Изменено 07 января в 19:41

Колядники приходили, Київ.

Їду додому, телефонує чоловік, каже, що приходили діти колядники, ну не було чого дати дав 70 грн.на трьох, ну гроші то таке, не так і багато, хоча ми зараз взагалі без доходу, ну звичайно діти не хочеться сердитися, але дорослі, школа, мали б розповісти коли колядують.
Ну вдома був чоловік, не я.
Дітей цих ми не знаємо.
показать весь текст
3 4 5
Стервочка 07 января в 19:56
Ответ дляПацаааааааан
Діти ходять в школу, в школі дітям розповідають вчителі молодших класів про Різдво, коли воно святкується.
Тут скоріше за все діти з не дуже благополучних сімей, яким нікому розповісти про це.
миссАрфография 07 января в 19:56
Ответ дляCopy-Paste
А коли колядують?
До Стрітення можна колядувати
миссАрфография 07 января в 19:57
Ответ дляПацаааааааан
Колядували до Нового Року.
До Стрітення можна колядувати, в мене теж сьогодні були
Пффф 100% 07 января в 19:57
Ответ дляПацаааааааан
Діти ходять в школу, в школі дітям розповідають вчителі молодших класів про Різдво, коли воно святкується.
Тут скоріше за все діти з не дуже благополучних сімей, яким нікому розповісти про це.
Пробігала мимо тв), сьогодні було інтервью з батюшкою ( не знаю як вірно сказати), і то казав, що потрібен час, щоб люди перейшли і не потрібно нікого примушувати. До чого ваша тема?
irenmay 07 января в 19:58
До нас прийшли першого січня о 7:15 ранку. Я злякалась, самі з донькою вдома, чоловік на війні. Двері не відкрила. Аж потім зрозуміла, що за новим календарем приходили посівати ).
Сьогодні нікого і не чекала. Але, мабуть, діти-підлітки вирішили ходити і за новим, і за старим календарем ). Прийшло троє хлопців колядувати. Прийшлось дати їм 200 грн однією купюрою, сказала, щоб поділили якось між собою. Для мене це значна сума зараз. Та й взагалі змішані почуття. Раніше я рада була, коли приходили колядувати. Але тоді я знала точний день ), купляла цукерки, готувала трохи грошей. А діти, як на зло, тоді приходили дуже рідко. Навіть не кожного року.
А зараз якось так вийшло все, що в мене лише якісь неприємний післясмак залишився...
миссАрфография 07 января в 19:58
Ответ дляБензопирен
Автор, ви як мій дід. Впускає колядників, і вчить як вітатися, як голосно розповідати, як стояти))) краще б не впускав)
О, моя бабуся теж так. Ще говорить - що ви всі тільки одну коляду знаєте - Нова радість стала, щоб наступного року вивчили нову!
Гарачий Чокалад 07 января в 19:59
Ответ дляПацаааааааан
Ну готувати то таке, а от ходити до чужих людей колядувати то інше.
Это нормально
Бензопирен 07 января в 19:59
Ответ длямиссАрфография
О, моя бабуся теж так. Ще говорить - що ви всі тільки одну коляду знаєте - Нова радість стала, щоб наступного року вивчили нову!
Дід за дітей розказує, коли слова забувають)
Стервочка 07 января в 19:59
Ответ дляПацаааааааан
Різдво в Україні офіційно 25 грудня, ми вже відсвяткували.
Это политическое рождество для всех 25 декабря. И то, с прошлого года.
Вероятно вы не в курсе, но у государства нет права влиять на церковь по какому календарю жить. Не все приходы перешли на новый церковеый календарь, спущенный сверху. Мало того, в Иерусалиме Рождество сегодня.
миссАрфография 07 января в 20:00
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ладно діти. А як ви дирослого мужика не навчили, що 7го вже не колядують і двері не потрібно відкривати.
Колядують - до Стрітення
Звезда в шоке 07 января в 20:05
Ответ дляСтервочка
А поздравлять 6 числа с Крещением тех, кто готовится в этот день к Рождественскому Сочельнику нормально?
Нормально
Lydmila408 07 января в 20:07
К нам теж сьогодні два хлопчика прийшли колядувати.
Дали 100 грн -кожному по 50
миссАрфография 07 января в 20:07
Автор, що ж ви в Києві така неосвічена. Ось, почитайте - ’ Фольклористи кажуть колядувати можна, починаючи від Святвечора і аж до свята Стрітення.´
Стервочка 07 января в 20:08
Ответ дляЗвезда в шоке
Нормально

Иерусалим точно 23 февраля не отмечает. Как и церкви Грузии. )))
Не стоит мешать в одну кучу церковные и мирские праздники. Политика-политикой, но для чего-то людям даны мозги!
Відповів всім 07 января в 20:09
Ответ дляПацаааааааан
Діти ходять в школу, в школі дітям розповідають вчителі молодших класів про Різдво, коли воно святкується.
Тут скоріше за все діти з не дуже благополучних сімей, яким нікому розповісти про це.
В нас церква неподалік (рос патріархат) то вранці двір був забитий машинами і купою людей. І це просте село під києвом, на 1000прописаних людей, до війни стільки ту церкву не відвідувало. Мені здається, це прям наче якийсь протест перенесенню свят, щоб влада хоч так побачила, якщо референдума не буде..
автор Пацаааааааан 07 января в 20:09
Ответ дляirenmay
До нас прийшли першого січня о 7:15 ранку. Я злякалась, самі з донькою вдома, чоловік на війні. Двері не відкрила. Аж потім зрозуміла, що за новим календарем приходили посівати ).
Сьогодні нікого і не чекала. Але, мабуть, діти-підлітки вирішили ходити і за новим, і за старим календарем ). Прийшло троє хлопців колядувати. Прийшлось дати їм 200 грн однією купюрою, сказала, щоб поділили якось між собою. Для мене це значна сума зараз. Та й взагалі змішані почуття. Раніше я рада була, коли приходили колядувати. Але тоді я знала точний день ), купляла цукерки, готувала трохи грошей. А діти, як на зло, тоді приходили дуже рідко. Навіть не кожного року.
А зараз якось так вийшло все, що в мене лише якісь неприємний післясмак залишився...
От і у мене змішані почуття, діти тут ні при чому.
Звезда в шоке 07 января в 20:10
Ответ дляСтервочка

Иерусалим точно 23 февраля не отмечает. Как и церкви Грузии. )))
Не стоит мешать в одну кучу церковные и мирские праздники. Политика-политикой, но для чего-то людям даны мозги!
Так і я про те ж. Хто до якої церкви ходить, по тому календарю і святкує. Якщо ви грузинка, то які можуть бути питання? У відповідь привітайте українців з Водохрещем да і все
1 2
миссАрфография 07 января в 20:12
Ответ дляПацаааааааан
От і у мене змішані почуття, діти тут ні при чому.
Вони що, не українською колядували?
Стервочка 07 января в 20:13
Ответ дляЗвезда в шоке
Так і я про те ж. Хто до якої церкви ходить, по тому календарю і святкує. Якщо ви грузинка, то які можуть бути питання? У відповідь привітайте українців з Водохрещем да і все
Да нет, проще объяснить один раз, что у нас по календарю другой праздник в этот день.
Звезда в шоке 07 января в 20:14
Ответ дляСтервочка
Да нет, проще объяснить один раз, что у нас по календарю другой праздник в этот день.
Ну поясніть, що Ви грузинка, інше у вас свято. А співрозмовників з їхнім святом привітайте
Скляна миша 07 января в 20:14
Ответ дляСтервочка
А поздравлять 6 числа с Крещением тех, кто готовится в этот день к Рождественскому Сочельнику нормально?
Нормально. Ненормально другое.
На рождество 25 меня поздравляли. Я поблагодарила, и сказала, что я поздравлю 7 января.
И меня обругали.
Т.е. мне кажется, что поздравлять нормально, но уважать надо чужие праздники и не обзывать нас , потому что мы празднуем в другие даты.
Если вы сказали, что поздравите их с крещением 19 и вас не обругали и можно поздравить 19, то нормально)
Скляна миша 07 января в 20:15
Ответ дляПацаааааааан
Діти ходять в школу, в школі дітям розповідають вчителі молодших класів про Різдво, коли воно святкується.
Тут скоріше за все діти з не дуже благополучних сімей, яким нікому розповісти про це.
Не поняла, все кто колядуют 7 и празднуют 7 из неблагополучных семей?
Уверены?)
Звезда в шоке 07 января в 20:16
Ответ дляСкляна миша
Нормально. Ненормально другое.
На рождество 25 меня поздравляли. Я поблагодарила, и сказала, что я поздравлю 7 января.
И меня обругали.
Т.е. мне кажется, что поздравлять нормально, но уважать надо чужие праздники и не обзывать нас , потому что мы празднуем в другие даты.
Если вы сказали, что поздравите их с крещением 19 и вас не обругали и можно поздравить 19, то нормально)
Ви теж грузинка? Чи прихожанка РПЦ?
Стервочка 07 января в 20:17
Ответ дляЗвезда в шоке
Ну поясніть, що Ви грузинка, інше у вас свято. А співрозмовників з їхнім святом привітайте
О, боги. Грузия была в качестве примера в ответ на тупую картинку.
Кто праздновал и раньше Рождество 25 декабря, тех мы поздравляли. А флюгеры реально напрягают своими поздравлениями.
Скляна миша 07 января в 20:17
Ответ дляЗвезда в шоке
Ви теж грузинка? Чи прихожанка РПЦ?
Прихожанка УПЦ. Нет , я не грузинка.
Звезда в шоке 07 января в 20:18
Ответ дляСкляна миша
Прихожанка УПЦ. Нет , я не грузинка.
Ваша церква (УПЦ) перейшла на новий календар. Ви на Різдвяну службу сьогодні пішли? А вона 25 була…
Стервочка 07 января в 20:18
Ответ дляЗвезда в шоке
Ви теж грузинка? Чи прихожанка РПЦ?
Что такое РПЦ? В Украине по официальным мировым религиозным канонам такой церкви нет.
автор Пацаааааааан 07 января в 20:19
Ответ дляСкляна миша
Не поняла, все кто колядуют 7 и празднуют 7 из неблагополучных семей?
Уверены?)
Ні, я не це мала на увазі, я мала на увазі те, що дітям потрібно розповідати, що не всі люди святкують сьогодні, що до не знайомих людей краще не ходити .
Стервочка 07 января в 20:20
Ответ дляЗвезда в шоке
Ваша церква (УПЦ) перейшла на новий календар. Ви на Різдвяну службу сьогодні пішли? А вона 25 була…
Не то что не все церкви, Епархии не все перешли на новый календарь.
Звезда в шоке 07 января в 20:20
Ответ дляСтервочка
Что такое РПЦ? В Украине по официальным мировым религиозным канонам такой церкви нет.
У нас є УПЦ КП ( Київський патріархат) і УПЦ МП (москальський патріархат) . Ви чиїх будете?