Бізешка• 09 января 2024

170 млн на продуктах ЗСУ

За продукти для ЗСУ Олександр Козловський відправив 170 млн на компанії дружини, тестя, тещі
Вони отримували кошти, але частина харчування так і не була поставлена
Nathalie27• 09 января 2024
Що кажуть СБУ і прокуратура?
автор Бізешка • 09 января 2024
https://nashigroshi.org/2024/01/07/yak-shche-odyn-...
автор Бізешка • 09 января 2024
Ответ дляNathalie27
Що кажуть СБУ і прокуратура?
Посадовцям військової частини та одному з комерсантів повідомлено про підозру за статтями заволодіння майна шляхом зловживання службовим становищем та заволодіння військовим майном шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 ч. 4 ст. 410 КК України).
Be_me• 09 января 2024
Ответ дляБізешка
В перекладі: « більше, хлопці так не робіть, бо ще звільнимо»((( Останнім часом ідея мусульманських країн про відрубування рук крадіям здається вже й не такою антигуманною.
osna• 09 января 2024
Ну от для чого це все постити? Когось заарештували і конфіскували? Ні. Виглядає так, ніби нам кажуть-що,лохи, викусили?
автор Бізешка • 09 января 2024
Ответ дляBe_me
Справа тягнеться з 22 року час розслідування знову продовжили)
автор Бізешка • 09 января 2024
Ответ дляosna
Цікаво коли там посадки в Зе будуть, бо зараз тільки підозри та розслідування
чир• 09 января 2024
Ответ дляosna
Я замечаю про ворье у нас пишут исключительно тогда, когда Запад перестает торопиться доставать из кармана кошелек на очередной окрик влады ’деньги давай! давай деньги!’.
Ирина_Б_• 09 января 2024
а дело Гринкевича который обобрал ВСУ на десятки миллионов долларов, а попался на том, что хотел дать взятку в 500к$ силовикам, чтобы дело замяли, начали таки пытаться слить и «потушить». Ну и все наинают отмазывать
Занесли миллионы функционерам и медийщикам, чтобы тему на стоп поставили и перед Зеленским «зарешали».
Ирина_Б_• 09 января 2024
Ответ дляosna
конечно не зачем , это ж уже норма что воруют и то что в таких масштабах и то что из-за этого гибнут тысячи воинов, действительно, лучше будем ржать с русских как у них яйца в цене взлетели и отопление отключили
автор Бізешка • 09 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
Та, там взагалі срака, вони на Лачена в суд подають