Вишня на торті• 07 января 2024

Тяжко якось

Багато різних проблем+ самотність, все якось наклалося одне на інше і так тяжко на душі, хочеться виплакатися, а немає ні сльозинки.Ні плакати, ні сміятися - немає ніяких емоцій.Вже випила гідазепам, не попускає((( Осіння хандра наздогнала взимку, чи що.....Взагалі не в моєму стилі нити, але якось шукати позитиву не має бажання, хоча знаю що його навколо багато навіть в такі складні часи
автор Вишня на торті • 07 января 2024
Ответ длямилон аск
В мене уже третій рік таке, а ще й погода в цьому році жахлива 😥
Намагаєтеся якось боротися з цим?

милон аск• 07 января 2024
Ответ дляВишня на торті
Намагаєтеся якось боротися з цим?
На жаль, поки ні, я сама людина не рішуча, через це всі мої біди, думаю їхати закордон міняти обстановку, прорвемось🤞
gaga77329• 18 января 2024
Можу порекомендувати лікаря-психолога Анну Яцушко. Працює в методі КПТ. Мені особисто допомогла подолати депресію, коли зневірилась у дії антидепресантів