Стопясят раз обсуждала• 09 января 2024
Чи можна відновити видалену історію браузера
якщо немає Гугл- акаунту?
Стопясят раз обсуждала
• 09 января 2024
цікавить, якщо на роботі після перегляду чогось видаляєш історію браузера- чи може наприклад спеціаліст кібер безпеки відновити її?
Проработник• 09 января 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
На роботі все набагато легше, там адмін може наприклад через трафік інтернету спостерігати хто по яких сайтам лазить на якому компʼютері, можна навіть вдома слідкувати за рідними через трафік інтернету з вай фай, хто куди заходить з якого пристрою
Соседушка• 09 января 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
навіть якщо видалити всю історію?
у вас проблемы с чтением?) вам уже ответили. Только вряд ли за вами будет охотиться админ и фильтровать трафик именно с вашего компа. Удалите историю браузера и куки за все время, и спите спокойно.
Стопясят раз обсуждала
• 09 января 2024
Ответ дляСоседушка
а у вас, як видно, проблеми з вихованістю!!!
це що за манера спілкування?
Соседушка• 09 января 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
це що за манера спілкування?
Да ладно) вам ответили подробно, а вы три раза подряд задаете один и тот же вопрос в одинаковой формулировке. Даже создается ощущение, что вы не живой человек (правда-правда). И тут такая обида)
Ладно, вы получили ответ на свой вопрос?