ВЫВсеВрете• 07 января 2024
Які знаки вам були у житті перед якимись подіями?
Чи давало вам життя колись якісь знаки? І до чого були ці знаки?
Кудряшка Сью• 07 января 2024
Был знак не ехать в стоматологию. 2 таксиста везли и на мостах оба ломались. Оба сказали, что это знак и мне не надо ехать туда, куда я еду. Но в итоге все хорошо. Знаки мы видим, когда мы не спокойны и цепляемся за них, чтобы чего то не делать.
Верочка 100%• 07 января 2024
Неодноразово помічала що перед поганою подією я дуууже зла, ну прям як сильне пмс) Просто прокидаюся і накидаюся на всіх без причини.
Із містики - перед смертю хресного, за пару тижнів до того, був стукіт у вікно (високий поверх), хоча він не проживав ніколи в цій квартирі. Я тоді так і подумала що це поганий знак. В дитинстві щось стукало у підніжжя мого ліжка включно до 40 дня смерті хресної - потім було зрозуміло, що це попередження, мене збила машина, дивом уникла дуже серйозних травм, перелетівши через машину.
Щебетуха• 07 января 2024
Не верю в знаки, точнее считаю что знаки стоит слушать только в том случае если они тебе выгодны. Я бы ничего не делала и нигде не была бы если бы слушала знаки. Перед медовым месяцем у меня вылезла огромная киста на яичнике, лежала под капельницами чтобы полететь, сели в самолёт и его 3 раза возвращали со взлетной полосы в аэропорт, всю дорогу трясло, в итоге отлично отдохнули. Я вообще почти перед каждым отпуском болею, у меня вечно месячные или на работе конец света. Вообще все важные дела которые затеваю зачастую сталкиваются со сложностями и мелкими неприятностями, ну и пофиг, просто переступаю и иду куда мне надо. Я предпочитаю видеть возможности и думаю, что никакие мои личные положительные или отрицательные мысли не влияют на фактические события.
Инстагра_мерша• 07 января 2024
За несколько дней до 24.02 было в небе огромное к-во ворон утром. Их было столько,что неба из-за них плохо видно было.
Я гуляла с собакой и впечатлена была к-вом и увиденным.
Далее, перед серьезными обстрелами , в небе видела кружащие стаи ворон
Цветов Мне срочно• 07 января 2024
В мене немає знаків, тільки відчуття, вони мені підказують, що щось погане дуже буде, але я це розумію, коли це вже стається.
ТаЕщеОптимистка• 07 января 2024
Перед маминой смертью над моей головой, зацепив ее, пролетела ворона.
Туфли в чешуе• 07 января 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Вони там завжди, без обстрілів і з ними...Я бачила подібні зграї далеко до 2022 і після є , в холодні пори року
Язвочка• 07 января 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Так. Теж таке помічала перед війною. А ще голуби сідали на підвіконня кухні, ще й іноді по двоє- троє(( так і ненавиджу їх з тої пори, називаю ’ голуб миру’((
Жінка з перцем• 07 января 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
В січні впав хрест з Софії, я хоч в усе це не вірю, але тоді подумала, що поганий знак.
І коли папа римський випустив голубів мира, а на них ворон напав... тоді я також трошки прифігєла
сама себе прекрасная• 07 января 2024
Часто сняться сни про стать дітей у знайомих вагітних,які ще не знають. Кілька разів таке було, збувалось. Перед 2 моєю вагітністю, яку не планували теж снився сон про сина,як й збувся в деталях. Смерть батька снилась. Коли мама помирала в палаті літав метелик за сутки до смерті. Потім пропав і з´явився знову,коли вже померла.
Гигиенишвили• 07 января 2024
Ответ дляgalaxy113
Так, був знак ’Уступи дорогу’ перед нерегульованим перехрестям. До чого хто зна, повісив же хтось, я просто поїхала собі прямо.
Ахахаха ржач)))
Замурмишка• 08 января 2024
Я сейчас в поисках работы и хожу на собеседования и вот заметила если что то не складывается или не успеваю или какие то дела вдруг срочно то собеседование фигня и можно не ехать