Налитое яблочко• 08 января 2024

Борщагівка що там у вас?(((

Пишуть, що все плаває в какашках. Прорвало каналізацію(( і ніхто не усуває проблему
Помидорина• 08 января 2024
Ответ для...аяприкольная
В нових сказали. Зелений марафон мовчав і мовчить
Ви взагалі про що? Це кацапи не рахували жертви і не проводили евакуацію, як ми там можемо знати статистику, один зелений марафон винний, а кацап взагалі ні при чому

Сало не люблю• 08 января 2024
Ответ дляTania07
Мало того що Борщагівка в гімні, то давайте ще зверху морально їх обсирати. Так ви хочете? Я не пропоную депресивний стан робити для всіх. Підтримати якось людей треба, а не зверху ще кучу їм навалять, як тут деякі вміють.
Пока оно не замёрзло его во всю надо откачивать , там никого и оно прибывает , вот это уровень реагирования .
західний_діалект• 08 января 2024
Пусть залитая улица фекалиями, будет самое большое горе в Украине.
О_Юми• 08 января 2024
Ответ дляСало не люблю
Но Кличко конечно не при чем
Хіба це проблема лише Києва?! Така с..рака в усіх великих містах. Ніхто старі комунікації не ремонтує, не міняє. Воно ж в землі, не видно, от бруківка то важливо
Coffee is Love• 08 января 2024
Господи, я думала там вибухнуло. Тож какайте на здоров´я, аби не бомбили
Vlada-Maria• 08 января 2024
Ответ дляTania07
Я не розумію, чому тут всі приколюються? Це дійсно біда. І це може статися в любому районі. Труби старі, колектори старі, все в жахливому стані. От і не витримало навантаження. Моя хата скраю? Бо Борщага пливе, то давайте посміємося! Це не людяно.
замовлення на Кличка відпрацьовують
PORKA• 08 января 2024
Ответ дляБрюльтик
Скоро будет говноледица
Говзанка
Ms. Android• 08 января 2024
Ответ длязахідний_діалект
плакальщицы в теме с вами не согласны. требуют горевать и сокрушаться.
Помидорина• 08 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
та дійсно)))
Боже ну і брєд, не позортесь

Сало не люблю• 08 января 2024
Ответ дляОно само купилось
Это первый прорыв канализации на вашей памяти? Или вы всю жизнь в каком-нибудь Люксембурге прожили?
В Украине такое бывает. И конец света не наступает при этом.
Покажите новость , когда в таком масштабе было , что уровень фекалий до средины машины доходил ?
Tania07• 08 января 2024
Ответ дляСало не люблю
То треба всім не на форумі сидіть, а зараз звонити у всі служби. І не тільки Борщагівці а усім районам. Бо це така ситуація що всіх стосується. Місто ж одне. Як рознесеться зараза то біда всім
УжеВотДа• 08 января 2024
А Кличко де він в Києві?
Вже з лопатою на Борщагівці?
...аяприкольная• 08 января 2024
Ответ дляTania07
В які служби ви вже телефонуєте?
Сало не люблю• 08 января 2024
Ответ дляCoffee is Love
Вы не понимаете , что будет если оно попадёт в водопровод ?
Это очень смешно ?
Ms. Android• 08 января 2024
Ответ дляОно само купилось
не первый. на моей памяти такое уже было летом. повоняло день, службы всё убрали.
Tania07• 08 января 2024
Ответ для...аяприкольная
В які служби ви вже телефонуєте?
В Водоканал аварійна,
Coffee is Love• 08 января 2024
Ответ дляСало не люблю
Это очень смешно ?
Ну думаю набагато гірше коли туди влучає ракета)
...аяприкольная• 08 января 2024
Ответ дляTania07
В Водоканал аварійна,
І що вам відповіли?
західний_діалект• 08 января 2024
Ответ дляTania07
Уже вся Украина в курсе прорыва

Vlada-Maria• 08 января 2024
Ответ дляПомидорина
Боже ну і брєд, не позортесь
тобто, два перші мемасики були не брєд?
Сало не люблю• 08 января 2024
Ответ дляTania07
Это уже по всем каналам и все знают , реакции ноль
Сало не люблю• 08 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
А Кличко де він в Києві?
Вже з лопатою на Борщагівці?
Хату в Німеччині купує
західний_діалект• 08 января 2024
Ответ дляСало не люблю
Все обеспокоены))
ФФФФристайла• 08 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
А Кличко де він в Києві?
Вже з лопатою на Борщагівці?
У нього новосілля в Гамбурзі
УжеВотДа• 08 января 2024
Ответ дляСало не люблю
Хату в Німеччині купує
Читала, готується до життя за кордоном.
Оно само купилось• 08 января 2024
Ответ дляСало не люблю
Тут правда не до середины машины, извините.
Помидорина• 08 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
тобто, два перші мемасики були не брєд?
звичайно не брєд, це новий мем, а не заїжджені 73% відсотки які деякі ніяк не можуть пережити
PORKA• 08 января 2024
Ответ дляTania07
Я там, от прям там. За 60 метрів від епіцентру.
І ржуууууу, боже, це адський треш, але блін, що робити, як не ржати
Tania07• 08 января 2024
Ответ дляPORKA
Ви або оптиміста, або у вас істерика на фоні того що сталося
Радостина• 08 января 2024
Ответ дляОно само купилось
там тоже мер - говно