мимАпроходила• 07 января 2024

Вопрос по лазерной эпиляции

12 дней назад сделала первую процедуру лазерной эпиляции. Мастер говорила что после первой уже будет результат (волос будет на 30% меньше). Я так и не поняла они сразу не будут расти или выпадут со временем? У себя изменений не увидела
Ждун с Нибиру• 07 января 2024
Почнуть випадати десь через пару тижнів. Якщо ви молода, то і на 30% я б не розраховувала, 20% реальніше. Реальний результат очікуйте десь після п´ятої-шостої процедури.

автор мимАпроходила • 07 января 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
32 мені. Волосся чорне цупке
Ждун с Нибиру• 07 января 2024
Ответ длямимАпроходила
32 мені. Волосся чорне цупке
Вам наступні сеанси через який проміжок часу назначили?
автор мимАпроходила • 07 января 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Наступний через 4 тижні, потім наче через 6
Мудробаба• 07 января 2024
Дану рано вы еще ждете результат
Сделайте 4 хотя бы, и будет видно
Но надо курс 10-12
Юльчик 25• 07 января 2024
Через три недели после процедуры начинают ттпадать
рукиЖимолости• 07 января 2024
А між процедурами можна брити? Чи як?
Ждун с Нибиру• 07 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Нормально, літом вже буде майже готова)))
Ждун с Нибиру• 07 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
А між процедурами можна брити? Чи як?
Так, тільки брити

автор мимАпроходила • 07 января 2024
Ответ дляМудробаба
Дану рано вы еще ждете результат
Сделайте 4 хотя бы, и будет видно
Но надо курс 10-12
Я просто хочу увидеть хоть какой то результат чтобы убедиться в качестве лазера не хочу зря время и деньги терять
автор мимАпроходила • 07 января 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я так і планувала. Просто хочу бути впевнена в якості процедури. Щоб не даремно час витрачати
Ждун с Нибиру• 07 января 2024
Ответ длямимАпроходила
О, а в чому взагалі можна бути впевненим? Лазерку робимо я і дві мої доньки, у всіх результати різні. Це дійсно дуже індивідуально.
Мудробаба• 07 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Они должны начать выпадать клочьями, вы их потяните если они так легко вытаскиваются
Но я не помню через ск дней после процедуры
рожева худі• 07 января 2024
роблю лазер з літа, зараз 5-6 процедура десь.
після 1-ої випало 20%, зараз немає вже 70%
автор мимАпроходила • 07 января 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ну просто в цьому салоні де я роблю наче сказали мені що у них новий лазер в липні 23 року куплений. Що він єфективний. Тож і хочеться побачити хоч мінімальний результат
автор мимАпроходила • 07 января 2024
Ответ дляTania28-eabd
Ну от 20 відсотків це гарний результат особливо якщо волосся густо росло
Ждун с Нибиру• 07 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Я роблю не на новому і у мене майже 100% результат, ну, бо я підстаркувата вже))) А от у донечок і на нових(вони вже декілька салонів поміняли) десь 70-80%(інтимні зони найважчі), бо молодість, гормони. То ж нема гарантії ніде.
рожева худі• 07 января 2024
Ответ длямимАпроходила
я русява
волосся багато але тонке
я задоволена лазером
автор мимАпроходила • 07 января 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я взагалі хочу зробити лазерну а якщо почне потім потроху знову рости буду електроепиояцією прибирати. Бо якось відразу електро для зони бікіні довго.

Роздратована шкіра• 07 января 2024
на 14 день побачите почнуть випадати
десь 20 відсотків менше рости буде
а так, на 5-6 раз побачите результат прям конкретно
Ждун с Нибиру• 07 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Я скажу як у мене і моїх доньок, і подружок також, може це не у всіх так, не знаю. Але саме зона бікіні прибирається легко, частина волосся залишається саме на статевих губах. Вже не знаю, чи витримала б я електроепіляцію на цій зоні.
Yevhen_W• 08 января 2024
У меня после 1 процедуры выпало 30% результатом доволен, уже 6 процедуру сделал.