Близкому человеку посоветовали врачи удалить жировик в районе груди.
А разве эти напросто опасны?
Или они какой-то особый дискомфорт доставляют?
А разве эти напросто опасны?
torbochki.in.ua• 07 января 2024
У чоловіка є схильність, то на вухах різали, то на потилиці (тобто на голові). Теж страшно було, на голові довго загоювалось, потім був рецидив, мабуть не все вичистили, але все ок у результаті. Шукайте гарного лікаря, щоб ще й естетично більш менш зробив.
У мене у 15 років під бровою був розміром з вишню (фурункул, підліткове). Лікар офтальмолог ювелірно все зробила, пожаліла що дівчина молода, зробила надріз як сірникова голівка і сказала що робити щоб сам вийшов. Так і сталося. Вдячна лікарці, шрамчик як буває після віспи, незначний зовсім і треба придивлятись.
Lolalola222• 07 января 2024
У меня на руке удаляли, был размером где-то 1,5-2 см, на кисти между венами, он давил на сосуды и у меня побаливала рука и иногда как немного немела. Пришла на консультацию к хирургу, он предложил сразу удалить в операционной. Можно было к ним ходить менять Повязку, но мне было далеко ездить, врач показал что и как делать, через 10-11 дней приехала к врачу-снял швы. За пару месяцев до войны в частной клинике в Запорожье это стоило 700 или 800 грн вместе консультация+удаление.
Ответ дляtorbochki.in.ua
У мого чоловіка також схильність. Півроку тому вирізали, також запалення. По факту нічого страшного. Але потрібно слідкувати. І краще видалити до того, як пішли ускладнення.
Группа крови• 08 января 2024
У меня на голове, под волосами. Когда вырастает большой, перестают волосы расти. Ударялся амбулаторно дважды.