09 января в 15:32

S Forex Prime Форекс прайм тут є ті, хто сюди інвестував?

Поділіться досвідом, хто вже тут , і чи можливо виводити його через обмінник ?
Кофе в лобби 09 января в 15:33
SWСT не выводится, я уже не верю что выведут
Ромашкинная 09 января в 15:36
А вам обычного форекса и проблем с ним не хватило? Надо было ещё праймом их накормить. Я вложила 3 тыс, доверилась Марине. Уже попрощалась с ними
автор Ваша прЭлесть 09 января в 15:37
Ответ дляКофе в лобби
SWСT не выводится, я уже не верю что выведут
Це ті що були на самому першому депозиті ? ( я вибачаюсь за свою не грамотність , бо тільки почала все читати за них) я так розумію той що зараз на праймі з ним наче немає проблем на виведення , але б не хотілось на картку виводити а при можливості краще на обмінник
автор Ваша прЭлесть 09 января в 15:38
Ответ дляРомашкинная
А вам обычного форекса и проблем с ним не хватило? Надо было ещё праймом их накормить. Я вложила 3 тыс, доверилась Марине. Уже попрощалась с ними
Хіба їх не можна перевести на прайм ( частково) в когось із наставників я читала , що якось можна переводити якусь частину
Гуляю босоніж 09 января в 15:39
Ответ дляРомашкинная
А вам обычного форекса и проблем с ним не хватило? Надо было ещё праймом их накормить. Я вложила 3 тыс, доверилась Марине. Уже попрощалась с ними
А де вона пропала? Читала що проти неї якусь кримінальну справу відкрили взязку з цим
Ромашкинная 09 января в 15:40
Ответ дляВаша прЭлесть
Хіба їх не можна перевести на прайм ( частково) в когось із наставників я читала , що якось можна переводити якусь частину
Ага, можно только 80 процентов из ста надо докупить за свои денежки
Кофе в лобби 09 января в 15:40
Ответ дляРомашкинная
А вам обычного форекса и проблем с ним не хватило? Надо было ещё праймом их накормить. Я вложила 3 тыс, доверилась Марине. Уже попрощалась с ними
Обидно(
Я всунула 500 баксов, чудом вывела чуть больше чем 500, но по курсу 28, а то что осталось, что то около 130 я благополучно похоронила и радуюсь что почти всё вернула
Липка-прилипка 09 января в 15:40
Ответ дляГуляю босоніж
А де вона пропала? Читала що проти неї якусь кримінальну справу відкрили взязку з цим
Нигде она не пропала. Живут семьёй пока в Польше
Ромашкинная 09 января в 15:40
Ответ дляГуляю босоніж
А де вона пропала? Читала що проти неї якусь кримінальну справу відкрили взязку з цим
Прячется по заграницам
Ромашкинная 09 января в 15:41
Ответ дляКофе в лобби
Обидно(
Я всунула 500 баксов, чудом вывела чуть больше чем 500, но по курсу 28, а то что осталось, что то около 130 я благополучно похоронила и радуюсь что почти всё вернула
А я нихрена не вывела, реинвест шёл
автор Ваша прЭлесть 09 января в 15:42
Ответ дляРомашкинная
Ага, можно только 80 процентов из ста надо докупить за свои денежки
Ого …. Зовсім не вигідно
автор Ваша прЭлесть 09 января в 15:44
Ответ дляКофе в лобби
Обидно(
Я всунула 500 баксов, чудом вывела чуть больше чем 500, но по курсу 28, а то что осталось, что то около 130 я благополучно похоронила и радуюсь что почти всё вернула
Тоді повезло вам , що змогли повернути,а не втратити . За прайм зараз так цікаво розповідають, я вже й подумала піти туди , тепер з вашими відповідями ясніше стає . То на прайм такий виходить може аудит прийти теж і потім фіг виведеш . Ви встигли до аудиту вивести ? Що не втратили ?
Кофе в лобби 09 января в 15:45
Ответ дляВаша прЭлесть
Тоді повезло вам , що змогли повернути,а не втратити . За прайм зараз так цікаво розповідають, я вже й подумала піти туди , тепер з вашими відповідями ясніше стає . То на прайм такий виходить може аудит прийти теж і потім фіг виведеш . Ви встигли до аудиту вивести ? Що не втратили ?
Нет, я каким то чудом продала по внутрянке уже во время аудита
автор Ваша прЭлесть 09 января в 15:47
Ответ дляКофе в лобби
Нет, я каким то чудом продала по внутрянке уже во время аудита
По внутрянкі і зараз вони кажуть можна виводити
Кофе в лобби 09 января в 15:47
Ответ дляРомашкинная
А я нихрена не вывела, реинвест шёл
Я реинвест убрала, хотела потом 700-800 долл снять через обменник на машину, как раз в августе покупали. А по факту выводила по низкому курсу кусками на карту. Ну вывела и то хорошо, за глупость не много заплатила
Кофе в лобби 09 января в 15:48
Ответ дляВаша прЭлесть
По внутрянкі і зараз вони кажуть можна виводити
Та кто их покупает сейчас. Тогда было начало ’аудита’ и ещё были те кто верил в чудо)
автор Ваша прЭлесть 09 января в 15:55
Ответ дляКофе в лобби
Та кто их покупает сейчас. Тогда было начало ’аудита’ и ещё были те кто верил в чудо)
Тоді цікаво якось виходить , У Річі та Бєловой я так розумію була перевірка , після того вони максимально перестали за фонд говорити . Інші наставники у яких теж велика команда зараз навпаки активно розповідають за прайм . Не можу сказати , що не маю довіри до Марини, але чому інші зараз в активній фазі а вона ні. Напевно через це в мене зараз і сумніви чи інвестувати
Кофе в лобби 09 января в 16:04
Ответ дляВаша прЭлесть
Тоді цікаво якось виходить , У Річі та Бєловой я так розумію була перевірка , після того вони максимально перестали за фонд говорити . Інші наставники у яких теж велика команда зараз навпаки активно розповідають за прайм . Не можу сказати , що не маю довіри до Марини, але чому інші зараз в активній фазі а вона ні. Напевно через це в мене зараз і сумніви чи інвестувати
Та блогер к которой я подключалась сейчас тоже не продвигает с груп
автор Ваша прЭлесть 09 января в 16:10
Ответ дляКофе в лобби
Та блогер к которой я подключалась сейчас тоже не продвигает с груп
Можливо це повʼязано з перевіркою , до тих , до кого скажімо так прийшли , вони перестали про це говорити задля особистиої безпеки
Кофе в лобби 09 января в 16:11
Ответ дляВаша прЭлесть
Можливо це повʼязано з перевіркою , до тих , до кого скажімо так прийшли , вони перестали про це говорити задля особистиої безпеки
Она сказала что пока не зовёт, пока непонятки там
Викачую яйцями 09 января в 16:14
Ответ дляГуляю босоніж
А де вона пропала? Читала що проти неї якусь кримінальну справу відкрили взязку з цим
За гроші в нашій країні на ті справи закривають очі. Виїхала вона з родиною до Польші і вже новий лохотрон організувала а люди все вірять в безкоштовний сир і далі ведуться а вона за їх рахунок відпочиває і далі всіх дурить
автор Ваша прЭлесть 09 января в 16:15
Ответ дляКофе в лобби
Она сказала что пока не зовёт, пока непонятки там
Ну насправді напевно це адекватна відповідь, бо ніхто не знає наслідків . Зрозуміло, що люди шли бо капав відсоток і хто не хотів заробити
автор Ваша прЭлесть 09 января в 16:17
Ответ дляВикачую яйцями
За гроші в нашій країні на ті справи закривають очі. Виїхала вона з родиною до Польші і вже новий лохотрон організувала а люди все вірять в безкоштовний сир і далі ведуться а вона за їх рахунок відпочиває і далі всіх дурить
Я якщо чесно не бачу за нею обману , вона була в Україні , спокійно собі ходила по вулиці це вже на момент аудиту , якщо було б все погано то вона б нікому і не сказала , що приїздила
Викачую яйцями 09 января в 16:21
Ответ дляВаша прЭлесть
Я якщо чесно не бачу за нею обману , вона була в Україні , спокійно собі ходила по вулиці це вже на момент аудиту , якщо було б все погано то вона б нікому і не сказала , що приїздила
У них дома був обшук багато чого вилучили в тому числі авто її коті і в них була підписка про невиїзд ну а потім за гроші вони змогли вирішити по виїзду і швидко злиняли з країни і сюди не повернуться бо тут на неї чекає відповідальність справу не закрито. Вона шахрайка . Маю знайомих які багато знають про цю справу повірте їй точно не потрібно довіряти бо чи ви заробите а вона на вас точно
Ромашкинная 09 января в 16:49
Ответ дляВикачую яйцями
У них дома був обшук багато чого вилучили в тому числі авто її коті і в них була підписка про невиїзд ну а потім за гроші вони змогли вирішити по виїзду і швидко злиняли з країни і сюди не повернуться бо тут на неї чекає відповідальність справу не закрито. Вона шахрайка . Маю знайомих які багато знають про цю справу повірте їй точно не потрібно довіряти бо чи ви заробите а вона на вас точно
Кто-то из тех кто деньги вложил подал на неё заявление?
автор Ваша прЭлесть 09 января в 17:37
Ответ дляВикачую яйцями
У них дома був обшук багато чого вилучили в тому числі авто її коті і в них була підписка про невиїзд ну а потім за гроші вони змогли вирішити по виїзду і швидко злиняли з країни і сюди не повернуться бо тут на неї чекає відповідальність справу не закрито. Вона шахрайка . Маю знайомих які багато знають про цю справу повірте їй точно не потрібно довіряти бо чи ви заробите а вона на вас точно
Якщо б була підписка про невиїзд їх би за гроші навіть не випустили, зараз на кордоні вже не те, що було ще рік тому . Не знаю, у кожного своя точка зору, я таких новин про неї не чула , офіційно вона нікому не казала це . То все інше це лише думки інших і знаючи як люди люблять приукрасити , то це вже інша розмова . Вона нікому окрім рідних за цю справу б точно не казала , а може й взагалі обмежена кількість людей за це зна , якщо щось треба не розголошувати
автор Ваша прЭлесть 09 января в 17:39
Ответ дляРомашкинная
Кто-то из тех кто деньги вложил подал на неё заявление?
За однією заявою перевірка не прийде , це або масово були згруповані люди, або це взагалі інший вектор про який ніхто не знає а лиш байки якісь додумують
Гуляю босоніж 09 января в 18:56
Ответ дляВаша прЭлесть
Якщо б була підписка про невиїзд їх би за гроші навіть не випустили, зараз на кордоні вже не те, що було ще рік тому . Не знаю, у кожного своя точка зору, я таких новин про неї не чула , офіційно вона нікому не казала це . То все інше це лише думки інших і знаючи як люди люблять приукрасити , то це вже інша розмова . Вона нікому окрім рідних за цю справу б точно не казала , а може й взагалі обмежена кількість людей за це зна , якщо щось треба не розголошувати
Просто якби вона приххала,була вдома досить багато часу,а потім злиняла в Польщу,хоча спочатку говорила що на день -два їде,я теж думаю що там якось за гроші порішали
Гуляю босоніж 09 января в 18:58
Ответ дляВаша прЭлесть
Якщо б була підписка про невиїзд їх би за гроші навіть не випустили, зараз на кордоні вже не те, що було ще рік тому . Не знаю, у кожного своя точка зору, я таких новин про неї не чула , офіційно вона нікому не казала це . То все інше це лише думки інших і знаючи як люди люблять приукрасити , то це вже інша розмова . Вона нікому окрім рідних за цю справу б точно не казала , а може й взагалі обмежена кількість людей за це зна , якщо щось треба не розголошувати
Так в Польщі її теж можуть пов´язати за махінації,якщо вона зараз цим і далі займається це ж не Україна