Любви вам!• 10 января 2024
Ви злі, бо не щасливі та невдоволені собою?
Ви на цьому форумі просто викидаєте злість? Чому тут так багато гидоти виливається, навіть в темах про хвороби, дітей?
Вподобайден• 10 января 2024
Ответ дляПапобус
2. Тупа відповідь
В мене занижена толерантність до тупих питаннь та питаннь на які можна отримати відповідь, натиснувши в гуглі 2 кнопки.
Задираю носа• 10 января 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Конечно несчастлива. На 40 вакансий подавалась, ни на дну не взяли.
вывод сделали? наверно,дело не только в работодателе,но и в вас.
Залізний занавіс• 10 января 2024
Ответ дляПургену мне
Де ж ви працюєте?
У нас реально із 60 співробітників тільки одна токсична.
Не співробітники, а клієнти. Працюю з кл базою по всієй Україні
Natalia505• 10 января 2024
Ответ длянаКоблучках
Нет, просто правду рублю. А правда не всем нравится
Вона у всіх своя, абсолютної правди не існує.
Natalia505• 10 января 2024
Ответ дляПургену мне
Ну то звісно не дай Боже улибнутися у селі,сусіди роздеруть🤣 на шматки
Ви давно в селі були? Я такого не бачу, навпаки.
Natalia505• 10 января 2024
Автор, людство деградує. Все що навчало емпатії, залишилось в минулому. Війни, ненависть, жага до грошей, все що керує світом. Хто сильніший той правий, хто має бабло, той вирішує життя і долі. Добрим бути немодно.
буреЛОМКА• 10 января 2024
Ответ дляЗадираю носа
И что? Не работать теперь?
Задираю носа• 10 января 2024
Ответ длябуреЛОМКА
И что? Не работать теперь?
наверное,менять свои требования надо.
буреЛОМКА• 10 января 2024
Ответ дляЗадираю носа
наверное,менять свои требования надо.
в смысле? я устраиваюсь по специальности.
Задираю носа• 10 января 2024
Ответ длябуреЛОМКА
все понятно,устраивайтесь дальше!