Из Кукуева я• 06 января 2024
Де недорого купити в інтернеті одяг?
Жіночий. Потрібно 2 кофтинки -реглана, штани не спортивні, юбку чи плаття. Все в одному магазині і щоб були бюджетні ціни. Бюджет у мене маленький, на ринок не піду, секонд не хочу. Що порадите? Дякую.
Бюджет - 1500 грн
Краля-Галя• 06 января 2024
З наших - віка мода ( але там більш спортивне) , Ісса плюс ( якість як пощастить,, як , в принципі, той же сінсей).
Краля-Галя• 06 января 2024
На шафі ще можна подивитися, але щоб знайти там щось нове в розділі ’нове’, треба дуже багато часу витратити.
Бо виставляють речі без етикеток, секонд в розділ нового. Куди дивляться адміни, які беруть нехилу комісію, незрозуміло.
Але кілька дуже вдалих покупок там у мене все ж таки було.
Невидимка Майя• 06 января 2024
Кто там мна пальчики вниз поставил, покажите 4 таких вещи с магазина и чек - 1,5т.грн.
А то тыцять пальчики и я могу, а на деле только одни штанцы или платье будет не меньше 1,5 т.грн.
Краля-Галя• 06 января 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Удалено администрацией...
О, до речі, так! Брала колись там штани в базові гольфи - дуже навіть непогані.
Сіґеле-міґеле• 06 января 2024
Ответ дляКраля-Галя
Согласна с вами!
ВсеЧетко• 06 января 2024
Автор, на такую сумму и если это последние, я бы без примерки ничего не покупала. Либо с возможностью возврата
Ненька наша• 06 января 2024
Ось сьогодні отримала сінсей, 2 брюк і джинси 1047 грн. , ще можна пару кофтинок, зараз знижки
Репетиторша• 06 января 2024
Ответ дляНевидимка Майя
в гугле забанили?
Helgahelga• 06 января 2024
Ответ дляКраля-Галя
Також хотіла шафу порадити. І так, дійсно треба багато часу, бо там просто морок з тим барахлом б/ушним у розділі ’нове’