Кашпо• 07 января 2024
У кого ставити брекети в Одесі
Порадьте будь ласка стоматологію в Одесі де ставити брекети та лікувати зуби. Вся дякую за відповідь!
Инста_Богиня• 07 января 2024
на одеському форумі є тема ’Брекеты, брекетоносцы и не только..’, може буде корисною
ТАЗератти• 08 января 2024
Ставила у Борченко, знайшла рекомендації саме на одеському форумі.
Все добре,вже зняла.
Я погнала• 08 января 2024
Ответ дляТАЗератти
Все добре,вже зняла.
Скільки коштує зараз процедура ?
ТАЗератти• 09 января 2024
Зараз не знаю ,я вже зняла перед війною.
Є варіанти, я ставила кераміку, вони значно дорожчі за метал.
Приблизно верх+ низ + обслуговування за 1,5 роки біля 2,5 тис.у.е