Стетоскопуло• 07 января 2024
Кошка толстая или нормальная?
После стерилизации полгода,лентяйка страшная.Или нормальная?
Я така бойова• 07 января 2024
Як на мене звичайна кішка. Але на зиму всі коти гладшають.
Якщо кішка не стара (від 6 років) і досить рухлива (вечірній тигидик виконує) то все нормально
Я така бойова• 07 января 2024
Ответ дляМрії у вирії
Не бывает толстых и не красивых кошек.
Бувають такі тварини, але винними більше є господарі котрі годують тварин без міри
Давно без алко• 07 января 2024
Конотопська відьма• 07 января 2024
Зайва вага є, раджу здати біохімічний аналіз крові про всяк випадок і проконсультуватися з ветлікарем щодо харчування. Зайва вага і переїдання котам дуже шкодить.
Парова машина• 07 января 2024
Ответ дляЯ така бойова
В нас біля дому кіт, вже напевно не молодий, такий кабан з літа став, ледве ходить, не те, що бігати.
Басноплетка• 07 января 2024
Отличный пухлый кот. Если ленивое,то играйте с ней, пусть побегает за мышкой
Мама Павлика• 07 января 2024
нормальна кицюня, то Ви фотки не ’якісні’ робите )) Вона лежить на бочку, то звісно що тільце в неї розтікається.
В нас і тигидики робить і по заборам лазить, живе в приватному будинку, і теж такий товстенький парубок, не стерелізований
Басноплетка• 07 января 2024
Ответ дляДавно без алко
вот толстое пузо весом почти 9 кг, а ваша дама немного полновата)))
Боже,это чернобурка а не кот
Не танцую- но пою• 07 января 2024