Техпаспорт на медузу• 07 января 2024

Стоматолог. Киев

Девочки, посоветуйте хорошего стоматолога. Нужен просто стоматолог и стоматолог-хирург (удалять зуб мудрости). Подскажите, хорошую, обязательно чистую клинику и хороших врачей 🙏🏻

P.s. Кто-то лечил зубы в стоматол.клиниках Добробута? Если да, то поделитесь отзывом, плиз.
Бамбарбия! Кергуду.• 07 января 2024
я в Allure dental хожу. чистая))

ЭтаваНиМожетБыть• 07 января 2024
Да Вінчі , лікар Віта Химич
Море Щастя• 07 января 2024
Чоловік видаляв вісімку у Клепач Володимир Ігорович у клініці МОМ´с, він ще у Добробуті працює. Звичайне видалення. Доньці видаляли у клініці Стаміл зачатки вісімок. 10.000 грн 2 роки тому - 4 зуби. Ніби казали дешевше. А в чеку немала сума. Сама собі видаляла не пам´ятаю у кого, десь на Подолі, видалили швидко верхню вісімку, але потім була чистка у іншого стоматолога. Щодо нижніх вісімок не наважуюсь. Корені лежать близько до нервових пучків, боюсь ускладнень. Один зуб лежить в десні, якщо наважусь, то напевно щелепно-лицева хірургія на Підвисоцького. 20 років тому була на консультації у хірурга, він сказав, що у нього такий самий зуб-поки нікому не довіряє його видалення))
ХвилювАллочка• 07 января 2024
Стоматология Адент. Врач Кравченко Сергей Игоревич. Он и лечит и удаляет))
Оно само купилось• 07 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Таких врачей бояться надо, прям все делает)))
ХвилювАллочка• 07 января 2024
Ответ дляОно само купилось
Может я ошибаюсь на счет удаления,но вроде он говорил что и удаляет.В любом случае, лечила у него зубы+ ставила вкладку на зуб, то неплохо делает. Коронки тоже думаю у него ставить
100%• 07 января 2024
Дуже раджу Воронін, клініка Данте, метро Олімпійська, перевірений вже усіма моїми знайомими багаторазово.
Тюрюнь_Тюнь• 07 января 2024
Клиника Слален, стоматолог Марина
Хирург Мельник Николай, зоологическая
boroz92• 08 января 2024
https://www.zdorovo-dent.com.ua/
Дуже класна стоматологія з гарною репутацією! Там працюють люди які люблять свою роботу!

автор Техпаспорт на медузу • 09 января 2024
Ответ дляboroz92
https://www.zdorovo-dent.com.ua/
Вы специально вчера для этого зарегались? :)