Налитое яблочко• 08 января 2024
Борщагівка що там у вас?(((
Пишуть, що все плаває в какашках. Прорвало каналізацію(( і ніхто не усуває проблему
Сало не люблю• 08 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
На Татьяну намекаете?)
А Таня с Борщаговки ?
PORKA• 08 января 2024
Ответ длязахідний_діалект
Простите не поняла, что им держать моральный дух или булочки сжать
Що ж ви робите?
Ответ дляО_Юми
Хіба це проблема лише Києва?! Така с..рака в усіх великих містах. Ніхто старі комунікації не ремонтує, не міняє. Воно ж в землі, не видно, от бруківка то важливо
Ще й забудовують поверху. На Миколайчука вже сто разів казали - не можна в рекреаційній, і комунікації там - нікому діла немає. Спочатку Мак побудували, зараз ще якусь хрінь фіг знає на скільки поверхів....
Ух яка ж Я• 08 января 2024
Ответ длязахідний_діалект
Раз вы шутите, то подозреваю, что не с Борщаговки и машина ваша там не тонет в овне.
західний_діалект• 08 января 2024
❗️❗️Зліт 9х бортів Ту-95 з аеродрому ’Оленья’ станом на 01:50.
Максимальний можливий залп - 54 ракети.
Якщо виліт бойовий, то о 5 годині будуть на пускових рубежах.
Максимальний можливий залп - 54 ракети.
Ух яка ж Я• 08 января 2024
Ответ длязахідний_діалект
Максимальний можливий залп - 54 ракети.
Млять, начинается
Брюльтик• 08 января 2024
Ответ длязахідний_діалект
Максимальний можливий залп - 54 ракети.
Пишут, уже 11 бортов
PORKA• 08 января 2024
Ответ длязахідний_діалект
Максимальний можливий залп - 54 ракети.
Суки. Хай би їх тим гівном нашим залило по вінця.
Мочалкин блюз• 08 января 2024
Ответ дляСало не люблю
А Таня с Борщаговки ?
Ну да)
Не читали стенания - на Борщаговка ничего нет?))
західний_діалект• 08 января 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Млять, начинается
Я вечером вот это прочитала, но не стала здесь писать, мало может ипсо
.
Ймовірно нанесення ракетного удару по території України у ніч з 07.01 на 08.01 із задіянням літаків типу Ту-95МС, Ту-160 та іншими носіями високоточної зброї. Всим бути готовим
.
Ответ дляУх яка ж Я
Ну справедливости ради - для спасения ласточки можно и галоши надеть, да перепарковаться. Всяко эффективнее, чем уповать на волшебника в голубом вертолете, который прилетит и порешает
Я только за!• 08 января 2024
Ответ длязахідний_діалект
.
А де це читали?
Сало не люблю• 08 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Ну да)
Не помню такой темы , про день рождения , где никак не могли влезть в однушку запомнила .
PORKA• 08 января 2024
Ответ дляPrervana
Це ж не тривога і не обстріл. Не чути. Я прокинулася, бо коти тигидикали. Не можу заснути - полізла сюди. А тут вже дізналася. Смороду немає. Написала сусідці, у якої там сестра. Все.
Тихо, двіжу немає
Мочалкин блюз• 08 января 2024
Ответ дляСало не люблю
Эта мысль из темы в тему кочует))
PORKA• 08 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
На Татьяну намекаете?)
Таня звідти досить далеченько
Сало не люблю• 08 января 2024
Ответ дляPrervana
Та какие галоши , там говна до средины машины (
PORKA• 08 января 2024
Ответ длязахідний_діалект
.
Так це очевидно. Нова тактика
Ух яка ж Я• 08 января 2024
Ответ дляPORKA
Таня звідти досить далеченько
Вы можете в двух словах объяснить, что за Таня и почему её вспоминают в этой теме?
Ответ дляPORKA
Тихо, двіжу немає
Думаю, завтра автомойки ближайших кварталов неплохо заработают. Утро понедельника ознаменуется хорошей кассой
PORKA• 08 января 2024
Ответ дляPrervana
Аби не постраждало начиння
Большой секретик• 08 января 2024
Я не понимаю, а что тут смешного? Вы, ржущие, в адеквате вообще?
PORKA• 08 января 2024
Ответ дляБольшой секретик
Я тут живу, мені завтра переходити ту дорогу до транспорту на роботу.
І що, не ржати?
Я только за!• 08 января 2024
Пишуть то не каналізація, а трубу з водою прорвало, з телеграм каналу:
’Фахівці Київводоканалу та Київавтодору працюють над ліквідацією пошкодження водопроводу на Борщагівці
Пошкодження мережі холодного водопостачання з витоком води на проїжджу частину сталося на бульварі Жуля Верна. Заявка про пошкодження надійшла до диспетчерської Київводоканалу 7 січня о 22:55. На місце виїхала аварійна бригада, яка перекрила воду і локалізувала витік. Без води залишилися 2 житлові будинки.
Зараз на місці працюють фахівці Київавтодору, щоб ліквідувати підтоплення та забруднення проїжджої частини і дати можливість аварійній бригаді Київводоканалу приступити до ремонту водопроводу. Враховуючи аварійну ситуацію та складні погодні умови дорожники здійснюють додаткову обробку вулиці, щоб забезпечити безпечний рух транспорту.
Роботи виконуватимуть на зеленій зоні, без обмеження руху транспорту.
Наголошуємо, що стався витік саме холодної води. Просимо медіа та блогерів не маніпулювати та не поширювати неправдиву інформацію, втягуючись у брудні атаки на міську владу та комунальні служби, які в нинішніх умовах роблять усе, щоб забезпечити життєдіяльність столиці.’
Ответ дляPORKA
Аби не постраждало начиння
Химчистка, детейлинг, все решается) Вопрос в другом. Куда жителям какать в ближайшие дни? Если это главный коллектор рванул, а не прилегающий, то надо в жопки чопики забить не только жителям улицы, а и всей Софиевской Борщаговке... А это уже совсем другой масштаб истории