Изменено 07 января в 19:41

Колядники приходили, Київ.

Їду додому, телефонує чоловік, каже, що приходили діти колядники, ну не було чого дати дав 70 грн.на трьох, ну гроші то таке, не так і багато, хоча ми зараз взагалі без доходу, ну звичайно діти не хочеться сердитися, але дорослі, школа, мали б розповісти коли колядують.
Ну вдома був чоловік, не я.
Дітей цих ми не знаємо.
3 4 5
Бавовнятий Пупс 07 января в 19:41
Мысли вслух? Детям лучше деньги а не какието конфеты
Тролю як можу 07 января в 19:42
Не надо было дверь открывать
автор Пацаааааааан 07 января в 19:42
Ответ дляБавовнятий Пупс
Мысли вслух? Детям лучше деньги а не какието конфеты
Не було вдома цукерок.
Юпитерная 07 января в 19:42
И что,то дети.праздники,шастают.все такое в детстве делали
2 2
Copy-Paste 07 января в 19:42
А коли колядують?
автор Пацаааааааан 07 января в 19:43
Ответ дляCopy-Paste
А коли колядують?
Колядували до Нового Року.
Бавовнятий Пупс 07 января в 19:43
Ответ дляПацаааааааан
Не було вдома цукерок.
Ну и ок. Я никогда их не ела, которые собирала за колядку. Купят себе конфет.
рукиЖимолости 07 января в 19:44
Це я вчора на святу вечерю готувала і продукти купувала і через таких як ви відчувала провину?
3 1 2
Copy-Paste 07 января в 19:44
Ответ дляПацаааааааан
Колядували до Нового Року.
Ну не все успели по команде перестроиться
Мстящий за Зайца 07 января в 19:45
Ответ дляЮпитерная
И что,то дети.праздники,шастают.все такое в детстве делали
Ну и побросала тебя жизнь, детка….(с)
автор Пацаааааааан 07 января в 19:45
Ответ длярукиЖимолости
Це я вчора на святу вечерю готувала і продукти купувала і через таких як ви відчувала провину?
Ну готувати то таке, а от ходити до чужих людей колядувати то інше.
Николай-b526 07 января в 19:45
то ТЦК, по-новому колядуют 25-го))))
1 6
спальное место 07 января в 19:45
Чергова тема для срачу,було б і проблем тільки хто коли святкує різдво і т.д
Бензопирен 07 января в 19:45
Автор, ви як мій дід. Впускає колядників, і вчить як вітатися, як голосно розповідати, як стояти))) краще б не впускав)
МояХатаЗкраю 07 января в 19:46
Ответ дляБензопирен
Автор, ви як мій дід. Впускає колядників, і вчить як вітатися, як голосно розповідати, як стояти))) краще б не впускав)
Молодец ваш дед
Бавовнятий Пупс 07 января в 19:47
Ответ дляПацаааааааан
Ну готувати то таке, а от ходити до чужих людей колядувати то інше.
Ладно діти. А як ви дирослого мужика не навчили, що 7го вже не колядують і двері не потрібно відкривати.
2 5
Бензопирен 07 января в 19:48
Ответ дляМояХатаЗкраю
Молодец ваш дед
Заставляє 2 гривні по повній відпрацювати))
автор Пацаааааааан 07 января в 19:48
Ответ дляБензопирен
Автор, ви як мій дід. Впускає колядників, і вчить як вітатися, як голосно розповідати, як стояти))) краще б не впускав)
Ну я була в селі недавно, і до нас 25 приходили діти, але доя,Києва це дивно бо тут взагалі мало хто ходить колядувати, ми святкуємо Різдво 25 грудня, тому для мене це була дивина.
1 1 3
Вишневий цвіт 07 января в 19:48
Ответ дляПацаааааааан
Колядували до Нового Року.
А у нас сьогодні всі колядують і всім раді
автор Пацаааааааан 07 января в 19:48
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ладно діти. А як ви дирослого мужика не навчили, що 7го вже не колядують і двері не потрібно відкривати.
А ви свого чоловіка видресирували як собачку?
Пффф 100% 07 января в 19:50
Ответ дляПацаааааааан
Ну я була в селі недавно, і до нас 25 приходили діти, але доя,Києва це дивно бо тут взагалі мало хто ходить колядувати, ми святкуємо Різдво 25 грудня, тому для мене це була дивина.
А звідки дітям знати, коли ви святкуєте Різдво?) Ви завжди 25 святкували, чи в цьому році перший раз?
illaria-k 07 января в 19:51
Ответ дляПацаааааааан
Не було вдома цукерок.
Дали и хорошо.
Сегодня говорила с детьми, они вспоминали как в Украине колядовали и они ходили колядовали, и к ним ходили.
Как то в 7 утра пришли в селе))
А потом в школе обменивались инфой, кто сколько наколядовап)))
Стервочка 07 января в 19:51
Ответ дляПацаааааааан
Ну готувати то таке, а от ходити до чужих людей колядувати то інше.
А поздравлять 6 числа с Крещением тех, кто готовится в этот день к Рождественскому Сочельнику нормально?
3 1
Бензопирен 07 января в 19:52
Ответ дляПацаааааааан
Ну я була в селі недавно, і до нас 25 приходили діти, але доя,Києва це дивно бо тут взагалі мало хто ходить колядувати, ми святкуємо Різдво 25 грудня, тому для мене це була дивина.
Ну і я 25 святкувала, і діти приходили. Дві пари. І все. Щедрувати нікого не було, і посівати теж. Все менше і менше діти ходять. Та я б і свою не пустила до чужих людей. А дати, коли і хто святкує тут вже сто раз обговорили
Скляна миша 07 января в 19:52
Ответ дляCopy-Paste
Ну не все успели по команде перестроиться
Некоторый не будут перестраиваться. Они команду коммунистов не выполнили в 1918 году. Опыт есть)
Elmyska 07 января в 19:52
Ответ дляПацаааааааан
Колядували до Нового Року.
А когда именно ещё не загуглили?
автор Пацаааааааан 07 января в 19:53
Ответ дляПффф 100%
А звідки дітям знати, коли ви святкуєте Різдво?) Ви завжди 25 святкували, чи в цьому році перший раз?
Діти ходять в школу, в школі дітям розповідають вчителі молодших класів про Різдво, коли воно святкується.
Тут скоріше за все діти з не дуже благополучних сімей, яким нікому розповісти про це.
4 1
автор Пацаааааааан 07 января в 19:55
Ответ дляElmyska
А когда именно ещё не загуглили?
Колядували ще 3 дні після Різдва, потім щедрували 31, а 1 посівали .
Стервочка 07 января в 19:56
Автор, к чему ваша тема? Как раз в Киеве немало людей празднует Рождество 7 числа, т.е. сегодня.
Для тех, кто не ходил и не ходит в церковь, все равно, когда отмечать. Для верующих это не просто дата в календаре.
автор Пацаааааааан 07 января в 19:56
Ответ дляСтервочка
Автор, к чему ваша тема? Как раз в Киеве немало людей празднует Рождество 7 числа, т.е. сегодня.
Для тех, кто не ходил и не ходит в церковь, все равно, когда отмечать. Для верующих это не просто дата в календаре.
Різдво в Україні офіційно 25 грудня, ми вже відсвяткували.
4 2