Г@Л@В@ломка• 06 января 2024

Классные когтиточки

И акция на них
У меня одна продержалась 5лет и это три кота её дерли
Куколка-мяуколка• 06 января 2024
в мого кота Say Meow, кіт її дере і спить на ній. Продається в коробці, яку кіт теж дуже любить гризти, спати в ній і гратися)

автор Г@Л@В@ломка • 06 января 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
А чем они отличаются?
Интересно плотность картона у них одинаковая?
Вам телефонограмма• 06 января 2024
а я вот такую штуку своим купила, кста она и как когтеточка хороша для моих монстров.
автор Г@Л@В@ломка • 06 января 2024
Say Meow мои её за 5лет убили
Вишня на торті• 06 января 2024
Вот это цена дикая на этот картон в Украине....
ДеньгиНеСдаю• 06 января 2024
Ну, блин! Почему дёрли???
Драли, автор, драли!
И когтЕточки!
Куколка-мяуколка• 06 января 2024
Ответ дляВишня на торті
диван дорожче
Куколка-мяуколка• 06 января 2024
Ответ дляВам телефонограмма
дуже гарно, а де купували?
автор Г@Л@В@ломка • 06 января 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ну, блин! Почему дёрли???
Драли, автор, драли!
И когтЕточки!
Дякую

Morskakapusta• 06 января 2024
так от картонных когтеточек весь пол потом в картоновых хлопьях
Непонятно• 06 января 2024
Мои любят стандартную. И стоит в три раза дешевле. И плюс с домиками
Завтра не пью• 06 января 2024
Мой сожрёт такую за два дня. Ещё неизвестно, какой там клей внутри, которым они листы картона склеили...
Потребую апгрейду• 06 января 2024
Я такую по акции в инсте adel cat брала, супер
Соседушка• 06 января 2024
нихрена себе цены
и огррмная вероятность что коту пофиг будет
Біток чи ефір?• 06 января 2024
Моему по фигу, даже не подходит.
Соседушка• 06 января 2024
кстаьи моим реально картонные не зашли
выбросила через месяц
Дякую_аж_підскакую• 06 января 2024
Ну блін, власниці котів скажіть, як ви добилися того, шо ваш кіт дре дряпку а не стіни/меблі ітд. Як добивалися того, щоб киця ходила на лоток, а не всюди окрім нього? Я декілька раз знаходила кошенят, вуличних, серце краялося, забирала додому, і все ніяк не могла ні до чого привчити. Бува і місяць намагалася. Вкінці, всі кошенята переїжджали до бабусі в село, в неї їх вже 5 дорослих, стерилізованих котів,їм там явно краще ніж в квартирі. Але все ж. Як?!
ЖенаАйтишнеГа• 06 января 2024
Ответ дляMorskakapusta
Від звичайних мотузкових підлога також в смітті. Кіт любить дерти обидві.
Плету интриги• 06 января 2024
Нашій киці кігтеточка не зайшла. Прочитала в інтернеті, що коти люблять точити кігті об килим, завернутий ворсом всередину.
Вже 6 років точить, до диванів діла їй немає.

Свята• 06 января 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Супер! Цена?
ЖенаАйтишнеГа• 06 января 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Вуличні коти не завжди погоджуються стати домашніми. Там вже інший рівень сприйняття навколишнього світу.
Дякую_аж_підскакую• 06 января 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну якось же привчають люди, не у всіх породисті
Плету интриги• 06 января 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Треба, щоб був приклад. До нас під двері квартири колись прибилось вуличне кошеня. А Уманський вже була кішка. То кішка ходила на лоток і кошеня за нею повторяло.
Гуляю босоніж• 06 января 2024
Так хочу когтеточку , але в моєї немає кігтів. Підібрали на смітнику шотландську висловуху і виявилось що немає кігтів
Вам телефонограмма• 06 января 2024
Ответ дляСвята
Супер! Цена?
на пром. юа я купила за 2400,00, но там есть разные и дешевле и дороже... я жалею что не купила больше, чтобы и пес влез
Сусідка зверху• 06 января 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Всех приучала без проблем. Может так везло. После еды- в лоток и лапкой пошкребти. Больше 2 раз взрослой кошке не приходилось показывать, малышам старше месяца 3-4 раза, до месяца- неделю
ПробілНеПрацює• 06 января 2024
Да ну нафиг. За такие деньги я сама ему ту когтеточку склею.
Стрекозей• 06 января 2024
Ответ дляНепонятно
Это очень маленькая и неудобная для взрослого кота когтеточка. Коту надо иметь возможность вытянуться во весь рост, как в природе возле дерева. Мы такую нарастили ещё одной палкой, теперь норм, около метра высота. А если её лёжа положить, то она может как по бревну ходить. Чередуем.
Стрекозей• 06 января 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Берете жменю такого грунта, в який вони звикли ходити на вулиці. Бажано навіть саме після того, як попісяв, щоб запах був. Кладеться трохи поверх наповнювача в лотку. Кілька днів і все вони розуміють.
ЖенаАйтишнеГа• 06 января 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Це залежить від конкретного кота