Как Вы на боитесь потерять работу или вообще как представляете свою старость?
Katya_mit_• 08 января 2024
А чому ви бачите, що ті хто винаймає, буде все життя скитатись? Я винаймаю з чоловіком, збираємо на дім, нам ще тільки по 26
Ответ дляJul_L
Шото я за вас уже переживаю. Вы хоть чуть-чуть отдыхаете?
Даже по дому убираю
Taya_Groza• 08 января 2024
Ответ дляВеккy
Я стану олигаршей и буду жить на мальдивах
Мне нравится Ваш настрой)
Ответ дляTaya_Groza
Дивне питання, якщо чесно
Почему странное ?
_Твоя_подруга• 08 января 2024
Ответ дляLetruaa
Зовсім ні. На пенсію оплату не потянещ і тут згадують,що є діти,, которим далі жизнь,,
Что нет? Вы вообще в курсе, что война в стране? Половина на съеме. Им прям сейчас самоубиться или что делать?
Lilianna-5930• 08 января 2024
Ну вот у меня была своя чудесная квартира. В Киеве, на 16и 17 этаже. Большая, с красивым ремонтом. Но выехала заграницу от тревог и бомбежек. Живу на сьеме. Не боюсь я потерять роботу. Страшнее умереть под завалами
катерина12009• 08 января 2024
Ніяк я вже більш ніж на пару тижнів не планую життя, допланувалася. Маю будинок в Ірпені розбитий і розкрадених в березні 22. Так і не змогла повністю відремонтувати. Тому живу в Києві. Колись можливо продам чи буду там жити. Але зрозуміло що в Києві я не зможу купити.Хто зна. Якщо доживу.
Ответ длякатерина12009
😪
Ответ длякатерина12009
Государство не восстанавливает ?
катерина12009• 08 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
Государство не восстанавливает ?
Ще навіть комісії не було. І чесно там тре стільки придбати обладнання для опалення і знову його зробити і інше, а мені сказали тільки дах, вікна, стіни, двері. Тому все сама
Ответ длякатерина12009
Жесть