Борщичок• 10 января 2024
Лінь ходити на побачення
Холодно. Страшно. Треба вдягатися гарно. Настрій поганий відкладати від недосипу.
Рожева юбка• 10 января 2024
Не ходите, сделайте перерыв, появится желание- пойдёте.Скорее никто не зацепил, как зацепит, помех не будет, с радостью побежите.
Гжегож Бженчишчикевич• 10 января 2024
Значит у вас нету потребности в этом.
Когда захотите отношений, то тогда и пойдёте.
А так нечего морочить голову парням и отнимать время на переписку с вами
Борщичок
• 10 января 2024
Ответ дляКнопус
Ви самі обираєте, що для вас краще ❤️
Але треба ходити, бо потрібно підтримувати відносини. Відносини потрібні.
короткопамятна• 10 января 2024
Ответ дляБорщичок
Кому треба? Зачем?для чего?
Борщичок
• 10 января 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Значит у вас нету потребности в этом.
Так відносини з одним чоловіком. Він батько моєї дитини)) нема часу поговорити, то робота, то дитина, то невиспались чи захворіли. От замовити бейбісітера треба.
Борщичок
• 10 января 2024
Ответ длякороткопамятна
Кому треба? Зачем?для чего?
Мені треба, щоб був контакт з людиною. Щоб секс був який потрібен обом, але йому більше. І не аби який.
короткопамятна• 10 января 2024
Ответ дляБорщичок
Аа, так у вас уже есть партнёр постоянный?
Кнопус• 10 января 2024
Ответ дляБорщичок
Так ви визначтеся. Треба вам завжди бути в тонусі чи ні
Голубец• 10 января 2024
так не одевайтесь,они тоже могут прийдти в футболке с потрескавшимся рисунком
Пульт от линолеума• 10 января 2024
Та шо тут думать. Вам подушку и пустушку ему резиновую Зину. И все довольны.
Одні думки• 10 января 2024
Ответ дляБорщичок
Навіщо?
Одні думки• 10 января 2024
Ответ дляБорщичок
Ви чудна зовсім, в голові не зрозуміло що
Файно Замало• 10 января 2024
Ответ дляБорщичок
Ну запросіть не секс до себе (чи де ви зазвичай секситися). Більшість чоловіків будуть тільки раді одразу приступити до діла без усіх цих побачень. Одяг який зазвичай носите.
Борець за гаманець• 10 января 2024
Ответ дляБорщичок
Может деньги ?