Вишня на торті• 07 января 2024
Тяжко якось
Багато різних проблем+ самотність, все якось наклалося одне на інше і так тяжко на душі, хочеться виплакатися, а немає ні сльозинки.Ні плакати, ні сміятися - немає ніяких емоцій.Вже випила гідазепам, не попускає((( Осіння хандра наздогнала взимку, чи що.....Взагалі не в моєму стилі нити, але якось шукати позитиву не має бажання, хоча знаю що його навколо багато навіть в такі складні часи
Вишня на торті
• 07 января 2024
Ответ длямилон аск
В мене уже третій рік таке, а ще й погода в цьому році жахлива 😥
Намагаєтеся якось боротися з цим?