ОбережнаЯ• 07 января 2024
Плита. Чим відмити
Є ось така плита. Їй чотири роки. Звісно мию. Користуюся шкребком для скло керамічних поверхонь та Сіф кремом. Але все одно з часом зʼявилися такі круги. Це не жир, і наче не нагар. Хто може порадити чим розмʼякшити та прибрати подібне? Чим можна реанімувати поверхню чи вже змиритися?
Стильна штучка• 07 января 2024
Ой,сильно расцарапали
Я в эпицентре покупала средство для стеклокерамики
Карамелька• 07 января 2024
Отшкрябвателем для стекла пользуюсь, но боюсь поцарапать потому что это съем. Так и протираю просто губкой и средством, иногда шкрябаем эти круги, честно это ад, с газовой намного проще было
Кракадэ• 07 января 2024
В интернете погуглите , там нагреть немного, уксус сода и мягкой тряпкой протереть
ОбережнаЯ
• 07 января 2024
Ні. Царапки це окремо. З ними зрозуміло що нічого не зробиш. Мене цікавить по кругу по діаметру як такий твердий нагар. Твердий. Чим його розмʼякшити та прибрати
Стильна штучка• 07 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Это индукция или просто электро?
Королева краси• 07 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Може це Ви поверхню здерли шкребками?
Мені теж здаєтся, що подряпини
Говорю-балакаю• 08 января 2024
Может санклином попробовать? По идее ничего стеклу от него не будет,но налет уберет
Крапипопка• 08 января 2024
Есть специальные влажные салфетки для подобных плит , с двухсторонней поверхностью , у меня отлично растворяют такое и необразивно стирают
Попробуйте