Точу ляси• 07 января 2024
Начальник на роботі вимагає інтимних стосунків. Чоловік знає
Начальник на роботі вимагає інтимних стосунків, щоб була краща зп і інші плюшки. Чоловік про це знає і не каже погоджуватися , оскільки зможу краще забезпечувати сім´ю. Хоч і любить мене. Але тепер у мене виникло питання чи це дійсно так
Альдебаран• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Звичайно
Так якщо він вам двонить і зараз, поки інтиму нема, то потім і подавно чоловік не здогадається.
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляКараПузовна
Так будете, але вдень. На обідніх перервах або зранку. Ночі ніхто з любовницями не проводить. Ну і відрядження
Я не знаю як в кого, але в даному випадку мені вже оголосили графік зустрічей і всі вони переважно, щоб проводити ночі разом
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
То єсть чоловік не проти, щоб вам ахав хтось за гроші. І ці гроші йшли на сім´ю, то єсть на чоловіка, бо дітей немає.
Тоді обговорюйте, що начальник хоче тільки без преза. І кінчати тільки туди.
У Вас спіраль стоїть?
На чоловіка, на мене і на майбутню дитину
Не стоїть. Ну запитаю
Альдебаран• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ну то нічого страшного. Чоловіку скажете графік робочий змінили. І буде він мовчки теріти. Все рівно ж розводу не буде🤣
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляКараПузовна
Не розумію нащо вночі звонити коханці, яку кожен день бачиш на роботі
тим більше жінка під боком. Він безсмертний чи що?
Можливо жінка також знає, або крутить їй голову. Не знаю. Дзвонить і питає де я, з ким, що роблю і тд
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляКараПузовна
Яку карточку? У вас же зп в конверті
На карту гроші кладу. Готівку також перевіряє
КараПузовна• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Та вы троль
зачем же так палиться. Было весело ж.
Альдебаран• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
То як він перевірить готівку, якщо ви додому не принесете і на карту не положите?
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляАльдебаран
Чоловік щнає все, бо виникли питання чого начальник цілодобово дзвонить і цікавиться моїм особистим життям
КараПузовна• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ой, вообще сдулась
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляАльдебаран
А де я її подіну?
Альдебаран• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ну то і скажете, що хоче інтиму і дальше. Але ви не погодились. От він і дзвонить.А самі по готелям,за грошима
Альдебаран• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
А де я її подіну?
У начальника будете зберігати😉
КараПузовна• 07 января 2024
Ответ дляАльдебаран
У начальника будете зберігати😉
Ну банки ж всі закрили... нащо ви кормите троля? Брехуха вона і стало нецікаво
ХикориДикори• 07 января 2024
то беріть ще й чоловіка на роботу! спочатку вас чпокатиме а потім чоловіка! зможете вдвох дуууууже гарно запезпечувати родину, якщо вона у вас є
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляКараПузовна
Ви читайте! Чоловік перевіряє всі картки, рахунки і тд. Якщо дізнається про відкритий рахунок без його відома просто приб´є
Альдебаран• 07 января 2024
Ответ дляКараПузовна
Ну ви ж навіщось тут пишите, хоча з самого початку зрозуміло що то троль. Чи то ви спочатку вірили в її історію та писали?
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляАльдебаран
Ой тут все ясно. Що не тема, то троль
Альдебаран• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ой тут все ясно. Що не тема, то троль
Ну у вас саме так і є. Кожен день по 2- 3 теми тролячих пишите.
КараПузовна• 07 января 2024
Ответ дляАльдебаран
Ні було весело, хотілось продовження, але тріль виявився туповатий
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Він працює сам на себе
можна з особливо важливими клієнтами, наприклад
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Відома компанія
в відомій компанії нема захисту від харасменту?
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
15-20 зверху до теперішньої зп. Ви хоч читайте
А скільке за це мінетів начальнику в місяць треба зробити?
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Немає, але в планах. Просто ми порадитися, дійсно зможу краще заробляти і більше залщаджувати грошей на той же декрет, щоб утримувати себе і дитину
А якщо начальник заради того, щоб залишити вас на роботі буде вимагати секс без презервативу, погодитеся?
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Читайте тему. Офіційно зп мінімальна. Все решту доплата в конверті. Постар питання, що не буде доплачувати в конверті, якщо не погоджусь. А якщо погоджусь, то ще й підніме зп і зробить кращий графік
Запишіть подібний шантаж на телефон і будете погрожувати своєму начальнику, що якщо буде продовжувати здасте його інспекції по труду та поліції і не треба буде з ним спати
Сама собі лікар• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Якщо це правда.
То це жахи.
Від такого чоловіка треба тікати.
Я чула за такі відносини, там дівчина були сирота кругла
І чоловік трощів меблі, бив, знущався.
Вона посила в нього вибачення. Що розсердила його
Вона вважала, що нікому не потрібна.
Не знаю чим там закінчилось
То це жахи.
Від такого чоловіка треба тікати.
І чоловік трощів меблі, бив, знущався.
Вона вважала, що нікому не потрібна.
Не знаю чим там закінчилось
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Читайте тему. Офіційно зп мінімальна. Все решту доплата в конверті. Постало питання, що не буде доплачувати в конверті, якщо не погоджусь. А якщо погоджусь, то ще й підніме зп і зробить кращий графік
Це відома компанія і гроші вам видає начальник а не бухгалтерія?
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Чоловік перевіряє карточку
А що змінеться? Ви ж кажете що в конверті тільки побільшає)
Дама с собачкой• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Чоловік перевіряє карточку
Забрехались, у вас же чорна зп готівкою. Яка картка?