Пульт от линолеума• 07 января 2024
Як підняти імунітет дитині? Це якийсь капець.
Починаючи з осені одні болячки, з застуди не вилазимо, потім вітрянка і знову нежить. Дитині 8 років. Порадьте, що робити?
ПлюшкамиБалуюсь• 07 января 2024
Цього року у всіх так, якісь затяжні хвороби
Я також вже втомилася 😮💨
Я_канеша_извиняюсь• 07 января 2024
Ніяк. Ви можете зробити Превенар, наприклад, але він від ускладнень, а не від частих вірусок.
Пульт от линолеума
• 07 января 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я також вже втомилася 😮💨
В школу майже не ходимо
три дні в школі і хвора(( З початку канікул вітрянка... і так по колу
Пульт от линолеума
• 07 января 2024
Ответ дляTania28-eabd
віт д до квітня
віт с курсом
А в якому дозуванні вітамін д?
рожева худі• 07 января 2024
Ответ дляПульт от линолеума
А в якому дозуванні вітамін д?
я даю зараз 4000 (3 міс) далі буду давати по 2000
нанодетрим в спреї👌🏻
Соображалочка• 07 января 2024
імунітет - це кишечник у першу чергу, менще солодкого та мучного, більше м´яса та овочей
стреси, сон
Жінка з перцем• 07 января 2024
Я в цьому році даю дітям ехінацею , замовила на айхербі, реально працює
Країна мрій• 07 января 2024
Теж саме, вітрянка на канікулах. Нежить не виліковується. Вітаміни п´є, превенар кололи і спорт є. Нічого не допомагає. Буду пробувати закалювання.
Moon shine• 07 января 2024
Моя пила кошачий кіготь.трава з айхербу 2 міс підряд. Супер. І хороша штука краплі Джерело з аптеки.
Дивне створіння• 07 января 2024
Моей все решила смена климата. До этого был диагноз иммунодефицит . Сейчас не болеет ,ходит раздетая.
Пульт от линолеума
• 07 января 2024
Ответ дляКраїна мрій
Я вже боюсь навіть тих закалянь. Бо тільки трохи замерзне в руки і вже горло, температура, соплі((
Пульт от линолеума
• 07 января 2024
Ответ дляДивне створіння
Ну переїзд - не варіант.
Клевотница• 07 января 2024
Моя сестра до 16 лет очень часто болела, так как иммунитет у неё был очень слабым, родители всё что только могли делали, чтобы его укрепить, по разным врачам обращались, но толку было ноль.
А вот одна пожилая врач, маме тогда сказала, иммунитет укрепится, когда ваш ребенок станет старше. И вы знаете, так и случилось, сестре уже 41 и иммунитет у неё отличный.
Moon shine• 07 января 2024
Ответ дляПосле 18
Закаляти, багато гуляти на свіжому повітрі, не кутати.
Спорт, басейн!
На мою це не влинуло. Займається спортом.танцями. імунітет від того що ми їмо
Moon shine• 07 января 2024
Якісне харчувааня. Лікар сказав пити 3 міс підряд омегу. Їсти червону рибу.авокадо. і повторюсь- замовляла кошачий кіготь з айхербу.пили всі- навіть наші бабуся і дудусь.якщо минулої зими всі з болясок не вилазили.то від вересня ми всі здорові. Кошачий кіготь трава це супер. Почитайте відгуки.
Капризуля• 07 января 2024
Когда то нас спас от этой напасти только рибомунил, а то как начался садик, из болячек не вылазили. Не знаю продается ли он сейчас, может какие то аналоги есть
Барбітта• 07 января 2024
Ответ дляПульт от линолеума
А в якому дозуванні вітамін д?
Анализ сначала сдайте. Может он вам не нужен.
Привыкли пить что непопадя. Одна сказала, вторая купила.
Ашолюдискажуть• 07 января 2024
Когда мучное ест, то иммунитет слабей. Он не даёт витаминам усваиваться.
Пульт от линолеума
• 07 января 2024
Ответ дляКапризуля
Дякую, почитаю.
рожева худі• 07 января 2024
Ответ дляБарбітта
так ми були у педіатра
і віт д це не жах)
я також пью і менше хворію
так що🤷🏼♀️
і віт д це не жах)
я також пью і менше хворію
так що🤷🏼♀️
Барбітта• 07 января 2024
Ответ дляTania28-eabd
так ми були у педіатра
і віт д це не жах)
я також пью і менше хворію
так що🤷🏼♀️
і віт д це не жах)
я також пью і менше хворію
так що🤷🏼♀️
У меня он например в норме. И если я его выпью, стану очень агресивная. Раздражает абсолютно все! До истерик.
ПАЦАНКА О• 07 января 2024
Ответ дляПульт от линолеума
В школу майже не ходимо
Автор, імунітет , це шлунок, просто кажучі. Гарна, різноманітна, корисна їжа. Фрукти, овочі, м´ясо і тд. І м´ясо не рябу, а яловичину. Мені це сказав один дуже гарний лікар. От реально це те, що вам допоможе. Хтось закалює, теж гарна річ, хтось вітаміни дає. Але я спробувала здорове корисне харчування. Без купи цукру і мучного солодкого. І тьфу тьфу, все добре.
Дивне створіння• 07 января 2024
Ответ дляMoon shine
Тепер щоранку литина з´їдає 1 авокадо.коси стали шикарні.це як бонус
Я Вас разочарую)) Моя ест капец сколько вредностей и абсолютный минимум полезностей это никак не влияет именно на иммунитет. Кожа да ,вес да. Но не иммунитет. Ну совсем добью. У старшей дочери были ужасные прыщи на лице и никакие диеты эту проблему не решали. Эффект от аптечный средств ,выписанных местным доктором без всяких анализов превзошёл все ожидания. Так ,что мифы о полезной и вредной еде именно для здоровья слишком преувеличены.