Из Кукуева я• 06 января 2024

Де недорого купити в інтернеті одяг?

Жіночий. Потрібно 2 кофтинки -реглана, штани не спортивні, юбку чи плаття. Все в одному магазині і щоб були бюджетні ціни. Бюджет у мене маленький, на ринок не піду, секонд не хочу. Що порадите? Дякую.
Бюджет - 1500 грн
Топтунша• 06 января 2024
Синсей, резерв

Невидимка Майя• 06 января 2024
На 4 вещи 1,5 тыщи? Или на одну вещь?
Это только секонд
НеКонец-Света• 06 января 2024
Розмір який?
Грамотний хвіст• 06 января 2024
Сінсей
автор Из Кукуева я • 06 января 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Розмір який?
неДодекаэдр• 06 января 2024
Сінсей, вайкікі
Краля-Галя• 06 января 2024
З наших - віка мода ( але там більш спортивне) , Ісса плюс ( якість як пощастить,, як , в принципі, той же сінсей).
Краля-Галя• 06 января 2024
На шафі ще можна подивитися, але щоб знайти там щось нове в розділі ’нове’, треба дуже багато часу витратити.
Бо виставляють речі без етикеток, секонд в розділ нового. Куди дивляться адміни, які беруть нехилу комісію, незрозуміло.
Але кілька дуже вдалих покупок там у мене все ж таки було.
Замулена ріка• 06 января 2024
Автор, посмотрите в аутлетах, там часто скиди.
Вы в каком городе?

Сіґеле-міґеле• 06 января 2024
Удалено администрацией...
Капризуля• 06 января 2024
Хаус
Невидимка Майя• 06 января 2024
Кто там мна пальчики вниз поставил, покажите 4 таких вещи с магазина и чек - 1,5т.грн.
А то тыцять пальчики и я могу, а на деле только одни штанцы или платье будет не меньше 1,5 т.грн.
jkz007• 06 января 2024
Вам треба чібо сток, буде хороший одяг на ваш бюджет.
Або в продавалках окремо кожну позицію, але дня 2 прийдеться шукати
Краля-Галя• 06 января 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Удалено администрацией...
О, до речі, так! Брала колись там штани в базові гольфи - дуже навіть непогані.
Сіґеле-міґеле• 06 января 2024
Ответ дляКраля-Галя
Согласна с вами!
ВсеЧетко• 06 января 2024
Автор, на такую сумму и если это последние, я бы без примерки ничего не покупала. Либо с возможностью возврата
Ненька наша• 06 января 2024
Ось сьогодні отримала сінсей, 2 брюк і джинси 1047 грн. , ще можна пару кофтинок, зараз знижки
БезникаЯ• 06 января 2024
Синсей или ресервед
Репетиторша• 06 января 2024
Ответ дляНевидимка Майя
в гугле забанили?

Helgahelga• 06 января 2024
Ответ дляКраля-Галя
Також хотіла шафу порадити. І так, дійсно треба багато часу, бо там просто морок з тим барахлом б/ушним у розділі ’нове’