BusinkaKiev• 08 января 2024

Опять бомбардировщики

Просто нет слов
Filomena• 08 января 2024
В якихось обл працює повідомлення від ДСНС? Чи тільки у нас ця пищалка працює?
Мертвого розбудить.
чир• 08 января 2024
Ответ дляRosa Blanca
У мене котогідазепам завжди напоготові.
Поделитесь фоткой.))
Oksana USA• 08 января 2024
Ответ дляLena24101987
Так тут же б…дь рот у деяких не закривався—-вони є, є бачила , пролітали, 💯 вони
Су…и є чи немає роти позакривайте, експерти дивані!!!!((((
💯
ebbi• 08 января 2024
Ответ дляКраснаяЗвездаМалыш
Поверьте, европейцы в войнах побольше нашего разбираются. Все первая половина 20го века у них была война. ’Не по Карлосу сомбреро’ Рашке на Европу идти без того же Китая, они масой ту рашку раздавят, и количеством солдат и тем более экономически
Ті,хто розбирався давно вже не з нами.Європа звикла жити з хибною думкою,що вони крутезні і не переможні.А по факту?У всієї Європи з Америкою не вистачає снарядів,щоб рашку переважити...Німецька броня,он сьогодні читала,для парадів годиться краще,ніж для бою...Не смішіть мене колічєством солдат.Європейці не кацапи і не китайці-на м’ясо не підуть
чир• 08 января 2024
В метро, бедные люди.(((
Rosa Blanca• 08 января 2024
Ответ длячир
Поделитесь фоткой.))
Одразу 3 таблЕтки
Аня_я• 08 января 2024
Ответ длячир
В метро, бедные люди.(((
А что не так? Главное,что в безопасности и не на морозе.
GORCHITZZA• 08 января 2024
Ответ длячир
В метро, бедные люди.(((
Так добре,що ховатись є де
Filomena• 08 января 2024
Шмаляють балістикою(
Руки б повідрубувати всим наводчикам😡
РойЛеля• 08 января 2024
Ответ дляGORCHITZZA
Так добре,що ховатись є де
Багато людей таке пережили 2 січня з дітьми, що їхали до метро машиною одразу як тривогу оголосили
LudaSHS• 08 января 2024
Ответ дляmirka-milka
Як думаєте ,відбій скоро ?
Да
Третья хвиля крылатых- западная и все
Надеюсь🤷‍♀️
Аня_я• 08 января 2024
Ответ дляFilomena
Шмаляють балістикою(
Руки б повідрубувати всим наводчикам😡
Де?
Aksinia 111• 08 января 2024
Ответ дляebbi
А я думаю дело не в том, что у них чего то не хватает . Здесь свои подковёрные игры с х..м.
Аня_я• 08 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Да
Третья хвиля крылатых- западная и все
Надеюсь🤷‍♀️
Так миг ещё в воздухе и вон про баллистику пишут
ebbi• 08 января 2024
Ответ дляКраснаяЗвездаМалыш
Я до речі читала про ту розпіарену 5 статтю.Так по факту там не написано,що при нападі на одну з країн всі інші впишуться у війну.Там про те,що вони вживатимуть разом всіх можливих заходів...А це може бути -нате вам зброю і відбивайтеся...
Tatka Kiev• 08 января 2024
😥Харків, Запоріжжя - влучання по житловим будинкам. Є постраждалі.

Суки
Любовь Вадимовна• 08 января 2024
Ответ дляebbi
будуть дуже співчувати та занепокоюватись
ebbi• 08 января 2024
Ответ дляAksinia 111
І це може бути.Я вже і партнерам не дуже вірю...
Rosa Blanca• 08 января 2024
Ответ дляFilomena
Шмаляють балістикою(
Руки б повідрубувати всим наводчикам😡
В Крим притягли... заколхозили ближні, щоб далі летіло і швидше. Вбивці вдосконалюють зброю для вбивства. Цей світ зїхав з катушок.
чир• 08 января 2024
Ответ дляRosa Blanca
Одразу 3 таблЕтки
Десятки, а может сотни людей в Украине счастливо улыбнулись в этот холодный, 684 день войны. Спасибо Вам и им!
LudaSHS• 08 января 2024
Ответ дляebbi
Был опрос- воевать будет 17-20%.
Второе - немцы просчитали, что логистики нет, нет взаимозаменяемых снарядов. И вот да сказал министр - танки немецкие годны только для парадов.
Европейский контингент нато это самый слабый, никаких движух, это не тот контингент что в Африке- Азии пороху нюхал.
Filomena• 08 января 2024
Ответ дляАня_я
Де?
Чат Повітряні сили ЗСУ
РойЛеля• 08 января 2024
Ответ дляКраснаяЗвездаМалыш
Так вмерли давно ті, хто порох нюхав. Лишилсь спогади і гордість, а досвіду нуль. Після закінчення війни їм треба вчитись у наших теорії і практиці сучасних воїн. Будуть переманювать наших спеців на найкращі умови для викладання там, да і просто щоб були при них
tarveldy• 08 января 2024
Смерть кацапським блядям, матрьошки, там Карпенко для вас відосік прикольний виклав у ютубчик
чир• 08 января 2024
Ответ дляGORCHITZZA
Так добре,що ховатись є де
Добре було б ніколи не мати причини ховатися, а так конечно да, все правильно.
LudaSHS• 08 января 2024
Ответ длячир
В метро, бедные люди.(((
Конечно, страшно после29 и 2. 😲😢
Хорошо, что тихо у нас, но тяжело, что баллистика на восток, дай боже там американ бой и сапм.., а крылатые запад сбивал(
ebbi• 08 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Был опрос- воевать будет 17-20%.
І тому 100% впевненості,що кацапня до них не полізе немає і не може бути.А вони сплять в рожевій слині і нам кордони блокують,впевнені,що їх не торкнеться
РойЛеля• 08 января 2024
Ответ дляebbi
Так і брат мені каже. ’ ти ще віриш в перемогу, вже всі зрозуміли, що раша виробляє зброї більше ніж Європа і Америка разом взяті’.
Я ще намагалась трохи сперечатись, але задумалась тоже
LudaSHS• 08 января 2024
Ответ дляАня_я
Где?
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляebbi
Я якось дивно сьогодні прокинулася.Рівно о 5 ій відкрила очі і полізла в тг.Вивела собаку,набрала воду.Ніколи раніше завчасно не готувалася.
А я всю ніч не спала