Вишня на торті• 07 января 2024
Тяжко якось
Багато різних проблем+ самотність, все якось наклалося одне на інше і так тяжко на душі, хочеться виплакатися, а немає ні сльозинки.Ні плакати, ні сміятися - немає ніяких емоцій.Вже випила гідазепам, не попускає((( Осіння хандра наздогнала взимку, чи що.....Взагалі не в моєму стилі нити, але якось шукати позитиву не має бажання, хоча знаю що його навколо багато навіть в такі складні часи
Радикальная• 07 января 2024
Родичі, друзі, робота, колеги , відволікатися на щось, ви мабуть багато часу вдома проводите?
Вишня на торті
• 07 января 2024
Ответ дляРадикальная
Ні, в будні на роботі, а це на вихідні дома накрило чогось....не можу прям і причину назвати...просто сумно наче і до ПМС ранувато
Вишня на торті
• 07 января 2024
Ответ дляШирли-Мырли
А вы думаете в браке было бы проблем меньше?
Просто проблем інші були б))) була там 15 років))))
Ответ дляВишня на торті
Самое время верить в чудо, никогда не знаешь что будет завтра. Я давно заметила, если сегодня очень плохо, завтра будет легче.
Радикальная• 07 января 2024
Ответ дляВишня на торті
У мене теж 2 дні останні сумний настрій, я вже і випивала трішки лікеру для настрою.
Вишня на торті
• 07 января 2024
Ответ дляdiablo12
Та так і буде))), просто вже не пам´ятаю себе в такому пригніченому стані
Срочнокпсихологу• 07 января 2024
Втомилися? Можливо, потрібен перепочинок. Хоч кілька днів. Якщо є, можливість, звичайно. Ви писали про самотність. Це насправді чи про самотність у душі? Якщо ви насправді самотня, то у святкові дні це буде відчуватися гостріше. Ще й темна пора року сприяє депресії. Але потроху справа йде до весни - там буде легше. Тримайтеся.
ЧупакабраЗеБест• 07 января 2024
Ответ дляВишня на торті
я ничо не поняла: вы подавлены, вам грустно-скучно, упадок на душе.
и вы еще в добавок выпили угнетающий гидазепам?
я правильно поняла, вы ожидаете что он вам даст радость, подъем?
Вишня на торті
• 07 января 2024
Ответ дляРадикальная
Думаю на гідазепам алкоголь буде зайвим), бо може стати буде весело))
Радикальная• 07 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Зима, свята скінчилися, сірі зимові будні, треба йти на прогулянку, пташок погодувати,білок, можливо якесь рукоділля маленьке зробити під фільм .
Вишня на торті
• 07 января 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Дякую, мабуть душа хоче сонечка. Ну не геть я самотня - діти є, з чоловіком розлучена, в особистому житті тиша
Ширли-Мырли• 07 января 2024
Ответ дляВишня на торті
)))))я смотрю на остношения и понимаю,да ну его нах))самому проще,а на стороне любовник без обязательств,и секс отличный,и денег не жлобит,и бзихи не показывает)))
Вишня на торті
• 07 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Гедазепам наче не пригнічує, не спостерігала за ним такого(((, крім пригнічення , ще якась агресивність, тому випила
Ответ дляВишня на торті
Вам надо в этом направлении поискать хорошие истории в фильмах и зарегистрироваться на сайте знакомств, неважно что возможно не будет результата, главное что вы утоляете свою жажду
Вишня на торті
• 07 января 2024
Ответ дляРадикальная
Дякую, мабуть треба йти на вулицю...трішки померзну, може і настрій поліпшиться...Піду виганяти дітей на вулиці зі мною))
Вишня на торті
• 07 января 2024
Ответ дляШирли-Мырли
В житті одній я теж знаходжу багато +, хоча шлюб був нормальним
Срочнокпсихологу• 07 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Не пийте гідазепам. Якщо є можливість підіть в кіно, зайдіть у кавʼярню, візьміть чашку кави, сядьте біля великого вікна. Принесіть щось смачненьке додому. Або купіть щось для догляду за обличчям чи тілом, щоб подоглядати за собою - це може вплинути життєдайно.
ЧупакабраЗеБест• 07 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Має седативну й селективну протитривожну дію.
это угнетающий препарат, в этом и есть его смысл.
Вишня на торті
• 07 января 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Дякую.За позитивчик.Гарного вам дня🌹
Вишня на торті
• 07 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Дякую, значить на такий стан більше пити не буду
Оябунчик• 07 января 2024
Порада, заведіть собі маленьку собачку, в мене міні чих, то любов. Вам ніколи не буде самотньо, я вас запевняю. В них настільки щира любов і сумують вони за вами, тай вигулювати можна. Мені з моїм ніколи не сумно. Завжди разом…
Оябунчик• 07 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Так само, теж розлучена, є донька. Але собака то любов, в мене як мала дитина зʼявилася, а цей одяг для нього 🥰
ЧупакабраЗеБест• 07 января 2024
Ответ дляВишня на торті
он еще и мерцательную аритмию дает.
пьют люди что попало...
Муркамурковна• 07 января 2024
Збирайтесь на вулицю, по дорозі купіть горіхів, зерна, йдіть до лісу чи парку, годуйте білок, птахів)) пройдіться, подивіться на природу, на красу її навіть зараз і полегшає
Вишня на торті
• 07 января 2024
Ответ дляМуркамурковна
Дякую.Вже на вулиці,вийшли з дітьми пройтися
Муркамурковна• 07 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Я вчора в парку белок кормила)) такий кайф зловила)))) прийшла додому як оновлена)