Точу ляси• 07 января 2024
Начальник на роботі вимагає інтимних стосунків. Чоловік знає
Начальник на роботі вимагає інтимних стосунків, щоб була краща зп і інші плюшки. Чоловік про це знає і не каже погоджуватися , оскільки зможу краще забезпечувати сім´ю. Хоч і любить мене. Але тепер у мене виникло питання чи це дійсно так
ЖенаАйтишнеГа• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Саме так
Та беріть вже того начальника, може він краще в ліжку за вашого безхребетного. Але хай обоє пишуть розписку - один що не проти, другий - хай плюшки рощпише і скільки додасть до зп
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляЕкатерина27
Так может сразу в проститутки? Спросите у мужа
Ну тут я не погоджусь
Анонім Секретар• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Описка. Каже погоджуватися, щоб могла принести більше грошей
А Ви йому не порадили до його начальника підкатити?
Люблю джаз• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
А для Вас це новина?
Так, в мене в сім´ї таке питання не виникало, і в оточенні теж всі нормальні.
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляБойова
Для мене так. Навіщо це узгоджувати з чоловіком? Думаєте пози підкаже?))
А як я поясню часту відсутність вдома вночі, постійні дзвінки в позаробочий час начальника?
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Він працює сам на себе
Меряю от 0• 07 января 2024
У колеги так чоловік спав з начальницею щоб отримати підвищення, вона знала, чому не можна так з іншої сторони
Кучерявочка• 07 января 2024
А чего ваш чоловік про це знає?
Для чого ви розказували?
Походу у вашого чоловіка задатки сутенера, буде вам потім підшукувати сам
Для чого ви розказували?
Я_з_Франека• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Автор, а хоть цена вопроса какая? Сколько получать будете после повышения
Анонім Секретар• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Він працює сам на себе
Щось погано він працює 🤣
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Тут стоїть питання взагалі недоплати, якщо не погоджуся. Бо зп чорна, офіційно мінімалка. А ціна питання +15-20к в місяць і вільний графік
Обращеница• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ну тут я не погоджусь
вот это вы зря. будете работать всего пару часов в день а не 8 или сколько там у вас, и думаю за большие деньги. подумайте)
Бойова• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Відрядження. Ви як вчорашня))
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Щось погано він працює 🤣
Він працює в своє задоволення
Я_з_Франека• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Маловато
Анонім Секретар• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
А я то думала 🙈
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляБойова
Відрядження. Ви як вчорашня))
Так, нічні відрядження саме
Бойова• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Яка жесть.
Повії більше заробляють.
Анонім Секретар• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Він працює в своє задоволення
О, так тепер і Ви будете працювати для свого задоволення) Все по чесному)
Я_з_Франека• 07 января 2024
Короче автор, как правило с такими водными как у вас 15-20 тысяч, интрижка заканчивается все равно увольнением. Поэтому ищите новую работу.
Бойова• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Так, нічні відрядження саме
Не обов´язково зранку плентаьись додому
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляБойова
Яка жесть.
Повії більше заробляють.
Я не хочу втрачати це місце роботи, бо воно досить престижне. І хороший графік. А начальник почав шантажувати
Бадабум• 07 января 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Замутите тройничек. Может, по ходу дела, ваш муж и начальнику присунет.
Или начальник мужу
Бойова• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Анонім Секретар• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
В чому полягає престиж?
Я_з_Франека• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Автор, вы шутите,ну какое престижное? Средняя зарплата по Украине. Я думала там топ компания зарплата от 100 тысяч.
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляАнонім Секретар
В чому полягає престиж?
Відома компанія
Обращеница• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
20 к месяц за интим и еще непосредстыенно офисные обязанности? йо ма йо. вас поимели уже одним этим по позорным предложением. проститутке пару постоянников на несколько часов в месяц больше приносят