Сама не знаю• 07 января 2024

Клініка Дубнової (дитяча). Ваші відгуки. Порадьте будь ласка лікаря

Потрібно лікувати зуби під місцевою анестезією. Дякую
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Так, я його і тоді вела, тільки було мало пацієнтів, бо працювала в клініці з високим цінником і більшість моїх пацієнтів виїхало.
Зараз працюю вже в 4 місцях, тому не так часто тут, але сьогодні вихідна.
Скажіть будь ласка,а де ви приймаєте? Можу відкритись якщо що. Випадково в Броварах не приймаєте? Чи лівий берег?

Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Ні, на лівому не працюю)
Контрактова площа по середах і 2 суботи в місяць
Лук янівка по п ятницях,
арендую кабінет на Виноградарі по неділях
Вівторок, четверг субота Палац Україна)
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Дякую вам за ваші відповіді.
автор Сама не знаю • 07 января 2024
А ще скажіть будь ласка,яка різниця,чи голкою введуть знеболююче чи комп´ютерне знеболення?
Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Ніякої) я в 3 клініках колю звичайною голкою, в четвертій STA
Методика безболісного введення анестетика не залежить від девайсів)
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Читала,що другий варіант не такий болючий...
Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Товщина голки однакова)
автор Сама не знаю • 08 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Тоді я б пішла до Лютікова Олександра.
На Коновальця є лікар Сергій, можливо до нього.
Цей Сергій?
Да Щас же• 08 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Цей Сергій?
Так)

автор Сама не знаю • 08 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Так)
Є час на четвер до Надії та на п´ятницю до Лютікова. Ви особисто радите Лютікова?
автор Сама не знаю • 11 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Так)
Скажіть будь ласка,а де здати алергопроби? Лікар таки відправила на аналізи
Да Щас же• 11 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Лікар з Дубнової направила вас на алергопроби?
автор Сама не знаю • 11 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Так. Були у Тарасенко. Але вона обіцяла на вайбер вислати де здавати - і нічого не вислала. Дала ампулу ліків з собою
Да Щас же• 11 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Я не знаю. За наказом, якщо обтяжений алергостатус, то напрвляють до алерголога і тільки він вирішує які проби йому інформативні. Стоматолог не має права їх читати і робити висновки по них. Це ініциатива була лікаря, тому я не знаю які проби їй до вподоби) Дуже дивно, що в Дубновій таке пропонують.
автор Сама не знаю • 11 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Я не знаю що мені робити. І як діяти. І де здати той аналіз чи в якому напрямку рухатися далі
Да Щас же• 11 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Які діагнози у дитини? Стоматологічні.
автор Сама не знаю • 11 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Які діагнози у дитини? Стоматологічні.
Потрібно лікувати 4 6 Ки. Зараз покажу що дала лікар
Да Щас же• 11 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Що вам порахували по грошам за 1 зуб?
автор Сама не знаю • 11 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Що вам порахували по грошам за 1 зуб?

Да Щас же• 11 января 2024
Ответ дляСама не знаю
фото
А що у вас з алергіями було, нагадайте. Чому вас направили на проби?
автор Сама не знаю • 11 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Ну я сказала лікарю,що був атопічний дерматит і буває реакція на укуси комах,що мащу феністилом або даю антигістамінні,коли є набряк.
Да Щас же• 11 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Якщо у вас вже було знайомство з анестетиком, то скоріш за все назначить пробу по крові, але це беруть аналіз з вени і це лишні кошти, при чому не маленькі. Скарифікаційні проби ( царапки) нічого не дають і теж ваш час і біля 400 грн.
Я в таких випадках ніяких проб не назначаю. Максимум, якщо батьки переживають дуже, за півгодини до прийому еріус чи якийсь протиалергічний засіб. Істинні алергії на анестетики зустрічаються дуже рідко і на жаль ніякі проби на це не вкажуть.
автор Сама не знаю • 11 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Лікар мабуть за щось хвилюється, раз назначила пробу. А де робити - не сказала. Я вже нічого не розумію.
Може ще третю?• 09 февраля 2024
В мене особлива дитина. Клініка - супер. Аналізи, обстеження, анестезіолог все розпитав. Нашим лікарем була Ричик Ольга. і анестезіолог, який зараз в ЗСУ