Непонятно• 07 января 2024

дочка/школярка хоче переїхати в іншу країну з хлопцем

Дочка зустрічається з хлопцем, йому в цьому році 18 і батьки планують його переїзд до іншої країни
Дочка зараз закінчує 11 класів
Хотіла вступати на дизайнера
Підробляє фотографом
Його батьки хочуть і просять,щоб вони їхали разом, бо в них кохання
З квартирою допоможуть, це їм не проблема
Рік типу просто відпочинуть, повчать мову, а потім підуть вчитися чи працювати
Знають англійську
Я переживаю, що ще вони діти , і якщо посваряться, то дочка наче там незахищена зовсім, без нікого
І тут не студентка буде, якщо повернеться
Переживаю
sur_sur• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Не продає наче нічого ( я не розбираюсь в тому )
Просто фотосесії , від 600 грн 30 хв
Часто запрошують? Бо бачу, що і дорослі, досвідчені дорослі фотографи зараз не дуже в шоколаді, то який попит на підлітків?

Мая твая не панимать• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
В неї є амбіції
Спочатку школу закінчує.
Амбіції закінчити школу?)
На вступ в університети в різних країнах вже почалася або скоро почнеться подача документів
Вона щось про Францію дізнавалася?
Нульовий сантиметр• 07 января 2024
Ответ дляПоумничка
А яка мова? Може, словацька)
Речь о Франции в теме))
Большой секретик• 07 января 2024
Ответ дляМарафетчица
Ну і що поганого? Дитина отримала норм освіту і диплом
А родители кредиты и головную боль. Она могла бы бесплатно учиться в своей стране.
И вернулась работать она домой.
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Я тут субʼєктивна, бо мої діти не набагато старші, теж за кордоном
Сину 18, 2 курс
Але вони обоє за власні кошти там і з чітким планом дій
Їхати в нікуди - це мені зовсім не мрія, навіть за чужий рахунок, на відміну від вас)
У меня с 15 лет было достаточно денег лично заработанных.
Но вот возможности поехать за границу да, не было.
У девочки тоже есть личные деньги. Она уже подрабатывает! У мамы есть возможность помогать. В чем проблема?

Ваш сын в 18 уже и сам себе на жизнь и на универ зарабатывает? Или вы все оплачиваете?
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляjabka ya
які умови?
З квартирою допомагають родичі
На все інше гроші є навпіл
Можуть рік просто вчити мову і обирати що далі
Вільний митець• 07 января 2024
Ответ дляМарафетчица
Поїхати в Європу щоб онлайн вчитись в Україні?))) Логіка вогінь
Чому? Донька знайомої рік прожила в Бельгії, вчила нідерландську, паралельно на дизайнерській спеціальності в українському ВУЗі. Закінчила четвертий курс українського ВУЗу. Поступила в Бельгійський ВУЗ на іншу спеціальність.. Підробляє онлайн зі знаннями добутими в українському ВУЗі.

Марафетчица• 07 января 2024
Ответ дляБольшой секретик
И вернулась работать она домой.
Могла кинути і повернутись. Не бачу проблеми
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ длячерная мамба
Вы так пишите про Францию, как будто про Афганистан или Болгарию в лучшем случае.
Да люди многие мечтают «шариться год во Франции» еще и за чужой счет!
Можно во Франции многое выучить, узнать, сделать. И всю Европу объездить за не дорого.

Разве это не мечта?

Относительно «зависимости». Важно то, как девочка себя в целом ведет в отношениях. Есть ли у нее карманные деньги и тд

Автор, я бы конечно разрешила ехать, но помогала бы во всем и финансово и просто поддержкой
Є свої гроші
Не тисячі євро на місяць
Але є
Радуга-дуга• 07 января 2024
Ответ дляБалаболка
А скільки років Вашим донькам?
26 і 14
Поумничка• 07 января 2024
Ответ длячерная мамба

Чем вы достаточно зарабатывали в 15 лет?
Ошеламиссимо• 07 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
А чому не повернулись, якщо не сподобалось?
Повернулася. Але знаєте , було відчуття що ти невдаха, і не змогла залишитись.
Мастер Класс• 07 января 2024
Ответ дляНеправдиша
Якщо вона сама хоче бути в тій країні без хлопця і ви потягнете матеріально допомогти, то так. Якщо ні, вони посваряться, а вона буде терпіти, стелитися, бо залежить від його батьків, квартири
что ей помешает вернуться домой к маме? ее там к батарее прикуют??
Нульовий сантиметр• 07 января 2024
Ответ дляsur_sur
Я тоже таких знаю профи,но им давно не интересно делать фотосессию под елкой у камина)
Научительница• 07 января 2024
Автор, у знакомых случай, 16 лет, сама поехала в Германию к какому-то хачику ( по интернету познакомились). Вот где треш. А вам пора уже доверять ребёнку.
Мая твая не панимать• 07 января 2024
Ответ длячерная мамба

Можна вважати сам
Заробив грант на навчання, також були бонуси на проживання і є стипендія
Закінчив школу в 16 і мав певні заощадження, що дало б змогу протриматися певний час без допомоги батьків
АБВГДэшница• 07 января 2024
Ответ дляОшеламиссимо
В Україні все знайоме і зрозуміле, поруч є батьки та друзі. Я так жила з хлопцем і його батьками закордоном, і це дійсно треш. А від того що ці діти будуть жить окремо то мало що зміниться. Але в мене на той час вже була во і мені було 22 роки, а хлопцеві 30. І це був жалюгідний досвід.
Треш мабуть в тому, що ви жили з його батьками. Я вас чесно скажу, навіть зі своїми батьками важко жити, не то, що з чужими. В ідеалі пари мають жити самостійно, окремо, а далі вже, як піде.
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляПоумничка
Я училась в колледже. После первого курса (я была лучшей на курсе) - меня взяли на фирму, которая работала по специальности моей (на которую я училась).
После пар каждый день я ездила в офис, работу работала, встречалась с клиентами.
По возрасту - это 11 класс школы.
После колледжа я поступила на 3 курс в два университета на заочное. И продолжала работать по специальности. Уже на двух фирмах (свободный график).
И да, все 4 диплома (колледжа, два бакалавра и магистр) у меня красные.
Научительница• 07 января 2024
Ответ дляМарафетчица
За рік мови не вивчити, щоб навчатись в універі. Французи англ не хочуть спілкуватись, навіть в кафешках
Хто оплачувати буде їм відпочивання, вивчення мови, продукти. Ваша донька просто втратить рік, але це її життя і досвід.
Якщо Франція, то мова важка, в універ майже немає шансів вступити, там свої дуже ретельно готуються і складна система. Це не Німеччина

черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Можна вважати сам
Но вы все таки помогаете?
Или таки все сам?
Балаболка• 07 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
26 і 14
Моїм синам 21 та 17.Не знаю,як складеться життя,але з малку виховую обох так:якщо любиш,людина тобі підходить і хочеш жити разом ,то бери відповідальність на себе за обох.Хочете жити разом,робіть заручини і плануйте весілля.Але дівчина повинна мати статус .А,ну і жити окремо ,за свої гроші)Щоб свекруха та теща зі своїм досвідом не лізла)
Сегодня сержусь• 07 января 2024
Если не отпустите, всю жизнь будете слушать, что испортили дочке жизнь. И с парнем они расстанутся - тут вон развелись семьи, которые 20+ лет в браке, не выдержав расставания из-за войны. Узнайте про дистанционное обучение в университете и отпустите дочку. И даже если она год потеряет, и поступит через год - то ничего страшного. А может, она учится уже будет в той стране, куда едет.
Нульовий сантиметр• 07 января 2024
Ответ дляНаучительница
Можно подумать что легко и просто выучить немецкий за год до уровня учиться в университете 😂
Svitlo_• 07 января 2024
ніколи б не відпустила б дитину з хлопцем, який не готовий брати відповідальність за мою доньку на себе.
Поумничка• 07 января 2024
Ответ длячерная мамба
По возрасту - это 11 класс школы.
Извините, в 15 лет вас взяли на работу? Вы встречались с клиентами?
Мая твая не панимать• 07 января 2024
Ответ длячерная мамба
Но вы все таки помогаете?
Или таки все сам?
Не помагаю
Домовилися, що він скаже, як потребуватиме допомоги
Пропонуємо щось оплатити, поїздку наприклад, поки що відмовляється, бо справляється
Точно знаю, що картка в нього не пуста
А я женатая• 07 января 2024
по моему это возможность, которой надо пользоваться. Возможно это старт будущего для дочки в более благополучной стране. Но если даже и не сложится и она вернется, ничего страшного. ну поступит она в Украине на год позже. Год опыта самостоятельного проживания в другой стране, знакомства с другой культурой, изучение нового языка никак не назовешь потерянным годом. Это интересный и полезный опыт при любых раскладах
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляsur_sur
Та нормально, не жалієтся
Вона працює з аніматорами, тому дуже багато дитячих свят, всі вихідні завжди загружена
Ще в салоні на модельних
Новорічних от було багато
Не проблема заробити в нас
Нульовий сантиметр• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Та нормально, не жалієтся
Ще в салоні на модельних
Новорічних от було багато
Не проблема заробити в нас
А как с учебой?любит учиться или больше работать?
АБВГДэшница• 07 января 2024
Я мама хлопця, звісно з боку батьків хлопця це ’зручно’, син не сам в чужій країні, поряд дівчина, до якої є почуття, дівчина може приготувати щось, пітримати емоційно і т.д.
Доньці потрібно визначитися, чи готова вона заради цих відносин їхати в іншу країну, пробувати вступати в український ВНЗ однозначно, якщо є таке бажання, але одразу обирайте той, де матимете змогу вчитися дистанційно, чи готова дитина в 18+ до дорослого побуту, прийняття самостійних рішень і фактично дорослого життя. Пропозиція сама по собі цікава, але потрібно цей рік використати максимально ефективно для себе, маючи таку нагоду. Якщо є почуття, бажання, тоді складіть план дій і погоджуйтеся. Головне,щоб дитина розуміла, що вона завжди може повернутися, бо така можливість у неї , як дівчинки, буде.