Непонятно• 07 января 2024
дочка/школярка хоче переїхати в іншу країну з хлопцем
Дочка зустрічається з хлопцем, йому в цьому році 18 і батьки планують його переїзд до іншої країни
Дочка зараз закінчує 11 класів
Хотіла вступати на дизайнера
Підробляє фотографом
Його батьки хочуть і просять,щоб вони їхали разом, бо в них кохання
З квартирою допоможуть, це їм не проблема
Рік типу просто відпочинуть, повчать мову, а потім підуть вчитися чи працювати
Знають англійську
Я переживаю, що ще вони діти , і якщо посваряться, то дочка наче там незахищена зовсім, без нікого
І тут не студентка буде, якщо повернеться
Переживаю
Дочка зараз закінчує 11 класів
Хотіла вступати на дизайнера
Підробляє фотографом
Знають англійську
Переживаю
Баба_Воля• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Вам свідоцтво про народження сфоткати
І табель 10 класу?
Йдіть далі, не задрачуйте
Те, що не Україна то всі знають
І всі знають як знімати житло, маючи ПМЖ і громадянство ( без ваших вказівок )
І табель 10 класу?
Йдіть далі, не задрачуйте
Те, що не Україна то всі знають
Ні, краще давайте зразу дідову жінку ’француженку’ яка ’повирішує’ всі питання ’онучат’, пустить їх безоплатно у власне житло на рік, повирішує всі питання з паперами, покриє фінансові витрати і т.д.
Пер Ноель виглядає більш реалістично, ніж ваша фантазія)
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
З вашою жабою трісне губа, тому поки обійдетесь
Бритоножка• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
В побутових питаннях якось розберуться
А обовʼязки так, я проти навʼязувати їх один одному
Вы так ничего и не поняли, целью переезда при здоровой самооценке является не желание рваться туда, куда молодой парень едет с родителями, а туда, где девочка хочет и может самореализоваться и жить независимо от наличия парня и его родителей А ехать и обслуживать его в условиях полной зависимости от его родителей - ваше воспитание и жизненная позиция, о чем тогда тема. Это ваш выбор.
Баба_Воля• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Хто хоч трохи знає французів, той розуміє яку нісенітницю ви тут нафантазували :)
Мая твая не панимать• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
В побутових питаннях якось розберуться
Яких відповідей ви чекаєте?
Кожен приміряв ситуацію на себе і більшість не хотіла б такого сценарію для своєї дитини
І не через шлюб або його відсутність
А через те, що вона поставить хрест на своїй освіті
Але знову ж таки, це не всім потрібно
І не через шлюб або його відсутність
Але знову ж таки, це не всім потрібно
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
Ви тріль звичайний? Дід їх може пустити виключно в своє житло. Ніхто їм не здасть житло без постійного контракту, це не Україна, де просто платиш оренду і все) Це стосується геть усіх, включаючи громадян Франції)))
Ваша донька пішла до школи на рік пізніше? Вам треба було написати ’в серпні’ - може з натяжкою ще пройшло б. Травневі йдуть до школи у 6.
Не допрацювали ви якось :)
Что за бред вы написали?
Дети идут тогда, когда готовы и нужно.
У меня пошли в «почти в 7» и в «7 и 1». И это уже В НУШ, в котором учиться 12 лет надо.
То есть да, он закончит 12 классов в 18 лет и в июЛе ему исполниться 19.
Это если ничего не поменяется пока он будет заканчивать школу. Сейчас он в 6 классе только.
У старшего который пошел почти в 7. Есть одноклассница, которой в декабре 1 класса было уже 8 лет. Посчитайте во сколько она свои 11 классов закончит
Дети идут тогда, когда готовы и нужно.
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляБритоножка
Батьки в Україні
Всі батьки
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
Заспокойтесь
До вас ніхто не їде
Як і ваші поради не актуальні
Тому, вибачте
До вас ніхто не їде
Як і ваші поради не актуальні
Тому, вибачте
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Яких відповідей ви чекаєте?
І не через шлюб або його відсутність
Але знову ж таки, це не всім потрібно
І не через шлюб або його відсутність
Але знову ж таки, це не всім потрібно
На певний час може і поставить на паузу
Але освіту при бажанні можна отримати
Не має ж вікового порогу ?
Що вчитись тільки в 18?
А в 20 вже запізно ?
Чи я не так розумію світ ?
Але освіту при бажанні можна отримати
Не має ж вікового порогу ?
Що вчитись тільки в 18?
А в 20 вже запізно ?
Чи я не так розумію світ ?
КокошинЭль• 07 января 2024
Я мама мальчика, который уехал после 11 класса за границу. В Украине осталась сумасшедшая любовь, которая вот только заканчивает школу. И поступает она в другую страну, за океан. А мой остаётся в Европе. Пока девочка к нему приезжает на каникулах.
Дальше он планирует магистратуру брать там, где обоснуется девочка. Все должны соблюдать свои интересы. Сперва нужно сделать все, чтоб стать на ноги и быть независимыми от родителей, а там уж как хотите.
Друг сына поехал по такому варианту как вам предлагают. Сняли квартиру на двоих. Через 4 месяца разосрались мальчик с девочкой. А аренда на год оплачена. Короче, трудно им потом жилось и другая квартира проблема, живут соседями и не сильно этому рады.
Мая твая не панимать• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
На певний час може і поставить на паузу
Але освіту при бажанні можна отримати
Не має ж вікового порогу ?
Що вчитись тільки в 18?
А в 20 вже запізно ?
Чи я не так розумію світ ?
Але освіту при бажанні можна отримати
Не має ж вікового порогу ?
Що вчитись тільки в 18?
А в 20 вже запізно ?
Чи я не так розумію світ ?
І в 20 не пізно починати
Якщо є кому оплачувати ті роки, поки дитина насолоджується подорожами і вчить мову
Але знову ж таки, в моєму оточенні, в 20 студенти отримують перші робочі конктракти на нормальні гроші. І часто це більше, ніж 1000 євро, яку маєте ви
Інші приклади, оточення сина, там дійсно в 20 почали навчання, а до того шукали себе за батьківські гроші)
Але це діти середнього класу у Європі, де на 18 отримують машину, житло і щомісяця гроші на проживання.
Мені це надто дорого
Вам може норм))
Мені це надто дорого
Вам може норм))
Бритоножка• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Батьки в Україні
Всі батьки
Я имею ввиду финансовую сторону- она на его родителях в основном из-за жилья. Если бы ваши дети сами себя содержали, это другое.
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляБритоножка
Не на них, скоріше то дід старається для онука, але то для них невеликі витрати
Самі хочуть
Єдиний онук
Самі хочуть
Єдиний онук
Бритоножка• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Самі хочуть
Єдиний онук
Самі хочуть
Єдиний онук
В ситуации ссоры, например на бытовой почве иди другой( полюбил другую, надоела и т.д) вашу дочь его дед содержать будет или она на улицу пойдет? Она полностью зависима от денег его семьи или вы будете оплачивать все?
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляБритоножка
В мене є кошти
І в неї є кошти
Не тисячі євро , але на скромне життя є
І в неї є кошти
Не тисячі євро , але на скромне життя є
Мовчу, але хочу• 07 января 2024
Вона завжди може повернутись додому, а доньку ви як не відпустите? Будете ворогом
+ В Україні небезпечно як не крути
СкрипяСердцем• 07 января 2024
Автор ви пошкодуєте якщо не відпустите. Це охеренний шанс в житті і неважливо чи з цим хлопцем вона буде далі чи ні. «Запомнітє етот твіт»
Я дуже вибачаюсь, а що заважатиме їй повернутися, якщо вона захоче? Це досвід.
Забезпечте її ’подушкою’, щоб вона не дуже залежала від хлопця. Точніше, вона хай залежить, то й подивиться, як він буде в декреті. ))) Але своє хай буде хоч на зворотній шлях.
І буде все добре - і досвід, і ваша допомога. Нехай дитина сама вирішує. Насправді зараз ніхто з вас не знає, як воно буде. Це поїздка Шредінгера. Вона і вдала - і ні. Поки не спробує - не з´ясує. Просто забезпечте їй повернення, як не вийде.
Ответ дляКокошинЭль
Ну от, з останньої розповіді можна зробити висновок, що хай дівчина не підписується. )))
Клевотница• 07 января 2024
Навіщо ото дівчинці після 11 класу жити з хлопцем щоб перейматися прбутовими проблемами? Хай іздить в гості, зустрічаються і буде все романтично) Тим більше, плану жодного нема - може, вчитимуться, а може й ні, а може працюватимуть, а може й ні. Тут вона хоч освіту отримає базову і зможе вступити в іншу країну продовжити навчання.
Клевотница• 07 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Так а в чому шанс? Це ж не поїхати по стипендіі вчитися і не запрошення на роботу. Хлопцю то зрозуміло чого іхати. А дівчинці щоби що?
вентиляторная• 08 января 2024
Ответ дляБритоножка
домой поедет, что за бред !
Ошеламиссимо• 08 января 2024
Ответ дляДеловитая
Французьку за 1.5 р., маючи дітей і роботу , тобто не могла багато часу приділяти навчанню. Дочка вивчила за рік.
Як ви її мотивувати вчить мову? У мене вже крик душі! Син не хоче вчитися закордоном(((
Ковбой Хагис• 08 января 2024
Ответ дляНепонятно
Це моя позиція, а не мужчин
І дочка вихована так само
Кошмар какой. Собой разрешаете пользоваться и дочку в пользование отдали.
Непонятно
• 08 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Я би сказала навпаки
Від того ніяких мінусів по життю не було
Неправдиша• 09 января 2024
Ответ дляВільний митець
Підкажіть будь ласка по якій програмі?
Ніяка програма. В школу вступив після 9 кл. Через фірму посередника. Повно реклами в фб.(в нас була ед´юкейт агенсі)
Не біженцем. На навчання виїхав