Просто нет слов
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляДжулияробертс
Знаєте що погано, дитина ридає, що я її збудила...І перевела в коридор. Обзиває мене, протестує. І так тошно
Як я Вас розумію .В мене теж дитина протестує та плаче і тікає знову спати в такі моменти...А я мачухою себе відчуваю...В нас вітер холодний в дощ
Ответ дляebbi
І тому 100% впевненості,що кацапня до них не полізе немає і не може бути.А вони сплять в рожевій слині і нам кордони блокують,впевнені,що їх не торкнеться
Да
Через слабые страны, поэтому Балтия оооочень переживает.
Даже не через нас, не ’завоевать всю Украину’ , а поставить заморозку или еще что, и накопить.
Все милитаризируются, судя по новостям
Aksinia 111• 08 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Так і брат мені каже. ’ ти ще віриш в перемогу, вже всі зрозуміли, що раша виробляє зброї більше ніж Європа і Америка разом взяті’.
Я ще намагалась трохи сперечатись, але задумалась тоже
Это глупости ! Иначе раша не ездила бы с пртянутой рукой и вымаливала у Ирана и Сев Кореи .
Очередное оправдание ’западных партнёров’ . Америка даже денежный пакет для нас не может ухвалить . Скоро скажет , что у них меньше денег , чем у рашки .
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляVA 11
Щоб ті єбучі пілоти виздихали всі зі своїми сім´ями! Виродки кляті!
Приєднуюсь.Ьеж побажала того самого їм на початку теми.
Ответ дляРойЛеля
Якщо все таки щось трапиться і нам дадуть необхідне,то я вірю в перемогу.Якщо не дадуть,то ні у нас,ні в Європі тієї перемоги не бачити як власних вух.Тому що і росія,і корея,і китай,Іран і іже з ними всі наступні роки будуть працювати на озброєння.А вкупі вони тільки за кількість м’яса всіх задавлять.Якщо Європа і Америка втратять шанс зараз,то ..опа буде неминучою.Ну це моя пересічна думка
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляКарина250
Я 3 часа
Ну хоть чуть чуть...А Вам на работу не надо?
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляLudaSHS
😰❗️На жаль, у Запоріжжі, Харкові та ще кількох населених пунктах є ПРИХОДИ💥 по житлових будинках, є інформація про постраждалих 😰😰
Цобані піпідаси,як же вони падли заїпли..
Ответ дляebbi
Хай би вони вас почули, а то здається глухі і дурні
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляebbi
Якщо не на роботу,то можна ще спати.Якщо на роботу-співчуваю.
Я на дистанційній роботі,але може таке бути,що викликають в любий момент.Тоді треба бігти ажбвгом.А ч же дурнувата,лікарняний не брала з малим,а треба було
Rosa Blanca• 08 января 2024
Ответ длячир
Десятки, а может сотни людей в Украине счастливо улыбнулись в этот холодный, 684 день войны. Спасибо Вам и им!
Завжди будь ласка) Зазвичай котопьосотерапія активніша. Я завжди чергую по палаті )Нєрвная, я непевне. Анастезійки ще підкину 🤗
GORCHITZZA• 08 января 2024
Ответ длячир
Добре було б ніколи не мати причини ховатися, а так конечно да, все правильно.
Так ясно, але в країгі війна
Will_Be...• 08 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Кривий Ріг. Ворог поцілив по ТЦ. Інформація про руйнування та постраждалих уточнюється, – місцеві ЗМІ.
Що вони в тих Тц шукають то? 😨
Тут они не по трц целились. Тут четко промазли. Местные понимают куда летело.
svetlapanna• 08 января 2024
От дівчата ,називайте мене матрьошка,матюкайте і кажіть до хочете...Але! Раша в ТЦ робить дрони ,іранці підвалах роблять ракети,раша всю економіку поставила на віцськові. рельси,купа заводів робить дрони,клянчать снаряди та ракети у Китаї на КНДР...Що ми робимо ,та наша влада за два роки війни?????
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляWill_Be...
Твари...
Ответ дляsvetlapanna
Об этом в новостях не пишут и в пабликах не рекламируют. Уверена,у нас тоже делают,только масштабы другие
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляАня_я
А результат?
Will_Be...• 08 января 2024
Ответ дляsvetlapanna
Твари...
Угу..Редкостные. Целились туда, куда по ’международным правилам ведения войны’(или, как там оно правильно?), стрелять нельзя.