BusinkaKiev• 08 января 2024

Опять бомбардировщики

Просто нет слов
LudaSHS• 08 января 2024
Ответ дляFilomena
Чат Повітряні сили ЗСУ
20 хв тому?
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляДжулияробертс
Знаєте що погано, дитина ридає, що я її збудила...І перевела в коридор. Обзиває мене, протестує. І так тошно
Як я Вас розумію .В мене теж дитина протестує та плаче і тікає знову спати в такі моменти...А я мачухою себе відчуваю...В нас вітер холодний в дощ
Карина250• 08 января 2024
Ответ дляsvetlapanna
А я всю ніч не спала
Я 3 часа
LudaSHS• 08 января 2024
Ответ дляebbi
І тому 100% впевненості,що кацапня до них не полізе немає і не може бути.А вони сплять в рожевій слині і нам кордони блокують,впевнені,що їх не торкнеться
Да
Через слабые страны, поэтому Балтия оооочень переживает.
Даже не через нас, не ’завоевать всю Украину’ , а поставить заморозку или еще что, и накопить.

Все милитаризируются, судя по новостям
Aksinia 111• 08 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Так і брат мені каже. ’ ти ще віриш в перемогу, вже всі зрозуміли, що раша виробляє зброї більше ніж Європа і Америка разом взяті’.
Я ще намагалась трохи сперечатись, але задумалась тоже
Это глупости ! Иначе раша не ездила бы с пртянутой рукой и вымаливала у Ирана и Сев Кореи .
Очередное оправдание ’западных партнёров’ . Америка даже денежный пакет для нас не может ухвалить . Скоро скажет , что у них меньше денег , чем у рашки .
tarveldy• 08 января 2024
Ответ дляebbi
Як ми у 12-13 році (((
LudaSHS• 08 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Раша? Вы что
Им надо иран и Северная корея.
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляVA 11
Щоб ті єбучі пілоти виздихали всі зі своїми сім´ями! Виродки кляті!
Приєднуюсь.Ьеж побажала того самого їм на початку теми.
LudaSHS• 08 января 2024
‼️миг все

все 4 борта МиГ-31К совершили посадку в Саваслейке
ebbi• 08 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Якщо все таки щось трапиться і нам дадуть необхідне,то я вірю в перемогу.Якщо не дадуть,то ні у нас,ні в Європі тієї перемоги не бачити як власних вух.Тому що і росія,і корея,і китай,Іран і іже з ними всі наступні роки будуть працювати на озброєння.А вкупі вони тільки за кількість м’яса всіх задавлять.Якщо Європа і Америка втратять шанс зараз,то ..опа буде неминучою.Ну це моя пересічна думка
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляКарина250
Я 3 часа
Ну хоть чуть чуть...А Вам на работу не надо?
LudaSHS• 08 января 2024
😰❗️На жаль, у Запоріжжі, Харкові та ще кількох населених пунктах є ПРИХОДИ💥 по житлових будинках, є інформація про постраждалих 😰😰
ebbi• 08 января 2024
Ответ дляsvetlapanna
А я всю ніч не спала
Якщо не на роботу,то можна ще спати.Якщо на роботу-співчуваю.
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Цобані піпідаси,як же вони падли заїпли..
LudaSHS• 08 января 2024
Кривий Ріг. Ворог поцілив по ТЦ. Інформація про руйнування та постраждалих уточнюється, – місцеві ЗМІ.

Що вони в тих Тц шукають то? 😨
РойЛеля• 08 января 2024
Ответ дляebbi
Хай би вони вас почули, а то здається глухі і дурні
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляebbi
Я на дистанційній роботі,але може таке бути,що викликають в любий момент.Тоді треба бігти ажбвгом.А ч же дурнувата,лікарняний не брала з малим,а треба було
Rosa Blanca• 08 января 2024
Ответ длячир
Десятки, а может сотни людей в Украине счастливо улыбнулись в этот холодный, 684 день войны. Спасибо Вам и им!
Завжди будь ласка) Зазвичай котопьосотерапія активніша. Я завжди чергую по палаті )Нєрвная, я непевне. Анастезійки ще підкину 🤗 https://vm.tiktok.com/ZM6aa4qsD/
GORCHITZZA• 08 января 2024
Ответ длячир
Добре було б ніколи не мати причини ховатися, а так конечно да, все правильно.
Так ясно, але в країгі війна
Аня_я• 08 января 2024
Ответ дляLudaSHS

Що вони в тих Тц шукають то? 😨
На росии в тц сделали цеха по сборке дронов,думают,что и у нас так
чир• 08 января 2024
Ответ дляRosa Blanca
)))))
РойЛеля• 08 января 2024
Ответ дляАня_я
Офігеть логіка. Кинути пару мільйонів в ТЦ, бо вдруг там зборка. А тих ТЦ в кожному великому місці дофіга
Rosa Blanca• 08 января 2024
Коротше, по ТЦ в тривогу краще не ходити...
Will_Be...• 08 января 2024
Ответ дляLudaSHS

Що вони в тих Тц шукають то? 😨
Тут они не по трц целились. Тут четко промазли. Местные понимают куда летело.
svetlapanna• 08 января 2024
От дівчата ,називайте мене матрьошка,матюкайте і кажіть до хочете...Але! Раша в ТЦ робить дрони ,іранці підвалах роблять ракети,раша всю економіку поставила на віцськові. рельси,купа заводів робить дрони,клянчать снаряди та ракети у Китаї на КНДР...Що ми робимо ,та наша влада за два роки війни?????
Аня_я• 08 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Так по наводке же. Посмотрите,сколько притрушенных координаты рашистам сливают. Всякие психически больные люди или обозленные ,или совкодрочеры.
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляWill_Be...
Твари...
Аня_я• 08 января 2024
Ответ дляsvetlapanna
Об этом в новостях не пишут и в пабликах не рекламируют. Уверена,у нас тоже делают,только масштабы другие
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляАня_я
А результат?
Will_Be...• 08 января 2024
Ответ дляsvetlapanna
Твари...
Угу..Редкостные. Целились туда, куда по ’международным правилам ведения войны’(или, как там оно правильно?), стрелять нельзя.