BusinkaKiev• 08 января 2024

Опять бомбардировщики

Просто нет слов
Isidda• 08 января 2024
Я как всегда.Не боюсь и не боялась.У нас все так.Но мы далековато от фронта и абізян
LudaSHS• 08 января 2024
24 крылатые были с 11 Ту -95
Балистику ничего не сбили
Dumky• 08 января 2024
Ответ дляLudaSHS
24 крылатые были с 11 Ту -95
Балистику ничего не сбили
Все таки мопеди роблять своє діло. Вони як розвідка
LudaSHS• 08 января 2024
Ответ дляDumky
Так. Хмельницький знову 😢
Але балістика - іскандер та х-22/32 це все таки 500 км зона(
Запоріжжя, Кривий ріг, Дніпро
Не кажучи с-300, тут Харків
LudaSHS• 08 января 2024
В мене була надія що ( окрім Києва ) в звіті наші не будуть світити кінжали та іскандери сбиті.
Київ зрозуміло - ті звіти, балістику збиває. Але те, що вони перейшли на цю балістіку погано ☹️
Тут звіт відки. https://t.me/ShrikeNews/11790
LudaSHS• 08 января 2024
Тільки з белгородськоі
По звіту - 7 шт. с -300/400
8 шт. х-22 та 2-31п
. Це те шо можна достати, було б чим, хочеться повторення операції’ брянська різанина’.

Також Джанкой Чауда - там установки іскандеру.
Буду мати надію, що буде чим це достати.
LudaSHS• 08 января 2024
О в коментах у Шрайка
Те, про що думала, лінк вище
Kalinaira• 08 января 2024
Ответ дляsvetlapanna
То не партнери,то скриті вороги
Вони не друзі та не вороги. Вони підіймають свою економіку та ВВП. Це нормально . Кожна країна живе для себе. На війнах завжди заробляли. А от як нам тепер с цим впоратись....
Іллюха Перчик• 08 января 2024
Ответ дляДресса
Че там приблизительно по времени подлета? Часов 6-7?? Суки
Да ну 6-7 годин,вони що з марсу летять?
Isidda• 08 января 2024
не знаю хто як а я чекаю ответку на белгород
Байрактарочка• 08 января 2024
Ответ дляjulil
Время сейчас такое -потому что им нужен дневной свет для данного типа ракеты. Летом намного раньше были пуски)
ракети на світло летять чи як?
такий час запуску бо залежать від супутника, який в різну пору року якось там по різному літає. тому влітку пуски ракет були в 1-2 години ночі, а восени-взимку в 5-6 ранку
Ruovet• 08 января 2024
Ответ дляjulil
О майн гад...
Правильно, поэтому свет и нельзя включать, раньше ещё такой контент гулял среди... ладно, дальше промолчу.
Байрактарочка• 08 января 2024
Ответ дляebbi
Я якось дивно сьогодні прокинулася.Рівно о 5 ій відкрила очі і полізла в тг.Вивела собаку,набрала воду.Ніколи раніше завчасно не готувалася.
я сьогодні вночі прокинулась, побачила шо тушки летять, лягла далі спать, думаю «ну почую вибухи прокинусь, чо сидіти втикати» тим паче шо дуже пізно лягла спати.
прокинулась вранці сама, без вибухів. дивлюсь на годинник - 8:30. думаю «я шо вже померла? нічого не чула» 🤦🏼‍♀️ дивлюсь в тг а там вже відбої як раз були.
tetnes• 08 января 2024
Ответ дляsvetlapanna
В мене дід колись зіткнувся з Жуковим,так вийшло Це була дуже жорстка людина,м´ясник...Так в нього була забавка-ввечері виходити на тихі вулиці Одеси стріляти випадкових перехожих.В нього була гордість за те що він руський,українці то хохли і взагалі ,вбивати можна всіх,він руський..якось так...Дід це мамі моїй казав,але Я досі це пам´ятаю
По Мотролі навіть відео докази є, як він в Донецьку фігачить з гранатомету. А пам´ятники на рашці все одно ставлять.
https://www.facebook.com/ular.lauk/posts/pfbid021u...
ebbi• 08 января 2024
Ответ дляIsidda
Та байдуже всім на той Бєлгород.Як нам,так і кацапам.москву і пітер ніхто окрім них не цікавить.От там бавовна дієва
LudaSHS• 08 января 2024
Ответ дляebbi
Ну не скажите
Не байдуже. С-300 надо выбивать, чем достают Харьковскую
ebbi• 08 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Ну не скажите
Це згодна.Але ж ці установки не в самому місті розташовані?
L-i-s-a-92af• 08 января 2024
Ответ дляLudaSHS
24 крылатые были с 11 Ту -95
Балистику ничего не сбили
Допомагайте нашим хлопцям,що тримають українське небо

https://www.instagram.com/thunder__ua?igsh=

Посилання на збір є в шапці профіля автора
LudaSHS• 09 января 2024
Ответ дляebbi
Ви читали про аеродром ? І що Всу хоче дістати? Так над містом вибухи, то їх пво.