Швабристка• 06 января 2024
Думаю, ошибка какая-то. Никто бы обратно посылку не отправлял. Ждите.
Неновая почта
• 06 января 2024
Ответ дляШвидкоруч
Как по треку - наша таможня отправила посылку назад
На підставі чого вони таке можуть робити? Там одяг в середині
Швабристка• 06 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Продавцю є смисл писать?
А продавец при чем? Ждите 90 дней, открывайте спор, если не придёт. Но я лично думаю, что дней через 10 придёт.
Даю справку• 06 января 2024
,я би сходила на пошту. Вони там такого понаписують. Мої посилки з Києва на Вінницю через Харків їздять, якщо відстежувати
Неновая почта
• 06 января 2024
Ответ дляМила 26
А другие системы отслеживания что показывают?
На сайті посилка.нет пише посилка повертається
Неновая почта
• 06 января 2024
Ответ дляДаю справку
Получається в любому випадку, що це щось почта накрутила, виходячи з цього трекінгу? Перший раз таке, хоча доставляє майже завжди укрпочта
Освічую темряву• 06 января 2024
А у мене посилка вже 40.днів висить в Естонії без руху. Напевно теж не прийде. Але в мене жодних повідомлень окрім вибуло з Естонії
Освічую темряву• 06 января 2024
Ответ дляДаю справку
Ходити на укрпошту узагалі без сенсу, сьогодні там вже була)))
Неновая почта
• 06 января 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Шо сказали?
Освічую темряву• 06 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Шо сказали?
Абсолютно нічого. Якщо є смс про отримання-видають, більше нічого сказати не можуть
Даю справку• 06 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Від Укрпошти можна чекати чого завгодно.
Неновая почта
• 07 января 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Може ваша посилка дорога та нарахували мито?
300 грн