ГороховаЯ• 07 января 2024
Зарядка-підставка для телефону. Help me pls.
Мова про ось такі підставки. Воно в різних продавців фігурють як стандартні та швидкі зарядки від 30 до 100W
Мені швидка не потрібна, бо на таку підставку ставлю тел на ніч біля себе і він має заряджатися звичайно - які краще характеристики обрати? Ота цифра 30-100W щось для мене значить?
Неновая почта• 07 января 2024
«біля себе»?
Сколько ещё должно взорваться телефонов, чтобы люди перестали их оставлять на ночь на зарядке возле себя? Ещё и используя приблуды с Алика 🤦♀️
Сюр какой-то …
Яичница с беконом• 07 января 2024
«Ота цифра» значить на скільки швидко буде заряджатись телефон.
Я б з аліка таке не брала, ще й за таку суму. Але то вже Ваша справа.
Анонім Перший• 07 января 2024
Ответ дляНеновая почта
«біля себе»?
Сюр какой-то …
Тоже поражаюсь таким людям. Ещё и с алика.Но как говориться естественный отбор никто не отменял.
ГороховаЯ
• 07 января 2024
Ответ дляНеновая почта
«біля себе»?
Сюр какой-то …
Удалено администрацией...
ГороховаЯ
• 07 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Тобто чим менша цифра, тим повільніше заряджається.
Неновая почта• 07 января 2024
Ответ дляГороховаЯ
Удалено администрацией...
ГороховаЯ
• 07 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Удалено администрацией...
Неновая почта• 07 января 2024
Ответ дляГороховаЯ
Удалено администрацией...
ГороховаЯ
• 07 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Удалено администрацией...
Неновая почта• 07 января 2024
Ответ дляГороховаЯ
Удалено администрацией...
ГороховаЯ
• 07 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Удалено администрацией...
Неновая почта• 07 января 2024
Ответ дляГороховаЯ
Удалено администрацией...
Локшина на вухах• 07 января 2024
На счёт ’быстрой зарядки’ насмешил. Если она не предусмотрена телефоном, то никакое устройство ее не обеспечит.
Не знаю, я бы анализировала и сравнивала параметры ’родной’ зарядки с вот такой, как хотите купить.
Яичница с беконом• 07 января 2024
Ответ дляГороховаЯ
Так. Але я б дивилась показники рідного зарядного, і шукала схоже. І не з аліка, але повторюсь - то вже Ваша справа.
ГороховаЯ
• 07 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Удалено администрацией...
Так ти нікому і не була цікава)
ГороховаЯ
• 07 января 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Телефоном вона передбачена, але мені не потрібна, в тому й проблема.
Фокус-Покус• 07 января 2024
Ответ дляНеновая почта
«біля себе»?
Сюр какой-то …
10 років до цього всі телефони ночували в коридорі. Але останні 2 роки війни в родині 2+2 підлітка телефони біля ліжка на тумбі. Бо вибухи, тривоги, читаємо, наскільки ситуація складна, чи йти в коридор
Неновая почта• 07 января 2024
Ответ дляФокус-Покус
Удалено администрацией...