Сама купляю квіти• 07 января 2024
Куди зник Щедрий вечір?
Раніше 13 січня була багата кутя, тепер за логікою це виходить 31? Але ж Новий рік святкують звичайний. Раніше все таки було набагато краще - грудень почався, всі у справах, підганяють усю роботу, потім Миколай і вже відчувається близькість свят, Нового року, Різдва, потім Новий рік, через тиждень Різдво, потім Щедрий вечір, далі Водохреща, ну от і січень вже збіг, а лютий короткий, і вже весна. Зараз мені абсолютно не подобається порядок святкувань, у нас було краще, чому ми маємо плазувати перед Заходом. І при чому тут рашка, коли навіть греко-католики, котрі підпорядковуються Ватикану святкували Різдво 7 січня, 13 - Маланки, а 19 - Водохрещення.
Злюка-закусюка• 08 января 2024
Ответ дляНога на ногу
Не відволікайтеся, святкуйте, там кирило освячує ракети , які прилетять у вашу хату.
Не забудьте грошенят в московську церкву занести.
Во Львов давно ракета залетала? Судя по новостям совершенно недавно.
И вы ещё что-то желаете другим? рождество, ракету?
Малая еще та• 08 января 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Как ее не назови, а печь будете в один день. Как и святить.
Пасха не стосується перенесень. Вивчіть добре питання, потім пишіть
Злюка-закусюка• 08 января 2024
Ответ дляМалая еще та
Праздников, их много. И Зелена неділя, і головосечение. И Спаса. 😂
Все уже перенесли? Или все равно в один день с кацапами? Или от церкви откажетесь? 🤣
Малая еще та• 08 января 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Вспокойтеся і прочитайте історії походження свят, календарів - може, хоч щось трохи проясниться в замутненій голові
Нетутешня• 08 января 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Ви щось плутаєте. У болгар Різдво - це і є Коляда, і вони відзначають її 25 грудня. А болгари найбільш наближені у своїй мові до церковнослов´янської))) це вони так все переплутали чи все ж таки узькі?
При чому тут церковнослов´янська? При чому тут болгари? Що за вінігрет? Вам задали питання, так чи ні, але вам невигідно відповідати і починаєте писати що попало.
Злюка-закусюка• 08 января 2024
Ответ дляМалая еще та
В моей голове полный порядок. А вашей каша с киселем. 😌
Не гоню• 08 января 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Давайте так - мої батьки та бабусі дідусі святкували Різдво 7січня, а ПЦУ все знищило
А мої жили нормально (пра), а їх кого на заслання, кого в тюрму за 3 колоска, хто сам в голодомор штучний помер..., прадідусь пораненим тікав з полону фашисткого і повернувся додому, а на наступний день поранений пішов до свої і зробили зрадником....так що тепер... Вчіть свою історію і будете мати майбутнє, а не привід випить чарку
Не гоню• 08 января 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
А ваші прабабусі коли святкували? Бо до 1917 року Різдво будо 25 грудня
Моцковиті все життя релігію знищували, а тут прям віруючі стали і 7 почали святкувати.
Гидроусилитель руля• 08 января 2024
Ответ дляНе гоню
Так я ж про це. Мій дідусь воював, а зараз пам´ятники зносять , це наша історія.
Не гоню• 08 января 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Ніхто пам´ятник не зносить вашому дідусеві, мого який воював фінську війну і 2 гу світову іактично знищила радянська влада....я проти всього радянського, всього і дідусі які воювали не святкували перемогу, як це нав´язували совєти, а пили і плакали ....
Ответ дляНе гоню
Як це. Нема вже і площі перемоги. І проспекту перемоги немає. І купу пам´ятників перемоги у другій світовій війні знесли
Не гоню• 08 января 2024
Ответ дляJulJul07
І добре