Кидстаффовна• 08 января 2024

Поможіть вибрати взуття.

На морози. Яке у Вас взуття?
Результат:
вже голосів: 53
17 (32.08%) 3
14 (26.42%) 1
11 (20.75%) 2
11 (20.75%) 4
Тра Ля Ля• 08 января 2024
На морозы вроде модничать голой щиколоткой не очень, надо повыше. У меня наподобие вторых но выше, и то все время нога голая вылазит.

Бринзолетта• 08 января 2024
У мене на морози високі черевики замшеві на цигейці до кісточки. Респект. Сьогодні перший раз взула. Тепленько. Джинси всередину
младокошкина• 08 января 2024
У меня на морозы угги теплее ничего не нашла , на каждый день наподобие 2 только аккуратнее модель
Перша леді колгоспу• 08 января 2024
У меня на морозы овчина, всегда. В этом году такие, -14 спокойно выдерживает, опробовано. Одни Австралия люкс, со шнуровкой Китай. Еще в коробках Угг, но не доставала. Все одинаково теплое, главное чтоб овчина шкуркой цельной, не набивная шерсть
вкрации• 08 января 2024
Бирпавы у дочек.
ХвилювАллочка• 08 января 2024
Такі на фото 4 симпатичні....
Міряйте, що зручно і де тепла середина те і беріть...
Обнемашечка• 08 января 2024
У мене такі, як на ф.1 і є подібні тільки високі, класичні уги.
Якщо на прогулянку в мороз - то напівчоботи спортивні Коламбія
Є ще високі шкіряні чоботи на натуральному хутрі на танкетці, але давно не одягала їх (більше ходила, коли в офісі працювала).

Непозбувна Бентега• 08 января 2024
Звертайте увагу і на підошву, з якого матеріалу зроблена, якщо якась резина, ще й тонка, то і в хутрі буде холодно.