Сама не знаю• 07 января 2024

Клініка Дубнової (дитяча). Ваші відгуки. Порадьте будь ласка лікаря

Потрібно лікувати зуби під місцевою анестезією. Дякую
Да Щас же• 07 января 2024
Скільки років дитині, хлопчик, дівчинка?

автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Хлопчик. 6.5 років
Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Хлопчик. 6.5 років
Тоді я б пішла до Лютікова Олександра.
На Коновальця є лікар Сергій, можливо до нього.
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Тоді я б пішла до Лютікова Олександра.
Радили Тарасенко. Скажіть будь ласка,вони не парять лишнього?
Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Надія теж гарний лікар. Вони рекомеедують ідеальний план лікування, для когось це парять, для когось норма.
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
І ще ж молоденька Ірина. Кириленко. Щось знаєте за неї?
Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Бурдейна? Вона давно працює у них. Гарний спеціліст, але як на мене, в неї відсутня емпатія.
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Ага. Вона.
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
А Ілона Шутько? Щось знаєте за цього лікаря?

Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Вона вже вийшла з декрету? Гарний спеціаліст.
Вони там всі гарні. Треба дивитись по дитині, хто йому більше до вподоби: чоловік чи жінка.
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Її радили. А тут через пошук знайшла негативний коментар за неї. Хоча потім підписалася дівчинка стоматолог і сказала,що вона все вірно побачила на знімку (Ілона в смислі)
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Завжди були жінки. Раз чоловік,то ок було
Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Яка тема? Це тут відгук був?)
Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Я б з сином пішла б до Лютікова)
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Яка тема? Це тут відгук був?)
Тут. Зараз покажу ссилку
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Я б з сином пішла б до Лютікова)
До нього запис довгий. Завтра спробую. Скажіть будь ласка,а ви лікар чи пацієнт?
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Яка тема? Це тут відгук був?)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3307563
Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Я там і відповідала. Я лікар)
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Я там і відповідала. Я лікар)
О,я рада що ви вийшли на зв´язок. Бо тема пішла в архів. Скажіть будь ласка,а алергопроби потрібно робити? Вже раз лікували зі знеболюючим убізтезіном. Потрібно знову лікувати зі знеболюючим...

Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Ні. Лікар збирає алергостатус і коле так. Проби не інформативні, якщо агамнез обтяжений, то нвправляють до алерголога.
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Бо вчора була у лікаря одного,вона сказала, якщо вже цим знеболюючим кололи то можна і без проби. Але в неї немає і наявності його,а є інші два препарати то потрібно здати алергопробу. У дитини був атопічний дерматит в дитинстві,і буває реакція на укус комах. Опухає місце укусу
Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Це дитячий лікар?
Я не посилаю на дурні аналізи. В складі анестетика 3 компоненти: адреналін, саме знеболююче і консервант. Інформативність цього всього не більше 33%, мовчу вже про те, що в різних партіях можуть бути різні консерванти
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Це дитячий лікар?
Так. Дитячий лікар, стаж роботи 20 років. Має власний кабінет та в приватній працює
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Це дитячий лікар?
Ви знаєте,я погана мати: я дитині чищу зуби постійно, були у лікаря влітку. А тепер потрібно лікувати 4 постійні зуби. Візуально все наче зверху наліт,а по факту - карієс. Середній. Скільки в мене часу до лікування? Тиждень+- терпить, поки лікар звільниться?
Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Терпить. Шукайте компетентного лікаря.
Скарифікацвйні проби, які роблять в форпості не дають ніякої інформації, бо можуть бути хибними саме із за подразнегня шкіри.
Цікаві анестетики: один з розведенням 1:200 000 адреналіна, а інший на 1:100 000, хоча зазвичай лікар використовує одну концепцію.
Зробіть для прчатку панорамний знімок, повну діагностику і починайте потроху лікування.
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Терпить. Шукайте компетентного лікаря.
Дякую, зрозуміла.
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Терпить. Шукайте компетентного лікаря.
Можна буду вам писати, якщо що?
Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Можна буду вам писати, якщо що?
Я сюди не так часто захожу, пишіть)
автор Сама не знаю • 07 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Я сюди не так часто захожу, пишіть)
А ви вже ведете прийом?
Да Щас же• 07 января 2024
Ответ дляСама не знаю
А ви вже ведете прийом?
Так, я його і тоді вела, тільки було мало пацієнтів, бо працювала в клініці з високим цінником і більшість моїх пацієнтів виїхало.
Зараз працюю вже в 4 місцях, тому не так часто тут, але сьогодні вихідна.