Лиса Патрикевна• Изменено 06 января 2024
Де живуть САМОТНІ активні, серйозні, неповерхностні чоловіки 35-45?
Шукаю чоловіка собі)) не чайлдфрі, серйозного,але і з почуттям гумору, доброго, бізнесмена, спортсмена. Все в одній людині, звісно, щоб)
Вакцениро Вона• 06 января 2024
В такому віці самотні майже всі розлучені з дітьми. Вам може до Європи.
Доктор Варвар• 06 января 2024
Основная масса живет в ваших фантазиях, автор. Ну и один со мной
Садова гойдалка• 06 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
А там такі косяками ходять 😀 ?
Доктор Варвар• 06 января 2024
Ответ дляСадова гойдалка
А там такі косяками ходять 😀 ?
Ага. Но, парами
Светка-пипетка• 06 января 2024
Ответ дляСадова гойдалка
А там такі косяками ходять 😀 ?
Нє, з косяком їй не треба, вона серйозного хоче😅
Светка-пипетка• 06 января 2024
Ответ дляТут надолго
А ви сама яка? Що можете дати у відповідь такому?
Борщі🤣🤣
Вельшановна• 06 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Не, там это ещё юноши, не готовые женится. Шучу
Тут надолго• 06 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Борщі🤣🤣
Як для активу - норм. А ще?
Кажуть зустрічають по одьожке… як з цим?
Вельшановна• 06 января 2024
Ответ дляЗападенка
Такий скарб ’все в одному’ до 35 років просто не залишиться непоміченим)) і буде заарканений і одружений🤣🤣🤣
А если не женат, то нетрадиционной ориентации или там такие тараканы, что ховайся
Повелитель бітка• 06 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Так автор тоже может с прицепом или парочкой
Доктор Варвар• 06 января 2024
Ответ дляВельшановна
Согласна. В таком возрасте больше доверия вызывают разведенные, ну или если сильно повезло, то вдовцы.
Светка-пипетка• 06 января 2024
Ответ дляТут надолго
Як для активу - норм. А ще?
Вона з борщем буде🤣
Тут надолго• 06 января 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Это уже не мало.
Ви думаєте бізнесмени до сих пір купуються на борщі ?
Борщ у гарному ресторані 130 грн стоїть у Києві.
Погана сдєлка для бізнесмена якщо тільки борщ
Добродійка• 06 января 2024
Знаю одного такого,але такий задрот, що через півгодини поруч з ним квітки в´януть від нудьги. З його рота виходить тільки 2 типи слів: хвалить себе,який він а₴₴єнний та повчає вас ( як розмовляти з чоловіками, а ти занадто скута, а за етикетом ти маєш робити інакше і тд,і тп)
Вельшановна• 06 января 2024
Ответ дляДоктор Варвар
💯
Ochen_lubov• 06 января 2024
Ответ дляТут надолго
Автор тожк Такая. Добрая, понимающая, неповерхностная. Что ещё от жён нужно? Уют, понимание, принятие, покой, уважение мужа.
Доктор Варвар• 06 января 2024
Ответ дляТут надолго
Где ж этот ,, гарний,, ресторан с борщем по 130? Это комплексные обеды? Пузата хата?