Непонятно• 07 января 2024

дочка/школярка хоче переїхати в іншу країну з хлопцем

Дочка зустрічається з хлопцем, йому в цьому році 18 і батьки планують його переїзд до іншої країни
Дочка зараз закінчує 11 класів
Хотіла вступати на дизайнера
Підробляє фотографом
Його батьки хочуть і просять,щоб вони їхали разом, бо в них кохання
З квартирою допоможуть, це їм не проблема
Рік типу просто відпочинуть, повчать мову, а потім підуть вчитися чи працювати
Знають англійську
Я переживаю, що ще вони діти , і якщо посваряться, то дочка наче там незахищена зовсім, без нікого
І тут не студентка буде, якщо повернеться
Переживаю
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляБалаболка
Ваш шлюб зареєстрований згідно чинного законодавства?
Так, але я не виходила заміж у 18 за першого з ким жила

Поросенка• 07 января 2024
Ваша донька буде наче лялька для того хлопця, хай грається, бо їх синочці буде сумно?🤔
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляВільний митець
В українських ВУЗах є дизайнерські спеціальності. Вона не хоче додатково до фотографії додати собі знань по обробці, рекламі та інше?
Так, але те є зараз доступно на профільних курсах он-лайн
Вільний митець• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
А до чого в такому віці одружуватися? В неї ще хлопців багато буде
Багато хлопців, з якими вона буде жити разом?
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляПоросенка
Вони зустрічаються два роки
Але і 20 років не дає ніяких гарантій
Люди можуть бути разом, поки їм так самим то хочеться
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляВільний митець
Скільки захоче
Снегопадка• 07 января 2024
Ответ дляПоросенка
Почему ’ лялькою’? Захочет - без проблем вернётся домой

Страхованная• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Франція
а если забеременеет, что вы будете делать ? так быстро не вернутся, а счет идет на дни
Балаболка• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
Тоді ви прекрасно знаєте ,що таке шлюбні відносини)
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляБалаболка
Вона просто буде жити з хлопцем , це ні до чого не зобов´язує, тому не розумію, що у вашому розумінні шлюбні відносини в цій ситуації
Балаболка• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
Просто жити:це саме як?)Купівля продуктів,одягу, навчання,ліків, прибирання, готувати їжу.Значить вона буде вести спільний побут,буде вкладатися в бюджет. Чи як ви бачите реалізацію пропозицію хлопця?
Снегопадка• 07 января 2024
Моё мнение такое, что родители парня таким образом хотят перестраховаться, что б сын не вернулся назад в Украину через пару месяцев. Их можно понять, но они преследуют свою цель. Но в целом ничего плохого в этом нет, дочка всегда сможет вернуться.
Самое плохое в том, что ваша дочь потеряет время, никуда не поступая. В идеале было бы поступить, учится на дистанционке, а потом ехать.
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляСтрахованная
Що значить швидко не повернуться
Повернутися можна за два дні
Це не край світу
Завагітніє , як захоче - народить
Я допоможу.
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляБалаболка
Який побут? Ну купить хтось з них поїсти, приберуть разом , житло орендувати разом простіше
Балаболка• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
Зрозуміла)У мене інша думка на це питання)Гарного Вам дня)
Поумничка• 07 января 2024
Автор, отпускайте дочку. Тысячи наших детей учатся за рубежом. Или работают и учатся. Тем более она будет не одна.
jabka ya• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Не впевнена що потягну, мабуть то 1000 євро треба мінімум
Я заробляю трохи більше .. але все нестабільно зараз
Так у вас не вирішені саме головне питання -фінансове. Дочці скажіть що ви зможете 300-400 євро в місяць давати, коли як. Чи достатнього буде? Бо можливо батьки хлопця вважають що все буде 50/50, але ж країну вибарають вони, в приорітеті зручності сину. А так, сину квартиру вони всеодно наймуть, а за рахунок вашої дочки зекономлять 50 вартості квартири... Інші кошти з зп, відкладайте собі, ви не знаєто що з вами ще буде.
Мая твая не панимать• 07 января 2024
Якщо є плани отримати освіту у Франції і ставити це пріоритетом - я б погодилася
А якщо просто співмешканкою до хлопця з забезпеченої родини - тут є сумніви…
Можна лишитися з голою дупою в чужій країні
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляjabka ya
Фінансове питання вирішене

jabka ya• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Фінансове питання вирішене
які умови?
Нульовий сантиметр• 07 января 2024
Ответ дляБалаболка
Авторе,я задам на популярне питання:якщо таке кохання,то чому б не одружитися?Напишу відразу,я мама хлопців.
А зачем жениться в этой ситуации?У меня сын и дочка
Мая твая не панимать• 07 января 2024
І взагалі дивна позиція дівчини
В неї жодних амбіцій щодо власної освіти і перспектив?
Рік шаритися за чужі гроші у Франції, бо там живе чужий дід?
Позиція батьків хлопця мені зрозуміла, я б теж так хотіла)
Вільний митець• 07 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
А зачем не жениться?
Снегопадка• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Що значить швидко не повернуться
Повернутися можна за два дні
Це не край світу
Завагітніє , як захоче - народить
Я допоможу.
Автор, все с вами ясно.
Вы не на то настраиваетесь
Мая твая не панимать• 07 января 2024
В однокласників сина навпаки ситуація
Там батьки дівчини наполягали і обіцяли все проплатити за кордоном
І бабу, а не діда, поселили опікуном до пари 11 класників))
Вони навіть в універ вступили
Але після першої сесії дівчина покинула свою бабу і свого хлопця, і додому повернулася))
Ошеламиссимо• 07 января 2024
Ответ дляOrganic
После 10 в Украине мы переехали. Тут он сдал экстерном 12 класс, и его сразу взяли в 13( последний). Летом BBC у него интервью брало, как у единственного ребенка, закончившего sixth form за 1 год
То у вас дитина гарно вчилася?! Вітаю! Я не знаю, що з моїм робити, ми зараз в Іспанії, він не хоче вчитися взагалі, я б вже заради нього в іншу країну подалась, але ж не впевнена, що всі ці зусилля не будуть марними. Ви в якому місті?
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляСнегопадка
Автор, все с вами ясно.
Вы не на то настраиваетесь
Завагітніти можна і в Україні
Було би бажання
Вільний митець• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Що значить швидко не повернуться
Повернутися можна за два дні
Це не край світу
Завагітніє , як захоче - народить
Я допоможу.
У вас зараз нестабільно. Ви впевнені що до 10 річчя онука-онучки зможе всіх прокормити. Як там у вас в городі з дитсадкми школами офлайн?
Нульовий сантиметр• 07 января 2024
Ответ дляПоумничка
Не будет она там учиться
Я тут с краю постою• 07 января 2024
А який характер у Вашої доньки? Пробивний, така, що не дасть себе образити і зможе в проблемній ситуації легко знайти вихід чи навпаки, тиха, скромна, така, що за хлопця триматиметься і все йому пробачатиме? Я б поговорила з нею, який у неї план, якщо раптом з хлопцем не складеться. Кидати все і їхати додому- то таке, тільки втратить час для вступу. А якщо вона чітко розуміє, що буде робити в тій країні - то хай пробує.