Десь так, але...• 10 января 2024
Покупаете Киноа?
Что из него делаете, кроме каши?
Трохи злякана• 10 января 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Купила льон , насіння на базарі.
Теж, знаєте, дуже корисно, і с салаті смачно, і в крекерах
60 грн/кг
Я льон мелю в кавомолці і додаю в каші(люблю дуже молочні різні), салати, навіть макарони посипаю.
Трохи злякана• 10 января 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Открыла для себя амарант. Вся семья ест. Рекомендую. Если крупа - то варить сразу, если зерна - то замочить на ночь и сварить. Киноа ем только в салатах.
Я спілкувалася з виробниками, фермерами, що вирощують амарант з Черкащини, дуже приємні світлі люди
Трохи злякана• 10 января 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
ага, я тоже когда огород пропалываю, маме говорю: зачем сполола, это ж амарант
То трошки не той. Хоча можна лисття насушити для чаю.
Диви яка я пава!• 10 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
а чого тільки листя, там насіння є, можна його насушити і кашку зварити
Трохи злякана• 10 января 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Звичайно дикорос корисніший, ніж культурний. Але амарант для полів це спеціально виведені сорти , фермери не дикороси сіють.