viritadara• Изменено 08 января 2024

Яке заспокійливе можна дати дитині перед стоматологом

Вітаю.
Це питання я задала педіатру, але вона каже типу робити краще загальну седацію.
Стоматолог, яка каже прийти і полікувати 15 хв, не знає яке заспокійливе можно дати.
Малому майже 2 роки. Він дуже емоційний. Але пооре і заспокоюється) Я лікувала в червні йому вже зуби. Він покричав і потім лежав тихо на мені. Я думаю про глицисед. Можливо хтось щось ще порадить.
Ясамаякрасивая)• 08 января 2024
Дитяча стоматологія з мультиками, не варіант?! Де він відволічеться?
Туся муся• 08 января 2024
автор viritadara • 08 января 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Там є мультики. Але це не впливає)
Ясамаякрасивая)• 08 января 2024
Ответ дляviritadara
Там є мультики. Але це не впливає)
Дивно. Це краще запитайте в стоматології, що краще.
Кашка-маняшка• 08 января 2024
Автор, нічого . Моя в такому віці орала, її держали. Ніякої травми психологічної. Зараз 5 років, без проблем лікуємо зуби, сидить сама в кріслі, як доросла
OlenaMriya• 08 января 2024
Пообещать ему выбрать игрушку после стоматолога
Зліпок ступні• 08 января 2024
Гліцисед не допоможе, він як накопичувальний і не у випадках зі стоматологами точно. Гарний варіант - це підготовка вами. Пояснюйте і говоріть. Ну, а вже потім розглядається седація. Взагалі, краще заспокійливе - це улюблений лікар. Якщо лікар не підходить, то нема результату.
автор viritadara • 08 января 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Старшій я також так лікувала, але в більш дорослому віці і травма була(боялася всього схожого). А цей малий, але треба перетерпіти )
Дякую за комент
Кашка-маняшка• 08 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
Це працює років з 4, нажаль. Можна купити ще набір плей до зубний лікар, лікувати зубки з ним, щоб розумів, що лікар прибирає погані бактерії.
Кашка-маняшка• 08 января 2024
Ответ дляviritadara
Дякую за комент
Ми років до 3.5 тримали,так орала, виривалась, але потім зрозуміла що це не боляче , з зубами у нас повний капец. Потім ми дивилися мультики, грали в пластилін зубний лікар, розказували, плюс лікар на ручці їй показувала що це пирка вода, це жужить, ... Плюс пообіцяти іграшку. Все добре, ставили коронку, навіть лікар сказала, що як доросла вже сидить.
Біле пальто• 08 января 2024
А что у вас уже с зубами в 2 года? так рано, проблемы с зубами?
Тётя Хрюша• 08 января 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Совершенно согласна. Автор, прислушайтесь. Тоже лечили ребёнку зубы в этом возрасте. Врачи с мультиками оказались мимо. Ребёнок просто не открывал рот, несмотря на уговоры и предварительную подготовку. На форуме посоветовали врача в областной, без мультиков, в общем зале и - о чудо - она так с ребенком обещалась, что не кричал, не плакал, вообще никаких проблем. Сейчас уже подросток, совершенно спокойно к стоматологу ходит.
автор viritadara • 08 января 2024
Ответ дляБіле пальто
Якісь пусті зуби. Одразу вилазять і крошаться. Потім швидко портяться. Я почала використовувати пасти та гелі з щіткою спеціальною і ситуація змінилася в ліпшу сторону. Але це мені не казали раніше. Я пошукала історії мам таких самих дітей, як і ми. Що цікаво , що на нижній щелепі зуби крошаться, але карієсу нема. На верхній крошаться і одразу карієс. Я хворіла вагітна на ковід і була з киснем, багато антибіотика вкололи. Не знаю чи це вплинуло чи ні..
ОбережнаЯ• 08 января 2024
Ответ дляviritadara
Ви ж мабуть в мамадентіст лікуєтесь. Там тримають так, що ніяке заспокійливе не допоможе.
Якщо по темі, то лікування в такому віці це на 95% седація.
Пугачиха• 08 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Ми ходимо в бебісмайл, там також дітей тримають, є мультики і іграшка опісля, але мала кричить(( прям підходу як такого немає
Пускаю бісики• 08 января 2024
Релаксил
ДелайКак_Я• 08 января 2024
Давала колись малому звичайну валерянку 1 крапля на рік життя, і тенотен але це гомеопатія. Не з наю чи помогло чи співпало але все обійшлося спокійно, а до того було крику на всю стоматологію.
автор viritadara • 09 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Так я лікувала там старшу..
Тримали годину, а тут в Броварах, лікар каже, що тримаємо не більше 15 хв
автор viritadara • 09 января 2024
Ответ дляДелайКак_Я
А за скільки до прийому?
ДелайКак_Я• 09 января 2024
Ответ дляviritadara
А за скільки до прийому?
Десь за пів години.
автор viritadara • 09 января 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Десь за пів години.
Дуже дякую
Спробую валеріяну і малому, і собі)