Конфиденциальность• 08 января 2024

Вірите в багату та економічно сильну Україну. Хто її такою зробить?

Перша скрипка• 08 января 2024
Не зелене, то точно
lenatash• 08 января 2024
Українці і зроблять - багато прикладів гарного бізнесу.
автор Конфиденциальность • 08 января 2024
Ответ дляlenatash
чоловіки гинуть, а молодь їде...
Шаманю второпях• 08 января 2024
Вірю♥️🇺🇦
Ми і зробимо.
Mrs.Sexuality• 08 января 2024
Тільки сам народ. Для цього треба працювати над ментальністю.
НаБалКоніХодять• 08 января 2024
Я даже в открытые границы не верю, а вы про сильную страну…
МадамОхмури• 08 января 2024
Нажаль не вірю в перемогу навіть(((, хоч би не мати рос паспорт, а там проживемо в нас люди розумні і працьовиті
Kidstaff Bot• 08 января 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Женя-bc6e• 08 января 2024
Ми і зробимо, хто в Україні лишився і вірить!
4мама• 08 января 2024
Щось чимдалі- тим менше в те все віриться.
Особливо зважаючи на глобального пісця в усьому світі.
Okk -7ebd• 08 января 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Навряд чи, бо багатьох утримують тут проти волі
4мама• 08 января 2024
Ответ дляlenatash
Найкраще. У нас ВСЕ найкраще.
Аби тих паразитів які на наші податки існують прибрати. Депутатів, міністрів і тд я маю на увазі.
lilu1990• 08 января 2024
Її такою міг би зробити якийсь Дональд Туск, не вірю, період руїни - наше всьо, і далі танцюємо на історичних граблях
Женя-bc6e• 08 января 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Я сподіваюсь ці примусово закатовані проти своєї волі виїдуть до трьох чортів при першій можливості і не будуть згадувати звідки вони родом, щоб не позорити країну
Valentina shop2020• 08 января 2024
Может лет через 50,но и это сомнительно, везде воры....воруют,откупаться и дальше воруют,законы не работают
Где сейчас ото страхолюдие Резников,наворовал и смылся
4мама• 08 января 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Угу, чекайте, приїдуть незламні батальйони Монако, Куршавель, Дубаї, Мальдіви - і заживееемо.
Okk -7ebd• 08 января 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Обов’язково, поки в людей прав немає. 50 % мого оточення чекає відкриття кордонів
Женя-bc6e• 08 января 2024
Ответ для4мама
Не треба приїжджати. Хай порвуть паспорт і не згадують звідки вони
irina2005• 08 января 2024
Не дуже вірю навіть, що доживу до кінця війни
НатаГон• 08 января 2024
Серед знайомих всі хто поїхали хочуть повернутись. Тільки б корупцію прибрати
4мама• 08 января 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Типу вони будуть питати.
Приїдуть нами керувати і лохторат за пачку гречки їм віддасться як завжди.
Color never seen before• 08 января 2024
Нет, к сожалению не верю. Но я вообще не склонна к позитивному мышлению и вере в чудеса
Valentina shop2020• 08 января 2024
Прочитала про Гриневич или не знаю как правильно, становится страшно,как воруют ,как доци показухи устраивают на фоне авто,какое следствие,какой откуп,сейчас полностью конфисковать все,дома,авто и на фронт,ым
Alena.i• 08 января 2024
Справжніх патріотів винищила ще радянщина, тих хто дійсно боліє за країну немає, одні ворюги, нікого не карають. Як на мене, все печально, зараз обирати нема кого, у всій владі політичне гімно.
lilu1990• 08 января 2024
Ответ для4мама
Найкраще. У нас ВСЕ найкраще.
А де ви візьмете чесних незаплямованих з благородними помислами? Такі в Україні взагалі є? Там навіть Притулі уже закидають зраду
Helenny• 08 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ви з-за кордону пишете? Вже виїхали назустріч кращому майбутньому?
Tammy21• 08 января 2024
Авторка, вас чекати?)
Life-game• 08 января 2024
Ответ дляirina2005
О Господи.
Доживёте конечно, нормально все будет
Valentina shop2020• 08 января 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
4мама• 08 января 2024
Ответ дляlilu1990
Та ото ж. Тому я й песиміздю. Серед мого оточення нема жодної нормальної людини, яка б хотіла йти у владу. А хапуг хитровсратих повно, вже там, на всіх рівнях.