Любви вам!• 10 января 2024

Ви злі, бо не щасливі та невдоволені собою?

Ви на цьому форумі просто викидаєте злість? Чому тут так багато гидоти виливається, навіть в темах про хвороби, дітей?
Залізний занавіс• 10 января 2024
Таке життя зараз. Всі злі. На роботі працюю з людьми, дуже негативний настрій у всіх

Lysiiiiii• 10 января 2024
Я спочатку була як є в житті) а потам після оцих озлоблених дам, навіть коли щаслива і в настрої - пишу гидоту всяку.
Феномен )
Викачую яйцями• 10 января 2024
Упевнена, що саме невдоволені життям тітки тут під анонімами готові змішати з г…ном у будь-якій темі, наставити 🤦‍♀️ і т.п.
Крижана бурулька• 10 января 2024
Я счастливая, собой довольна, но всегда говорю все что думаю, просто на мнение других плевать
Life is Beautiful• 10 января 2024
Мені здається іноді, що в коментарях люди щось собі доказують, а не спілкуються.
Ситуації через якесь своє бачення пропускають.
Леди_на_драндулете• 10 января 2024
А ви на цьому форумі збираєте тільки гидоту та не бачите нічого позитивного? ’Красота в глазах смотрящего’ - саме ви бачите те, що хочете побачити
Тетя Фрося• 10 января 2024
Я не злая. Я солнышко Свечу всем, обогреваю даже какашек

Усміхайлик• 10 января 2024
100%
Соображалочка• 10 января 2024
Бісять курки, яки роблять вигляд, що все знають, а мізків нуль. На таку можу рявкнути. В іншому я не зла, особливо якщо тема про здоров´я.
Купи слона• 10 января 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Я ставлю фейспалм на откровенно тупые или глупые комменты. А что так задевает вас?
Едимнаморе• 10 января 2024
Не щаслива і невдоволена але не зла, просто в депресії через це
сою не люблю• 10 января 2024
А ви зараз оце все вилили від щастя і задоволення собою?
Альфред Шнитке• 10 января 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Согласна с Вами , здесь много для себя полезного нашла , негатив и ругань пропускаю мимо .
Ну ниче се• 10 января 2024
На данный момент я пипец зла, потому, что спала себе спокойно, а мне позвонили из школы и сказали, что малой нет на уроках. А она мне обещала… уже позвонила, матов ей нагнула, хорошо, что ее дома нет
автор Любви вам! • 10 января 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
От навіть зараз ви хочете мене образити, я про те, що негативного набагато більше.
Life is Beautiful• 10 января 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Я починаю аналізувати негатив та сварки)
Викачую яйцями• 10 января 2024
Ответ дляКупи слона
Коли фейспалм ставлять просто так, від нічого робити, майже в кожній темі. Для прикладу - обговорення, скільки в кого рахунки за світло й комуналку. Там, де великі суми, фейспалми. От до чого це? ))
Міряю від одиниці• 10 января 2024
Я недовольна почти все время. Война, муж служит, отчаяние уже какое-то. Но тут на людей не кидаюсь. Бесят откровенно трольные темы, но стараюсь проходить мимо
А_я_ЛОЖУ!• 10 января 2024
Удалено администрацией...

Купи слона• 10 января 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Ну тут у меня нет ответа, это действительно странно
автор Любви вам! • 10 января 2024
Ответ длясою не люблю
Просто цікаво, чому в темі де мама пише про операцію дитини, замість підтримки отримує купу гімна
Купи слона• 10 января 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Удалено администрацией...
А вы не украинка?
Мамина корзиночка• 10 января 2024
Никогда не выливала ни на кого зло
Альфред Шнитке• 10 января 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Потому что вы на нем фокусируетесь , вот и кажется что его много . Даже вот сейчас , с чего вы взяли что вас хотел кто то обидеть?
На пів ставки• 10 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Вам це ближче, мабуть
Стрекоза любви• 10 января 2024
Тут дуже багато дійсно грубих жінок, без емпатії до інших. По-перше, повʼязую це з відсутністю належного виховання, а по-друге, впевнена, що багато хто «ковтає» якісь образливі ситуації по відношенню до себе у реальному житті, а на Порадниці є змога цю ситуацію пропрацювати🤪.
А_я_ЛОЖУ!• 10 января 2024
Ответ дляКупи слона
А вы не украинка?
К сожалению.
Очень всегда не вписывалась в укр общество .
Язикувата Хвеська• 10 января 2024
Я злая потому как ничего не могу спланировать. Офис мой в аренде, постоянно в напряге докупать ли оборудование для работы или нет, боюсь вкладывать. Дети младшешкольники, то тревога то школа заминирована , то онлайн, потом кружки развези , если тревога то едь забирай, бросай работу. Какое будущее вообще тут
Life is Beautiful• 10 января 2024
Ответ дляНа пів ставки
Вам це ближче, мабуть
Це негативний коментар. Чому Ви вирішили, що мені ближче негвтив?
Купи слона• 10 января 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
К сожалению.
А, белопальтовая)))