Точу ляси• 07 января 2024
Начальник на роботі вимагає інтимних стосунків. Чоловік знає
Начальник на роботі вимагає інтимних стосунків, щоб була краща зп і інші плюшки. Чоловік про це знає і не каже погоджуватися , оскільки зможу краще забезпечувати сім´ю. Хоч і любить мене. Але тепер у мене виникло питання чи це дійсно так
Янгол в камуфляжі• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ні
А сможете переступить через себя?
П. С. С таким мужем лучше детей не заводить
Моя улюблена страшко• 07 января 2024
Якщо начальник вам, як чоловік, подобається і до сексу ви ставитеся позитивно — погоджуйтесь. Щодо вірності в шлюбі, то шлюби бувають різні, у вашому випадку це відкритий шлюб, чоловік не проти, ви чесні і це не зрада
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляСвятатабожа
Шото вы не продумали, автор, набагато більше, це типу у вас зп-шка 100, а за інтім вам надбавка 20? І ви прям не можете відмовитись, такі шалені гроші, логіка відсутня
Читайте тему. Офіційно зп мінімальна. Все решту доплата в конверті. Постало питання, що не буде доплачувати в конверті, якщо не погоджусь. А якщо погоджусь, то ще й підніме зп і зробить кращий графік
КараПузовна• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
З лишньою вагою якраз чоловік
У відрядження і так поїдемо. А не зразу сайти, то це ні. Умова чітка. Він казав, що і так півроку ледве себе тримав в руках, а тут вирішив вже діяти
Ой, классно автор. Роковая женщина
конечно переспите, там скорее всего завяжутся отношения, если мужик уже пол года заведенный
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляКараПузовна
Ой, классно автор. Роковая женщина
Діло ще в тому, що він одружений. І дружина також працює в нашій компанії
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляКараПузовна
Ой, классно автор. Роковая женщина
І мій чоловік проти саме серйозних відносин з іншим і тим більше розлучення
Фіфачка• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Описка. Каже погоджуватися, щоб могла принести більше грошей
То погоджуйтесь,як чоловік каже
іронічна антитеза• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ну тут я не погоджусь
Запитайте чи він не проти, що ви зміните чоловіка?
😂 трахає і забезпечує один, а жити з ним якось не логічно
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Проти. Ми це обговорювали. Розлучення не дасть
Фіфачка• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Він працює сам на себе
Пагано працює,значит,якщо вас під начальника підкладає
іронічна антитеза• 07 января 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Щось погано він працює 🤣
Не дай Бог так неудачно заміж вийти😂
КараПузовна• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ну тоді взагалі бінго. Робіть тишком багато компромату - скріни переписки, чеки подарунків, селфі разом зранку. Будете подарунки отримувати
а жінка і чоловік то таке - може з начальником складеться
Альдебаран• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ну то будете просто *ахатися.
КараПузовна• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Так хто ж йому скаже. Йому мабудь невідомо, що жінки привязуються саме через секс
КараПузовна• 07 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Не дай Бог так неудачно заміж вийти😂
А мені здається - то лотерея у автора. Мій мене вб´є якщо навіть подивлюся на сторону.
Альдебаран• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Вам порада. Ахайтесь з начальником. Чоловіку скажіть,що відмовилися. А вільні гроші собі. Можете не дякувати за пораду.
КараПузовна• 07 января 2024
Ответ дляАльдебаран
Точно - класний варіант, а нічні відрядження - то автор трохи забрехалася - бо в начальника жінка вдома.
Альдебаран• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
А як я поясню часту відсутність вдома вночі, постійні дзвінки в позаробочий час начальника?
Вім вам дзвонить після роботи часто?
іронічна антитеза• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Куколд😂
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляКараПузовна
Ми в готелі будемо
Альдебаран• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ми в готелі будемо
Ну то скажете чоловіку, що графік змінили, а грошей більше не буде.
КараПузовна• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ми в готелі будемо
Так будете, але вдень. На обідніх перервах або зранку. Ночі ніхто з любовницями не проводить. Ну і відрядження
Сама собі лікар• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
То єсть чоловік не проти, щоб вам ахав хтось за гроші. І ці гроші йшли на сім´ю, то єсть на чоловіка, бо дітей немає.
Тоді обговорюйте, що начальник хоче тільки без преза. І кінчати тільки туди.
У Вас спіраль стоїть?
КараПузовна• 07 января 2024
Ответ дляАльдебаран
Вім вам дзвонить після роботи часто?
Не розумію нащо вночі звонити коханці, яку кожен день бачиш на роботі
тим більше жінка під боком. Він безсмертний чи що?
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляАльдебаран
Чоловік перевіряє карточку
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляАльдебаран
Вім вам дзвонить після роботи часто?
Звичайно
КараПузовна• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Чоловік перевіряє карточку
Яку карточку? У вас же зп в конверті
Альдебаран• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Чоловік перевіряє карточку
То заплатить вам налом начальник.
котопёс• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
А не страшно вам що дружина пику набʼє?))