Точу ляси• 07 января 2024

Начальник на роботі вимагає інтимних стосунків. Чоловік знає

Начальник на роботі вимагає інтимних стосунків, щоб була краща зп і інші плюшки. Чоловік про це знає і не каже погоджуватися , оскільки зможу краще забезпечувати сім´ю. Хоч і любить мене. Але тепер у мене виникло питання чи це дійсно так
Бася Фельдман• 07 января 2024
28 рокив - то вик???

автор Точу ляси • 07 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
28 рокив - то вик???
Так, вже пора народжувати взагалі-то
Бася Фельдман• 07 января 2024
Вид чоловика що на чужы прутень видправляе народжуваты???
черная мамба• 08 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Так, вже пора народжувати взагалі-то
То краще від шефа)
НеВРотик• 08 января 2024
Ну так нехай він погоджується і йому новий досвід й вам плюшки 👌😄
Впораюсь зі всим• 08 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Вже вік трохи в мене(
Який вік? Дівчино, мила, у Вас прекрасний вік. Не дайте чоловіку занапастити все Ваше життя. Мало того, що він контролює Ваші прибутки, так він ще й спати з іншим відправляє.
Він же Вам це потім і згадає. І запамʼятайте, жоден чоловік не має права контролювати ваш гаманець.
Шліть його нахрін!!!! У Вас абʼюзер та козел вищого рівня.
У Вас сімʼї вже немає.