Мамина квіточка• 06 января 2024
Купити чи ні квартиру у Дніпрі
Довго збирала, жила з батьками, зараз маю суму якої достатьнь, щоб купить 1-к на вторинному ринку
Постійно монітор ситуацію і от знайшла класеий варіант і вистачає грошей.
Чи купувати? Чи поки що не поспішати. Виїжджати не хочу
Сусановна• 07 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
23 000 1 к хрущ
4 поверх, не вуглова, з нормальним ремонтом.
На кухні лишаються меблі
В кімнаті диван
Балкон не засклений
Просто і бюджет у мене не більше. Такого варіанту, щоб повноцінна квартира, а не гуртожиток або не кротова, ще на зустрічала.
Але от це всі мої гроші, що довго збирались
На кухні лишаються меблі
В кімнаті диван
Балкон не засклений
Ну таскать продукты на 4 так себе удовольствие
Спішу - перекидаюсь• 07 января 2024
Ответ дляНога на ногу
Кого Вы спрашиваете?
Ну анонимы отвечают, ни её ни вас не знаю, но интересно мнение людей, не думаю что можно категорично заявлять-да будет или да не будет, не имея причин так считать.
Сусановна• 07 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
Я б і не проти, але ткт є робота, вже є якісь наробітки, рідня.
Та й купити там не вистачить, лише село. А що в селі я можу робить.
Навіть не знаю, куди. Щось має там приваблювати, хтось би знайомий був. А так...
Если с родителями нормально живется,то можно копить и сдать
Копить дальше деньги и потом сменить на получше
Молчунья• 07 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
23 000 1 к хрущ
На кухні лишаються меблі
В кімнаті диван
Балкон не засклений
На кухні лишаються меблі
В кімнаті диван
Балкон не засклений
я бы купила)) что мы и сделали в харькове в 2022году летом . было очень хорошее предложение... и кстати про тех кто не делает ремонты и прочее.. мы мебель покупали и ремонты делали в 2023
Чай не пью, только кофе• 07 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
23 000 1 к хрущ
На кухні лишаються меблі
В кімнаті диван
Балкон не засклений
На кухні лишаються меблі
В кімнаті диван
Балкон не засклений
Не знаю, я мабуть дурна геть, але б ризикнула і купила. А де саме, від Терри недалеко?
Мамина квіточка
• 07 января 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Там де бар 112 у підвалі, біля м´ясного
Від терри два будинка.
Мамина квіточка
• 07 января 2024
Ответ дляСусановна
Нк й норм, але б з´їхала з радістю.
Ходила б у гості) часто. :)
Чай не пью, только кофе• 07 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
Там де бар 112 у підвалі, біля м´ясного
Від терри два будинка.
Класно, все поруч.
Сусановна• 07 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
Нк й норм, але б з´їхала з радістю.
Ходила б у гості) часто. :)
Если есть там мебель,то сдайте как есть,а через годик за эти деньги обновите себе обои или ещё что.Понимаю что там ремонт,но после кого то я б немного обновила
Мамина квіточка
• 07 января 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Класно, все поруч.
Да. Як на мене, квартал норм район, маршрутки, магазини.
Я дивилась і Кротова, от це район депресивний точно.
Мамина квіточка
• 07 января 2024
Ответ дляСусановна
Знаєте, коли довгоочікуване близько. Це дивне відчуття, хочеться мати і не відпускати так як є вже подобається.
Як у дитини на новий рік :)
Сусановна• 07 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
А низ Кирова сейчас сколько?
Мамина квіточка
• 07 января 2024
Ответ дляСусановна
А низ Кирова сейчас сколько?
Не знаю...
Сусановна• 07 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
Як у дитини на новий рік :)
Я за двушку сразу,если честно
Сусановна• 07 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
Не знаю...
Там центр ближе и тоже инфраструктура
Нога на ногу• 07 января 2024
Ответ дляВельми шановна
Ну от, краще автору розглядати ці міста для купівлі житла. Я завжди всім пишу - в західну частину України краще не їхати
Не переживайте, жителі сходу в більшості не потягнуть купити житло на богатому заході. Ми звикли працювати на свою країну, а не їздити у Італію і здавати житло своє в тридорога)
Сусановна• 07 января 2024
Ответ дляНога на ногу
Ну ,в Италии у них не легкий хлеб
Нога на ногу• 07 января 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Отож и я говорю кого Вы спрашиваете, хто она такая стоб знать как оно будет)))
Мы можем только предполагать. А кричат всё пропало чаще всего из-за границы
Нога на ногу• 07 января 2024
Ответ дляСусановна
А низ Кирова сейчас сколько?
Если не хрущ то дорого
Нога на ногу• 07 января 2024
Ответ дляСусановна
Ну ,в Италии у них не легкий хлеб
Так никто не говорит что лёгкий, но налогов в Украине они не платят не с работы с Италии не с аренды по 20тыс в месяц за квартиру
Нога на ногу• 07 января 2024
Ответ дляСусановна
Автор хрущ смотрит
Ну хрущ на Кирова 23 не будет, там будет около 35
Сусановна• 07 января 2024
Ответ дляНога на ногу
Можно подумать что все остальные примерные налогоплательщики 😂как минимум они привозят деньги в свой регион
короткопамятна• 07 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
23 000 1 к хрущ
На кухні лишаються меблі
В кімнаті диван
Балкон не засклений
На кухні лишаються меблі
В кімнаті диван
Балкон не засклений
Покупайте! Цены будут дорожать, недвижимость тоже. Никогда она ещё дешевле не становилась.
Вельми шановна• 07 января 2024
Ответ дляНога на ногу
Ми теж звикли і тому працюємо і живемо в Україні і надаємо робочі місця іншим.
А написала я правду і тут так було завжди - індустрія, виробництво, видобуток завжди були сконцентровані в центрі і сході. В західній частині споконвіку їздили на заробітки, тому що великих підприємств немає.
Про житло не скажу - нікому нічого не здаю. Можна краще в Київ чи Вінницю- там дають квартири безкоштовно
Спішу - перекидаюсь• 07 января 2024
Ответ дляНога на ногу
Будем надеяться только на всё хорошее.
Плету интриги• 07 января 2024
Ответ дляСусановна
Там центр ближе и тоже инфраструктура
Кирова всегда был дороже. И хрущевки на Поля немножко меньше по кубатуре чем на Б.Хмельницкого, их раньше строили, пересмотрели много несколько лет назад
Сусановна• 07 января 2024
Ответ дляПлету интриги
Потому что часть не совсем хрущевки,много домов от заводов,поэтому отличается
Нога на ногу• 07 января 2024
Ответ дляСусановна
Я - да))) вообще с 18 лет работаю и всегда официально и вся зп белая.
Сусановна• 07 января 2024
Ответ дляНога на ногу
Так вы нанятый работник всю жизнь
У меня лично тоже всегда белая,но это специфика профессии